New Posts New Posts RSS Feed - Od dva komada do jednog !
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Od dva komada do jednog !

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
bluearmy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bluearmy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 11:49
ja mislim da je ova djevojka jako frustrirana svojim izgledom,

a ovakvim pristupom nece ništa postici, te ce se samo uvaliti u
još vece probleme

HappyGoose  - moj savjet ti je da poslušaš savjete ovih ljudi sa foruma, a najprije
                              da se baciš na citanje FORUMA

Back to Top
irene.cari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irene.cari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 12:24
Draga curo,
U tvoje medicinsko znanje necu ulaziti jer ne znam koliko
osoba od 20 godina može imati pravog medicinkog znanja...

I ja sam nova ovdje kao i ti, ne brini, i ja sam na
pocetku i naravno da nije lako...
Ja sam po završetku dojenja u mjesec dana izgubila š0-ak
kg uz minimalnu rekreaciju ( kao što ti planiraš ) i
rezultat je mlohavost na stomaku, mlohavost na rukama i
bore na licu, cak mi je i kosa pojacano opadala, a ti si
koliko vidim dooosta deblja nego što sam ja tad bila ( Ti
imaš šš5 kg, a ja sam tad sa 74 došla na 64 kg ). Vaga je
nikakav pokazatelj. Imala sam super težinu, ali sam
doslovno visila na svojim kostima koliko sam bila
mlohava. Stoga sam se ponovo udebljala ( postepeno i
sporo ) i sad redovito vježbam. Istina, imam 68 kg, ali
sam sretna jer mi tijelo više nije mlohavo.
Zamisli kako ce tebi biti. Ne povodi se za carobnim
dijetama, to je sve šIT!

Radije pocni svaki dan viježbati, prolij malo znoja,
uskladi prehranu pa ceš vidjet rezultate. Nemoj napravit
pogrešku koju sam ja napravila.
Ali, izbor je samo na tebi....
I poslušaj savjete forumaša, neki su stavrno iskusni, a
kritike nemoj shvatiti loše vec kao savijet
Sretno
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 13:55
Pustite ju, ako je iole pametna, poslušat ce savjete, a ne
nastavit po tom režimu
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 16:28

 sorry, kaj ti radis ovdje? radis po svome, (pametne) savjete ne prihvacas, a zanimljivo je da do sada nisi shvatila da od dvotjednih dijeta nemas koristi. samo stetu. a mislis da ako produzis dijetu koja u startu nije dobra, da ces si napraviti dobro, super. misli i dalje, radi po svome, a kada postanes anemicna ili se srusis u nesvjest i zavrsis u hitnoj na infuziji, nemoj dolaziti nama plakati.

pokazi nam jednog clana na ovom forumu koji gladuje i mrsavi. ti pazi ovo... ti imas šš5kg i mislis sa 2 mjeseca gladovanja postici neki rezultat. za usporedbu, ja imam 88kg i trebam doci na 73-75kg, a planiram 3 mjeseca svakodnevno raditi na sebi, paziti š00% na prehranu, raditi sate i sate kardia, i to za š3-š5kg... curo, pa ti imas šš5kg, pred tobom je godina dana odricanja, a ne 2 mjeseca... ponavljam. ako zelis oboljeti, samo nastavi po svome, na dobrom si putu da iskoristis dopunsko ako ga placas.

Back to Top
HappyGoose View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HappyGoose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 17:12

 iisss..



Edited by HappyGoose
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 17:24

 

sretno!

Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 17:25
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 


sretno!


Trebat ce joj
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 17:28
 i pocni uplacivati dopunsko... trebat ce ti... uz srecu... a najbolje da se ne druzis s nama zatucanim neznalicama, ipak si ti ta koja je medicinske struke... 

ovo je homerova reakcija na tvoj rad i dijetu




Edited by GajbaPive
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 17:33
I cemu onda cuđenje kad spomenemo dr. i njihovo znanje oko nutricionizma i sveg vezanog uz prehranu, trening i sl......
Kaj je najzalosnije ona ce lijecit ljude jednog dana mozda .Za dobro tih ljudi i nje nadam se da ce se opametit tokom studija
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 18:37
Mislim da ste malo prejako nastupili, dijeta koju koristi nije toliko loša koliko je jendostavno prebrza... i ostat ce dosta kože viška.. plus naravno nije super za zdravlje ali kako kažem, vidio sma i puno gorih, tu se barem unosi sve kako treba samo u malim kolicinama.. thei-a koju puno cura na ovom forumu velica ne jede više niti puno bolje


ja bi s enajviše zbog kože zabrinuo


a ti happygoose cisto kao savjet, promjeni nastup i manire ponašanja prije nego završiš taj svoj fakultet

kako nebi bilo nejasnoca: manje "k..., BMK, šta vi pušite" i sl, jer se tako ponašaju balavice sa fejsbuka, a ne netko tko je na sredini medicine

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 19:42
[QUOTE=HappyGoose]

 iisss.. 2 mjeseca strogo,
biserko, ne 2 mjeseca do idealne tezine.


osoba u ranim  20ima moze bit na sred fakulteta
medicine, dear darling.


