New Posts New Posts RSS Feed - obrok nak&#ššš;n treninga?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

obrok nak&#ššš;n treninga?

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2010 at 20:36
  kad radim prsa npr.ponediljak radim bench ravni, kosi, kontra kosi ,Razvlacenje na cross spravi,leptir....a drugi ponedilja radim sa bucicama..mozda je problem zbog toga jel dizem veliku kolicinu kg a malo puta mozda da stavljam malo kg vise puta neznam..a sta se tice kemije mora se uzimat bez nje nema rezultata  ma ko sta govorija
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2010 at 22:40
 to je meni cak previse vjezbi za jedan trening prsa, al ozbiljno radje 3-4 vjezbe vise serija al kvalitetno
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2010 at 23:07
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ma radi dva puta tjedno prsa jedan put sa tricepson,jedan sa ramenon ostalo noge, ledja i biceps i eto ti.

  

te kombinacije sam se i ja sjetila poslije

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

i zasto govoris da mu netreba metan, pa nije bas pocetnik a oce masu

a sad sta je moje i tvoje misljenje o tome drukcije sta sad

 

po meni nepotrebno...sve osim wheya, kreatina i glutamina...al ako hoce, neka, necu se miješat ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2010 at 23:11

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  kad radim prsa npr.ponediljak radim bench ravni, kosi, kontra kosi ,Razvlacenje na cross spravi,leptir....a drugi ponedilja radim sa bucicama..mozda je problem zbog toga jel dizem veliku kolicinu kg a malo puta mozda da stavljam malo kg vise puta neznam..a sta se tice kemije mora se uzimat bez nje nema rezultata  ma ko sta govorija
 

kolko kg kolko puta? Pa šta uvijek isti trening radiš - iste vježbe, isti broj serija i ponavljanja?

ovo postaje sve samo ne "obrok nakon treninga"

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2010 at 23:38
  evo npr bench pocmen sa š00kg 8 puta i onda stavljam š0kg vise sa 2 puta manje..ne radim uvik iste sprave uvik misen kombiniram za prsa bucice ili bench..tako da cu vjerovatno pojaca 2 puta tjednom prsi i valjda ce bit uspjeha bar malo..jel su meni ruke i ramena  prema mom tijelu nenormalno veliko i zbog toga mi se ne vide prsa,,,govru mi da smanjim ruke pa da cemi se vidit onda prsi
Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2010 at 23:40
jos nesto meni prsa nisu mala nego nisu izbocena dovoljeno da se vise..i da te pitam kad radim ravni i kosi bench jel bolje sipku uvatit uze ili sire
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 00:12

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  evo npr bench pocmen sa š00kg 8 puta i onda stavljam š0kg vise sa 2 puta manje..ne radim uvik iste sprave uvik misen kombiniram za prsa bucice ili bench..tako da cu vjerovatno pojaca 2 puta tjednom prsi i valjda ce bit uspjeha bar malo..jel su meni ruke i ramena  prema mom tijelu nenormalno veliko i zbog toga mi se ne vide prsa,,,govru mi da smanjim ruke pa da cemi se vidit onda prsi
 

dobar si :) odmah pocneš sa š00? nema zagrijavanja?

Jesi probao kad odradit par serija izolacijskih (leptir ili fly) pa onda na bench? Da malo izmoriš prsa da ti se ne desi da ti tricepsi otkažu na benchu prije od prsa pa da ih ne uspiješ pogodit dovoljno..tu ce ti onda i manja težina bit dovoljna na benchu..

Imaš kakvu sliku?

što se hvata tice...uskim hvatom pogađaš više tricepse...tako da ti je bolji širi hvat

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 10:21
  dobro  si mi rekla :) da prije bencha radim leptir ili fly moga bi danas tako napravit pa cemo vidit ako dobijen upalu castim picem ;) iman sliku ali bez uvrede nedajem je svakome ;)))
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 11:57

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  dobro  si mi rekla :) da prije bencha radim leptir ili fly moga bi danas tako napravit pa cemo vidit ako dobijen upalu castim picem ;) iman sliku ali bez uvrede nedajem je svakome ;)))
 

Pa ja se toplo nadam kako ceš nas jednog dana pocastiti svojom slikom! Do tada nas držiš u neizvjesnosti

Back to Top
ante 23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ante 23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 13:40
  kad napravim prsi psolat cu ti sliku
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 14:51
 pa sta se bojis nece te niko pojest,kako san ja svoju bija posla bez problema
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 15:29

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 pa sta se bojis nece te niko pojest,kako san ja svoju bija posla bez problema
 

Ne zele svi stavljat slike.. sto u potpunosti razumijem..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2010 at 17:20
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ante 23 ante 23 wrote:

  evo npr bench pocmen sa š00kg 8 puta i onda stavljam š0kg vise sa 2 puta manje..ne radim uvik iste sprave uvik misen kombiniram za prsa bucice ili bench..tako da cu vjerovatno pojaca 2 puta tjednom prsi i valjda ce bit uspjeha bar malo..jel su meni ruke i ramena  prema mom tijelu nenormalno veliko i zbog toga mi se ne vide prsa,,,govru mi da smanjim ruke pa da cemi se vidit onda prsi
 


dobar si :) odmah pocneš sa š00? nema zagrijavanja?


Jesi probao kad odradit par serija izolacijskih (leptir ili fly) pa onda na bench? Da malo izmoriš prsa da ti se ne desi da ti tricepsi otkažu na benchu prije od prsa pa da ih ne uspiješ pogodit dovoljno..tu ce ti onda i manja težina bit dovoljna na benchu..


Imaš kakvu sliku?


što se hvata tice...uskim hvatom pogađaš više tricepse...tako da ti je bolji širi hvat

 


a da izmori triceps prije bencha, tako da ima bolju aktivaciju prsa
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 01:17

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

a da izmori triceps prije bencha, tako da ima bolju aktivaciju prsa
 

može i to probat..ako hoce da mu sve na glavu padne 

 

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 pa sta se bojis nece te niko pojest,kako san ja svoju bija posla bez problema
 

Ne zele svi stavljat slike.. sto u potpunosti razumijem..

 

ma decki, samo vi meni šaljite, nece dalje od mog monitora

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 10:24
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

a da izmori triceps prije bencha, tako da ima bolju aktivaciju prsa
 

može i to probat..ako hoce da mu sve na glavu padne 

 

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 pa sta se bojis nece te niko pojest,kako san ja svoju bija posla bez problema
 

Ne zele svi stavljat slike.. sto u potpunosti razumijem..

 

ma decki, samo vi meni šaljite, nece dalje od mog monitora

 

haha.. krajem ljeta ce slike..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 10:55
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

a da izmori triceps prije bencha, tako da ima bolju aktivaciju prsa
 


može i to probat..ako hoce da mu sve na glavu padne 

 


zbog toga postoji spoter ako izmori prsa, triceps ce preuzeti rad, što njemu ne treba! njemu je bitna aktivacija prsa, ne nužno i velika kilaža (što se tice padanja na glavu )

tako ja smatram
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.