New Posts New Posts RSS Feed - Obrok poslije treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Obrok poslije treninga

 Post Reply Post Reply
Author
Articoka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Articoka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Obrok poslije treninga
    Posted: 09 Lipanj 2010 at 00:33
 Na forumu sam procitala da je obrok poslije treninga vazan, te da mora biti obilan.
Meni trening završava u 22:30 navecer i mislim da si ne mogu dozvolit da obilno jedem malo prije ponoc.

Imate neku preporuku za zdrav ali hranjiv obrok prilagođen tom vremenu? Ja obicno nisam jela nista poslije nego pravac knjiga i ucenje

Ako sam falila podforum, slobodno me premjestite. Zahvaljujem!
Back to Top
Babydoll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Babydoll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 18:36
  Moje isprike na tolikim pitanjima, možda su za vas iskusnije gluposti to što pišem, ali ja sam nova u svemu tome pa želim što više saznati kako ne bih radila krivo.

Dakle, može li mi netko dati primjer obroka poslije treninga (ja planiram 3x tjedno trcati predvecer i 4-5 puta tjedno ujutro ici u teretanu)? citam da se treba jesti dosta ugljikohidrata, znaci neko integralno pecivo ili sendvic? To je dosta?

I da li je bolje izotonicne napitke piti poslije treninga ili mogu i tokom treninga (pogotovo tu mislim na trcanje)? Koji izotonicni napitak biste mi preporucili?
Purrfection...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 19:00
Popij vodu tijekom trcanja, a tijekom treninga s utezima cokoladno mlijeko
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Marijucha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijucha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 00:37
  Obicno tijekom treninga pijem vodu, odma posli treninga popijem shake od whey sa vodom i malo glukoze a kad dodjem doma pojedem obrok od 2 jaja malo svjezeg sira i neko kuhano povrce poliveno maslinovim uljem ili  salatu zacinjenu s maslinovim uljem (ocat ne volim ali moze jabucni).
Back to Top
Babydoll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Babydoll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 10:29
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Popij vodu tijekom trcanja, a tijekom treninga s utezima cokoladno mlijeko


Ovo s cokoladnim mlijekom mi se jako sviđa!
Nisam cula za to prije, hvala!
Purrfection...
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2010 at 21:10
Originally posted by Articoka Articoka wrote:

 Na forumu sam procitala da je obrok poslije treninga vazan, te da mora biti obilan. Meni trening završava u 22:30 navecer i mislim da si ne mogu dozvolit da obilno jedem malo prije ponoc.Imate neku preporuku za zdrav ali hranjiv obrok prilagođen tom vremenu? Ja obicno nisam jela nista poslije nego pravac knjiga i ucenje Ako sam falila podforum, slobodno me premjestite. Zahvaljujem!



evo ti ovdje tema, odgovor na tvoje pitanje!

prehrana nakon vecernjeg treninga
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.