New Posts New Posts RSS Feed - Nužna djeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nužna djeta

 Post Reply Post Reply
Author
CroFuManchu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2013
Location: Croatia, Murter
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CroFuManchu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nužna djeta
    Posted: 09 Kolovoz 2013 at 15:04
Bok svima! Beer Imam specifican problem i nadam se nekim dobrim savjetima, jer moram na "dijetu" zbog cira na dvanestercu koji je operiran i sad prehranu baziram na više manje nisko kaloricnoj lako probavljivoj hrani uz neke iznimke poput mahunarki i sl. koje moram da izbjegavam. Problem je u tome što imam 200 cm  i 69 kg Cry.  Od vježbanja trenutno samo lagano plivanje (plutanje LOL), dok sve ostalo se ne preporuca dok traje terapija sa ljekovima. Tjekom bolnickog ljecenja izgubio sam 8-10 kg i takodjer postoji mogucnost ponovne operacije stoga mi treba malo više kg što u biti nije "dijeta" zar ne LOL. Pitanje za kraj,  više manjih obroka ili obrnuto?
                                                                                                             
                                                                                                                    Sleepy                                                 
“Razum može zamijeniti gotovo svaki stupanj obrazovanja, ali obrazovanje ne može zamijeniti razum.” Arthur Schopenhauer
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 16:37
Bok!

Dijeta je rezim prehrane. Ne mora biti nuzno restriktivna.
Sto se tice tvog problema, vise manjih obroka ili manje vecih obroka nece biti neki znatniji faktor u tvome slucaju. Pretpostavljam da ces htjeti sto manje opterecivati zeludac, znaci vise manjih obroka? Vec sam ti napisao da preporucam da s doktorom modificiras dijetu ako nisi zadovoljan s rezultatima. Ti si bolnicki slucaj i nemoj traziti savijet od ljudi koji sa lijecenjem nemaju veze. Reci doktoru koji ti je cilj i pitaj ga kako i kada jesti a ne samo sto i koliko jesti.
Back to Top
CroFuManchu View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2013
Location: Croatia, Murter
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CroFuManchu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 17:18
ROLF! Clap Doktor btw nema veze sa prehranom vecinom ti ispišu na listu papira ukratko što ne jesti. Kao drugo nisam na ovom forumu da tražim medicinski savjet, i nisam bolnicki slucaj pošto manje više normalno živim kod kuce što znaci da sam bar kucni slucaj. 
Citiram :  


"Vec sam ti napisao da preporucam da s doktorom modificiras dijetu ako nisi zadovoljan s rezultatima" 

Jesi ti glup ili šta?
“Razum može zamijeniti gotovo svaki stupanj obrazovanja, ali obrazovanje ne može zamijeniti razum.” Arthur Schopenhauer
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 17:28
Originally posted by CroFuManchu CroFuManchu wrote:

ROLF! Clap Doktor btw nema veze sa prehranom vecinom ti ispišu na listu papira ukratko što ne jesti. Kao drugo nisam na ovom forumu da tražim medicinski savjet, i nisam bolnicki slucaj pošto manje više normalno živim kod kuce što znaci da sam bar kucni slucaj. 
Citiram :  


"<span style=": rgb251, 251, 253;">Vec sam ti napisao da preporucam da s doktorom modificiras dijetu ako nisi zadovoljan s rezultatima" </span>
<span style=": rgb251, 251, 253;">
</span>
<span style=": rgb251, 251, 253;">Jesi ti glup ili šta?</span>


Ne nisam glup nego si istu temu otvorio dva puta pod dva razlicita topica. A ja sam odgovorio i na jedan i na drugi. No ocito je to bilo pretesko za shvatiti, ne?
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 17:29
I kako operacija na dvanaestercu nije bolnicki slucaj? Ah....
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 10:41
Bez svadje momci, niste tu došli da raspravljate što je bolnicki slucaj a što ne.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.