New Posts New Posts RSS Feed - obrok nak&#ššš;n treninga?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

obrok nak&#ššš;n treninga?

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 13:23
House MD opet u akciji
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 14:25
Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  vec radim ka izbacivac...nije mi do toga da iman 90kg nego iman osjecaja da mi je ovo malo kg mogu imat i 95 kg jednostavno vidi mi se da iman 88kg  ali kako da ti kazem nije to to jos..ako ima koji protein j***s kalorije necu da se sad uprasim nego ocu dobit kvalitetne kilograme pa ako ima neko ko zna da je dobar protein nek mi rece...jel sam sve zivo uzima i neznam sta da vise uzmen


Radije ti odi treniraj boks, da naucis osnove, pa ti nema veze imao ti 88 ili 95kg
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 14:49
  prijatelju moj neman ja vrimena jos za boks tu mi je isprid kuce teretana ..studiram radim tako da neman jos vrimena za boks.prije sam ja trenira boks ka dsam bija u srednjoj ali odusta sam zbog ozljede...jel mi preporucujete protein ZELL VOLUME sta mislite o tome bija sam ga uzima dobar je ..ali nezna jels e isplati ako sam ga vec uzima
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 17:04
 ma kako ti je thorn reka metan i inekcije nes s proteinima tako brzo dobit ka s time
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 17:16

Originally posted by Furai Furai wrote:

House MD opet u akciji
 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 17:57

 al nekako san ima osjecaj da se radi o nekom izbacivacu i eto pogodija.

ante u kojem si klubu u splitu . bace,vanilla,hemingway,paganini,sing sing? jel nesto od tih

 

Edited by zmaj
Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 20:27
  na bacvicama sam izbacivac,a prije sam bija u sing singa.... neda mi se inekcije u guzu...necu onda moc  jebavat a onda bi se ubija
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 20:41

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  neda mi se inekcije u guzu...necu onda moc  jebavat a onda bi se ubija
 

A hebiga prijatelju, tak ti je to. Moraš malo žrtvovati da bi bio ubildana zvjer i dizat š00tku u benca  Prvo ti nabildaj mišice kak sam ti reko a lako ceš onda hebavat

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 21:54
thorn, ne zezaj ga

ne savjetujemo upotrebu steroida ovdje

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 10:53

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  na bacvicama sam izbacivac,a prije sam bija u sing singa.... neda mi se inekcije u guzu...necu onda moc  jebavat a onda bi se ubija
 

sve bolje od boljeg

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 10:57
Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  prijatelju moj neman ja vrimena jos za boks tu mi je isprid kuce teretana ..studiram radim tako da neman jos vrimena za boks.prije sam ja trenira boks ka dsam bija u srednjoj ali odusta sam zbog ozljede...jel mi preporucujete protein ZELL VOLUME sta mislite o tome bija sam ga uzima dobar je ..ali nezna jels e isplati ako sam ga vec uzima


bolje kupi pištolj
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 11:59

 sta sprdate momka koji van je.

Illy ako on oce metan i ostalo ko mu brani

Lega ne savjetuj to jer zamisli da to stvarno napravi

Ante moc ces ti jebavat neboj se,to je laz da ko je na steroidima nemoze

pa pitaj one momke sta su doli izbacivaci vidija san ih š put, ima neki a nema š60cm visine, a na to ima jedno š00kg.

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 12:12
  prvi april, vamo tamo
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 13:01

 Baš, illy nek se covjek rokne, nitko mu tu ne nudi steoride, al ak ce vec uzet bolje nek posluša savjet mene i zmaja

Pištolj, joj šaljivdžija lega

Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 13:01
  mislis da ih nisam pita ...svi govoru da je najbolje da se siknem u guzu ali nije da me je prpa nego jednostavno ne zelim se s tim zajebavat jel nije to mala stvar ....stavljat veliku kolicinu hormona u sebe nije zdravo....ali sta se tice prsa poceja sam radit 2 puta tjednom i najprije izmorim prsi onda iden na benc tako da iman sanse da popravim
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 13:25
 ma ante za godinu dana si terminator, nema sta.samo ti vjezbaj, pij proteine,i ostale stvari sve ce doc na svoje,al nemoze priko noci, da moze svako bi bija nabildan
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.