 


nisam došla po savjete nego mjerit svoj napredak.


ne znam kaj da kazem, spore dijete mi ne pale,
pokleknem, onda je ovo bolje od dva zla jelte. koji ku..
me tu ljudi razapeli jer biram manje zlo :)


 


vi ste sektaši ne ja (onoj koja je to rekla :D) pa
covjece svi zvucite kao pokvarene ploce, koliko od vas
vas puši? ja vam ne djelim besplatne savjete...


isuse....


 


i ne, u par tjedana mi se ne moze desit ništa.


polozila sam i biokemiju i metabolizam i
endokrinologiju, mislim da znam neki ku...


 


ciao.


 




Sve to šta govoriš si položila i znaš neki kurac...Neznam
stvarno tko te je pustio da položiš
metabolizam,oprosti,al tvoj izgled tijela govori nam da
barem poslušaš kad ti neko iskusniji govori,pa makar ti
to ne provodila.Uostalom,svi bi imali savršeno iskelasno
tijelo da se može tako lako doci do njega...Lipo 2 tjedna
godišnje od 52 tjedna gladuješ i postaneš super komad
preko noci...NEcE IcI!

A ovo da se vidimo za mjesec dana...e pa ako imaš
hrabrosti,ostavi svoje podatke i slike da ti se javim za
mjesec dana jer ti sigurno nece biti do javljanja 23.
ožujka kad shvatiš u kojoj si zabludi živila,pa cemo
vidjeti tko je bio u pravu!!!!!!!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 21:07
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Mislim da ste malo prejako nastupili, dijeta koju koristi nije toliko loša 


Kak mislis nije losa, nije losa za koga?
moze i gore kak velis, al ovo je jednako lose da nikom to nebi dao bas ako bi mu prepisivao dijetu.Istina d apuno ljudi zive na puno neurednijim obrocima dnevno i na mozda samo 2 obroka, al opet mi je ovo
Iskreno tolko moj sinek od 4 god skoro pojede a ima š6 kg i ne voli bas jest, moram ga tjerat, al ajde kroz dan bi nabrali mozda koji put i cijelodnevni menu.

I ono kad vidis da ti napise da ce ti na 3 godine promjenit metabolizam ta dijeta.....


Back to Top
HappyGoose View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HappyGoose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 23:34
 Daj prestanite srat vec više, dijeta se daje i u bolnicama. Glumite tu neke dezurne doktore, uopce nije bitno koje sam struke, ali znam o metabolizmu štošta i organizmu i necu odapet od par tjedana strože dijete, dapace, to je jedini nacin bio da se riješim prejedanja. Kome se ne sviđa nek se kloni moje teme, je***e. Sve sami moralisti.
Back to Top
HappyGoose View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HappyGoose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 23:35

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 i pocni uplacivati dopunsko... trebat ce ti... uz srecu... a najbolje da se ne druzis s nama zatucanim neznalicama, ipak si ti ta koja je medicinske struke... 

ovo je homerova reakcija na tvoj rad i dijetu


 

 

Ti si mene tu proglasio/la pedeset šest puta neznalicom, a ja ne mogu rec da nisam (tvoje znanje nisam nikad ni komentirala). Fejspalmaj si samoj sebi.

Back to Top
HappyGoose View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HappyGoose Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 23:37

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Mislim da ste malo prejako nastupili, dijeta koju koristi nije toliko loša koliko je jendostavno prebrza... i ostat ce dosta kože viška.. plus naravno nije super za zdravlje ali kako kažem, vidio sma i puno gorih, tu se barem unosi sve kako treba samo u malim kolicinama.. thei-a koju puno cura na ovom forumu velica ne jede više niti puno bolje


ja bi s enajviše zbog kože zabrinuo


a ti happygoose cisto kao savjet, promjeni nastup i manire ponašanja prije nego završiš taj svoj fakultet

kako nebi bilo nejasnoca: manje "k..., BMK, šta vi pušite" i sl, jer se tako ponašaju balavice sa fejsbuka, a ne netko tko je na sredini medicine
 

 

 

Haha, da, ovu internet komunikaciju sa hrpom napasnih ljudi koji kroz 20 postova mi objasnjavaju kako sam glupacica trebam shvatit ozbiljnije od BMK :)

 

Btw, to što sam došla na pol studija medicine ne znaci da cu bit doktor. Necu. :)

 

I brinem se zbog viška koze, da.....

 

Edited by HappyGoose
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2011 at 23:44

za muske se znalo govoriti: svasta majka rodi, a vojska obuce...

koje je ekvivalent izreke za zene, neznam...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.