New Posts New Posts RSS Feed - Novi lifestyle, novi ja !!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Novi lifestyle, novi ja !!!

 Post Reply Post Reply
Author
christmasfitt View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2016
Location: Solin
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote christmasfitt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Novi lifestyle, novi ja !!!
    Posted: 08 Ožujak 2017 at 11:06

OVO JE MOJA TRANSFORMACIJA!

Skoro 2 godine aktivnog treniranja, svakodnevnih odlazaka u teretanu uz ne baš tako idealnu prehranu.
Cijeli život sam u sportu, počevši od nogometa pa kickboxa itd. Trenirajući ove sportove shvatio sam da to nije to. To nije ono što želim i što me i dalje privlači. Ova dva sporta zahtijevaju iznimnu kondiciju, stalno trčanje, skakanje, kretanje a posljedica jenevjerojatno velik broj potrošenih kalorija. Treba nagasiti da sam od 17te do 19te godine narastao od 169 cm do 189 cm ali težina je ostala ista 76 kg. Izgledao sam kao vješalica, ali doslovno, što se i vidi na lijevoj slici. 
Prvog dana mjeseca travnja 2015.godine kročio sam u teretanu, u potpuno novi svijet, potpuno novi tip treniranja ( uvijek sam bio protiv teretane smatrajući da su tamo svi bez kondicije, nepokretni, tromi) koji je bio pravi izazov. Moram priznat, sigurno prvih 6 7 mjeseci nisam znao što, kako, gdje i na koji način trenirati. S vremenom, to se promijenilo. Gledao sam stalno youtube fitness kanale, svakodnevno guglao o treningu, probao vise vrsta treninga i dijeta ( čak sam odradio cijeli Insanity program vježbanja misleći da ću se ubildati ). I tako dan za danom, upijao sam sve više informacija, zanimao se sve više za fitness. U ove dvije godine nisam imao periode mase i definicije jer smatram da je bolje biti u lean bulku duze vremena nego nabaciti 15 20 kg u 3 mjeseca i onda pola godine to skidati. Trbušni su uvijek bili tu, nek više nekad manje vidiljivi. 
Priznajem, dijeta ni dan danas mi nije idealna. Zalomi se tu i sladoled, čokolada, pizza, odlazak u McDonalds itd. Važno je ne pretjerati. Nedavno sam napravio youtube kanal gdje snimam razne stvari ( trening, prehrana, razni izazovi itd.). Moj kanal se ne bazira samo na treningu jer ja nisam nikakav stručnjak, samo govorim što je upalilo kod mene i što smatram da pali kod većine. Ima raznih videa, od 2017 sklekova u danu,treninga u voiceover, food challenga itd). Snimam većinom na engleskom jeziku jer smatram da je to bolje jer svaki prosječno obrazovani hrvat bi trebao znati eng jer je to postalo dio nas, dio svakodnevnice. Ime kanala je Christmas Fitness pa pretplatite se puno bi mi značilo!
Trenutno sam na oko 88 89 kg.

https://www.facebook.com/antebozicfitness/photos/a.267165890403148.1073741828.266504647135939/267157980403939/?type=3&theater




Edited by christmasfitt - 08 Ožujak 2017 at 11:11
youtube kanal CHRISTMAS FITNESS
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.