New Posts New Posts RSS Feed - Obrnuto veslanje - veslanja na smith-u
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Obrnuto veslanje - veslanja na smith-u

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Obrnuto veslanje - veslanja na smith-u
    Posted: 23 Studeni 2010 at 13:10
Radite li obrnuto veslanje?
Za one koji ne znaju na što mislim, evo video: Inverted row

Evo i slike:


Jeste li probali kad ovu vježbu i što mislite da pogađa?
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 19:34
 pa ovo bi trebalo pogadat ledja primarno,a uz to jos bicepse. brze se podizat do sipke,a lagano spustat
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2010 at 23:01
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 pa ovo bi trebalo pogadat ledja primarno,a uz to jos bicepse. brze se podizat do sipke,a lagano spustat


Jep, leđa, vidio sam ekipu da to radi - valja ubaciti da se malo napravi promjena u treningu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
fritz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fritz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 09:49
ja tu vježbu radim svaki trening, pošto radim fullbody HFT
bodyweight
Back to Top
manu chao fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manu chao fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 10:00
  Radio preko ljeta, ali ne na smithu vec na stolu kod kuce , mislim sto je malo cvršci a može se i tako vježbati
Inace odlicna vježba.....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 10:16
  Ja sam je radio umjesto veslanja u pretklonu.. meni pase vise ta vjezba, jer je pokret nekako bolji nego s utegom.. kod vjezbe veslanje u pretklonu, mi bi se prakticki trebali savit pod kutem od 90 stupnjeva, a to nitko ne radi..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 15:14

 tako je davore vecina sa savije pod nesto vecin kuten. neznan nekako racunan da bi moga ovo previse ponavljanja napravit u odnosu na neke low reps sta preferiran 5-6 ponavljanja pa meni i nebi odgovarala,eventualno za zagrijavanje

 

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2010 at 16:01
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja sam je radio umjesto veslanja u pretklonu.. meni pase vise ta vjezba, jer je pokret nekako bolji nego s utegom.. kod vjezbe veslanje u pretklonu, mi bi se prakticki trebali savit pod kutem od 90 stupnjeva, a to nitko ne radi..


zato postoji t-bar i jednorucno veslanje
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.