New Posts New Posts RSS Feed - Nuspojava smrt!!?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nuspojava smrt!!?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2015 at 17:13
a ljudi, odavno je poznato da gdje ima lijeka tu ima i bolesti umjesto da bude obrnuto. stvar je vrtenja novca do što dubljeg kotla kako bi se zamarali time što ih nemamo,neprimjećujući bitne stvari koje rade iza kulisa. možda su tu neke od teorija zavjera istinite a možda su i ljudi jednostavno postali paranoični. makar sigurno postoji šaka ljudi rasprčkanih po svijetu udruženih u malo poznatije udruge pa do još poznatijih bratstava pa preko pokusnih kunića slavnih, političkih lica i na koncu svih državnih institucija te čine hijerarhiju svoje vrste i na taj način preko naše dobro nam poznate represije upravljaju našim postupcima (najviše se misli na potrošačko ponašanje, pa do načina razmišljanja čak i pojedinca tipa čemu udarati glavom kroz jedno te isti zid kad ga nemožemo probiti) i tako se bespomoćan čovjek u jami svojih glad-nestašica-bolest-frustracija obrasca logično okreće i najočajnijim potezima zbog iskrivljene percepcije i potpuno izgubljenog instinkta za preživljavanje, lijekovi, magični trikovi i razne propagande. e sad, koliko toliko to može funkcionirati dokle god su nam oči namazane i dokle god žurimo na posao pa nestignemo mućnuti glavom, ali najgore od svega što su ljudi sve zbunjeniji dok to ne dođe do te točke da smo spremni život riskirati zbog povjerenja koje nam je ionako nametnuo netko drugi. sama sam bila ovisna o subutexu jer su me uvjeravali da će meni pomoći, i nije, i odjednom sam postala prijetnja sakomanovom uspjehu koji me bez razmišljanja htio smjestiti na rab. u međuvremenu, sve više ljudi je imalo gadnih nuspojava od toga lijeka (najgore je grčenje i znojenje u sklopu ovisnosti) pa je on nekako brzo otišao u penziju i počeo govoriti javnosti o nuspojavama lijeka kojeg je sam uveo u hrvatsku....hmm....ima milijun ovakvih mind f**k situacija i taj se obrnuti sklop uvukao svugdje pa se naglo prebacuju glavne vijesti na neke druge glavne vijesti...dokle pitanje je. ali sudeći po statusu prosječnog čovjeka, čovječanstvo će ubrzo postati sekundarna vrsta ili možda čak pristanemo na ropstvo dok se zemlja koji put ne protrese samo tako nakon milion godina, pa ispočetka.

Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.