New Posts New Posts RSS Feed - Oblikovanje guze
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Oblikovanje guze

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Oblikovanje guze
    Posted: 14 Travanj 2010 at 13:12
  Pozdrav svima!
  Imam jedno pitanje...vec 8 mjeseci sam dva put atjedno u teretani i zadnja dva mjeseca uz to, idem na power plate. Hranim se po posebnoj prehrani i nemam više problema s  težinom i viškovima, ali imam jedan problem ...Htjela bih vecu guzu. cak i posebnu pažnju posvecujem vježbama za guzu, međutim u ovih 8 mjeseci ona se uspjela pomaknuti za "cak" 3 cm. Sa ostalim dijelovima sam zadovoljna i vidim rezultate.
Ima li netko nekakav savjet?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 13:20

 eh, te guze posvuda

Pa cekaj....pomakla se? To je dobar znak, ne? U tom ti je slucaju najbolji savjet - da nastaviš tako i da se strpiš još malo

E sad, pitanje je dal želiš oblikovat, podignut ili baš povecat? Jer to nije isto! Za povecanje bilo kojeg dijela tijela treba malo više papat i trenirat, ali onda ne možeš ocekivat da ce rast samo guza, a ništa drugo  A ako ju želiš samo malo naglasit, podignut i to...pili po cucnjevima, iskoracima i ostalim standardnim vježbicama o kojima smo vec pisali...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 13:25
  Hvala na odgovoru...
htjela bih ju podignut, povecat i samim time oblikovat. Da, ocito je napredak..ali puno vremena utrošeno, a  pomak minimalan. Naravno da ne odustajem. Do sada sam radila sve što si navela, al eto...baš mi ne ide. Bicikl, traka, orbitrek, cucnjevi, utezi, hodanje, trcanje, iskoraci...plus sve to na power plate-u i u 8 mj. gotovo nezamjetan napredak...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 15:02

 Kod nekih ne ide tako lako, i meni je to dio s kojim cu valjda tek na kraju bit zadovoljna :) Svako od nas ima neki dio koji zaostaje za drugim...al tu onda samo treba još jace zapet..

Možda treba nešto mijenjat u tom treningu? Možda intenzitet nije dovoljan, možda frekvencija treninga nije dovoljna? Možda je rijec uvijek o istom treningu pa tijelo više ne reagira? Možda nešto u prehani ne štima? Ne znam, teško je ovako rec...

Napiši malo kako treniraš...

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:08
 moze slika?
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:12
hm.... nekima je jednostavno to genetski nemoguce.. reci cu
ti jednu stvar.. nek je mala i lijepa i bez celulita, to se
jednostavno i traži , pogotovo ako je lijepo oblikovana....
sta's vise????
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:14
 zato san i tija vidit sliku,da malo objektivno vidimo kako stvari stoje
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2010 at 18:27
dobar zmaj...dobar....

Edited by ena:)))
Back to Top
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 08:34
zmaj...slikica nekom drugom prilikom
možda je i genetski jer zaista nikome u obitelji taj dio tijela i nije nešto..ja i kad bih se udebljala, nikad guza ne bi vidno narasla.
Prehrana...š0 mj. sam na Montignacu, tu i tamo zamjenski za obrok popijem herbalife, a nakon teretane proteine.
Vježbanje...U teretani uvijek pocinjem s 5 min. bicikle, 25 min. trake, naizmjence brzo hodanje, uzbrdo i dio otrcim, a završim 5 min orbitreka na najjacem stupnju. Nakon toga trbušnjaci, ruke, leđa..i na kraju cucnjevi, iskoraci, utezi na nogama..., a dva puta uz sve to idem na power plate gdje mi je naglasak na cucnjeve i vježbama za guzu i to još s utezima oko noge...
eto, gym girl...pa možda si uistinu moram dati vremena za taj dio tijela jer sam s ostalim zadovoljna.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 11:25

Originally posted by Ajvi Ajvi wrote:

zmaj...slikica nekom drugom prilikom
moµda je i genetski jer zaista nikome u obitelji taj dio tijela i nije ne±to..ja i kad bih se udebljala, nikad guza ne bi vidno narasla.
Prehrana...š0 mj. sam na Montignacu, tu i tamo zamjenski za obrok popijem herbalife, a nakon teretane proteine.
Vjeµbanje...U teretani uvijek pocinjem s 5 min. bicikle, 25 min. trake, naizmjence brzo hodanje, uzbrdo i dio otrcim, a zavr±im 5 min orbitreka na najjacem stupnju. Nakon toga trbu±njaci, ruke, leđa..i na kraju cucnjevi, iskoraci, utezi na nogama..., a dva puta uz sve to idem na power plate gdje mi je naglasak na cucnjeve i vjeµbama za guzu i to jo± s utezima oko noge...
eto, gym girl...pa moµda si uistinu moram dati vremena za taj dio tijela jer sam s ostalim zadovoljna.
 

