New Posts New Posts RSS Feed - obrok nak&#ššš;n treninga?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

obrok nak&#ššš;n treninga?

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 11:15

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


zbog toga postoji spoter ako izmori prsa, triceps ce preuzeti rad, što njemu ne treba! njemu je bitna aktivacija prsa, ne nužno i velika kilaža (što se tice padanja na glavu )

tako ja smatram
 

a ako nema spotera? :)

nece triceps preuzet rad, triceps ce samo bit odmoran dok ce se prsa vec aktivirat kod izolacije tako da i u ovom slucaju nece bit potrebna velika kilaža jer su prsa malo izmorena vec - tako da kad triceps otkaže, prsa su vec 2 put odadila svoje - zašto misliš da se prsa nebi dovoljno aktivirala tu? Ja baš mislim da se aktiviraju, i to duplo :)

Normalno, to ne znaci da ih se ubije na izolaciji, onda se gubi smisao... :) š-2 serije, cisto da se pogode malo pa na bench..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 11:41
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Normalno, to ne znaci da ih se ubije na izolaciji, onda se gubi smisao... :) š-2 serije, cisto da se pogode malo pa na bench..



e sad ovo je druga stvar, ti si pocela govoriti o izmoru mišica, kod kojeg slucaja smatram da je bolje onako kako sam rekao (smatram, ali ne kažem da sam š00% u pravu)

Ako se naprave 2 serije da se "razbude" prsa, tj dobiju pump, i osjet mind - muscle veze, onda je to druga stvar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 13:57
 eeee ne ne izmor, nikako  cilj i je ne izmorit mišic jer onda kakva korist od bencha ako ga se ne može izvest kako treba :) to sam zaboravila naglasit, istina 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 22:59
  onda jeste li se dogovorili sta da radim prvo kad budem radija prsa,,,ja sam jucer napravija prsa i ubija sam ih...odlucija sam 2 puta tjednom  radit prsa pa cu sad uzet kemiju i to ce bit to ja mislim

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 23:20
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 eeee ne ne izmor, nikako  cilj i je ne izmorit mišic jer onda kakva korist od bencha ako ga se ne može izvest kako treba :) to sam zaboravila naglasit, istina 


ovisi jel radiš zbog prsa ili da digneš što vecu kilažu
tj radiš li ga kao izolacijski ili compound vježbu
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 23:20

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  onda jeste li se dogovorili sta da radim prvo kad budem radija prsa,,,ja sam jucer napravija prsa i ubija sam ih...odlucija sam 2 puta tjednom  radit prsa pa cu sad uzet kemiju i to ce bit to ja mislim

 

šta nisi vec dosta nakemijan? ono...kreatin, glutamin, whey...

ma kog ce ti jarca ti steroidi brate...

a što se dogovora tice, procitaj još jednom pa ceš vidit da smo se dogovorili

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 23:22

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 eeee ne ne izmor, nikako  cilj i je ne izmorit mišic jer onda kakva korist od bencha ako ga se ne može izvest kako treba :) to sam zaboravila naglasit, istina 


ovisi jel radiš zbog prsa ili da digneš što vecu kilažu
tj radiš li ga kao izolacijski ili compound vježbu
 

zbog prsa

e sad ovisi što je anti cilj....po kemiji bi rekla ovo drugo :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 23:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

a što se dogovora tice, procitaj još jednom pa ceš vidit da smo se dogovorili



što se mene tice, ima dva nacina, nek vidi koji mu bolje radi
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 23:26
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

a što se dogovora tice, procitaj još jednom pa ceš vidit da smo se dogovorili



što se mene tice, ima dva nacina, nek vidi koji mu bolje radi
 

to sam i mislila :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 10:37
  da vas pitam jos jel mi se isplati trcat onako malo š5minuti jel nebi volijo izgubit na masi ...a isto tako volijo bi malo da sam u formi jel me kemija izila....penjem se uz skaline od kuce i umorim se od mase
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 10:53
Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  da vas pitam jos jel mi se isplati trcat onako malo š5minuti jel nebi volijo izgubit na masi ...a isto tako volijo bi malo da sam u formi jel me kemija izila....penjem se uz skaline od kuce i umorim se od mase


A cuj, dok se radi na masi, po meni je normalno da se uspuses, jer se dobije kilogrami u kratkom roku.. zato je bolje dobit kroz cijelu godinu oko 5 kg, a da kondicija ostane..

Ja preferiram trcanje uvijek.. i to HIIT..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 11:15
  heheheh bija sam uzima megamasu 4000 dobija sam š3kg u 3ipo miseca i na to sam odrzava tezinu tako da sam prije nego sta sam uzeja megamasu ima72kg to je bilo prosle god u ovo vrime a sad iman 88kgtako da jos moran 2 kg dobit do lita...jel imas ti koju preporuku da uzmen koji protein malo jaci za masu
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 12:10

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  heheheh bija sam uzima megamasu 4000 dobija sam š3kg u 3ipo miseca i na to sam odrzava tezinu tako da sam prije nego sta sam uzeja megamasu ima72kg to je bilo prosle god u ovo vrime a sad iman 88kgtako da jos moran 2 kg dobit do lita...jel imas ti koju preporuku da uzmen koji protein malo jaci za masu
 

povecaj unos kalorija za oko 300-500 kcal dnevno i to je to

 

Edited by soner_9393
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 12:13
 sta ces radit ka izbacivac pa nesmis imat manje od 90kg
Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 13:04
  vec radim ka izbacivac...nije mi do toga da iman 90kg nego iman osjecaja da mi je ovo malo kg mogu imat i 95 kg jednostavno vidi mi se da iman 88kg  ali kako da ti kazem nije to to jos..ako ima koji protein j***s kalorije necu da se sad uprasim nego ocu dobit kvalitetne kilograme pa ako ima neko ko zna da je dobar protein nek mi rece...jel sam sve zivo uzima i neznam sta da vise uzmen
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 13:22

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  vec radim ka izbacivac...nije mi do toga da iman 90kg nego iman osjecaja da mi je ovo malo kg mogu imat i 95 kg jednostavno vidi mi se da iman 88kg  ali kako da ti kazem nije to to jos..ako ima koji protein j***s kalorije necu da se sad uprasim nego ocu dobit kvalitetne kilograme pa ako ima neko ko zna da je dobar protein nek mi rece...jel sam sve zivo uzima i neznam sta da vise uzmen
 

Metan il neke injektivne steroide ak imaš para, hebo te proteine, samo te napire i kad prestaneš sve ti se ispuše i budeš još manji

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.