Prvo odradi trening s utezima a poslije toga kardio.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 12:57
 da,prvo utezi onda trake,jedino se 5 mintua zagrij na traci prvo
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2010 at 16:13

Originally posted by Ajvi Ajvi wrote:

zmaj...slikica nekom drugom prilikom
možda je i genetski jer zaista nikome u obitelji taj dio tijela i nije nešto..ja i kad bih se udebljala, nikad guza ne bi vidno narasla.
Prehrana...š0 mj. sam na Montignacu, tu i tamo zamjenski za obrok popijem herbalife, a nakon teretane proteine.
Vježbanje...U teretani uvijek pocinjem s 5 min. bicikle, 25 min. trake, naizmjence brzo hodanje, uzbrdo i dio otrcim, a završim 5 min orbitreka na najjacem stupnju. Nakon toga trbušnjaci, ruke, leđa..i na kraju cucnjevi, iskoraci, utezi na nogama..., a dva puta uz sve to idem na power plate gdje mi je naglasak na cucnjeve i vježbama za guzu i to još s utezima oko noge...
eto, gym girl...pa možda si uistinu moram dati vremena za taj dio tijela jer sam s ostalim zadovoljna.
 

š. Ovako..što se genetike tice...nije da ne igra veliku ulogu, bome igra...ali...mišice svi možemo ojacat i svi isto tako možemo skinut masti, zar ne? Bez obzira na genetiku :) Znaci, ono što je možda tebi problem, s obzirom da kažeš da nikome u obitelji taj dio i nije nešto (btw. možda bi i bio da su mu poklonili malo više pažnje ) jedino je vrijeme i razina discipline koja ce ti bit potrebna da nešto konkretno napraviš! Naravno, sigurno da neceš sad uzet neku sliku i plakat nad njom što ne možeš BAš TAKO izgledat, jer opet neke granice postoje....ali ti samo testiraj SVOJE granice ;)

Da ti pravo kažem, ni moje cure u obitelji ne blistaju s tim dijelom...pogotovo baka - kad nju vidim odmah me potakne da se dignem sa stolice  Znaci ono...plosnato i u širinu, jbna kombinacija  Al znaš šta - nikad nisu radili na njoj! (pogotovo baka, jednog dana cemo kauc morat rezat s nje ) No opet, gledajmo to ovako.....vrag bi ga znao kako bi te guze izgledale da su se znojile ko ja danas svaki dan! :)))

šta ti hocu rec....ne brini za genetiku nego daj sve od sebe pa onda ako ne uspije...onda stresi svu krivnju na kromosome .

Pazi i kod mene je pomak ono....kornijevim korakom  Ali je pomak! To mi je najbitnije - makla sam te lude gene iz glave i odlucila vidjet gdje su mi granice ;)

2. Montignac? Ne miješaš ugljikohidrate i proteine? Been there, done that, i to jako dugo. Savjet - skini se s toga i procešljaj malo naše jelovnike

3. Reci mi, ove cucnjeve, iskorake i to....radiš samo s tim utezima na nogama?

       

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ajvi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ajvi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2010 at 08:59
  Hvala..
Uz Montignaca, vec sam procešljala vaše jelovnike i ubacujem promjene koje mi pašu, tako da je taj dio riješen. Zaista se zdravo i pravilno hranim.
A cucnjevi i iskoraci su bez utega na nogama, dok ostale vježbe za guzu, (gdje se noge dižu u zrak i sl. ), radim s njima...Uz sve to radim i vježbe za guzu s pilates loptom te na power plateu-gdje svih pola h imam utegice. Nemoj sad mislit da ja guze upoce nemam, vec bih htjela da mi je konkretnija od ovog "andola" kojeg imam, a ulažem trud.
I još jedno pitanjce...bi li netko napravio program vježbi i prehrane za npr. mjesec dana s ciljem oblikovanja cijelog tijela u smislu rada na svim mišicima i naglasku na guzi, naravno uz određenu naknadu... ( s time da mogu ostat u svojoj maticnoj teretani s obzirom da mi je do grada nezgodno ici).
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 15:47

 Ako je Montignac bio u pitanju prvo što ti fali su proteini, jer ih uz njega ne uspiješ dovoljno unijet...baš kombinacija UH-a i P tebi treba..

cini mi se da tebi fali malo konkretnih težina, baci te utege za noge  Te gluteuse treba izgradit nekako...a bez odgovarajuceg i progresivnog opterecenja i pravilne prehrane sa dovoljnim unosom proteina to nece ici...

eh... uz naknadu? hehe, razmislit cu o cifri pa ti javim

...don't worry..javim ti se na pm pa cemo popricat malo

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 09:43
  Ako želiš povecati guzu ovo je vježba za tebe:

http://www.bodyrock.tv/2009/05/05/summer-fit-weight-training -workout-š/


Vjeruj - guza raste na ocigled - zato sam i prestala to trenirati!!!!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2010 at 11:00

Originally posted by Theia Theia wrote:

  Ako želiš povecati guzu ovo je vježba za tebe:

http://www.bodyrock.tv/2009/05/05/summer-fit-weight-training -workout-š/


Vjeruj - guza raste na ocigled - zato sam i prestala to trenirati!!!!
 

A da ne raste možda salo na guzi?

Vecina to zamijeni sa mišicem, jer ne vidim šta je loše u jakim i izraženim gluteusima, samo što cu ih vidjet kod rijetko koga

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.