New Posts New Posts RSS Feed - Novi kolac :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Novi kolac :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 11:54
a za ove probleme, ma ne znam šta bi ti rekla, jedan doktor veli jedno, drugi veli drugo...ja malo po njihovom, malo po svom..ne znam jel ovaj obrazovni sistem pravi debile od ljudi il šta, jedan mi je ortoped rekao " pa što moraš toliko vježbati, nisi uopšte debela", i slicne gluposti..popila sam tonu lijekova koji mi uopšte nisu pomogli i sad, ne znam ni sama šta bi bilo  najpametnije da radim, ali bez fizicke aktivnosti svakako ne mogu..


Edited by vedrana29 - 25 Listopad 2013 at 11:55
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 12:14
Originally posted by vedrana29 vedrana29 wrote:

Ma malo sam kontradiktorna jest, bila sam prilicno umorna kad sam se sinoc reg.ala pa nisam mislila ništa da pišem odma, al eto krenula sam... Kad sam rekla da mi "dosadi", mislila sam na ishranu nekako, valjda nisam baš skontala kako da jelovnik ucinim raznovrsnim pa u neka doba skontam da jedem skoro iste stvari, i onda se zasitim te hrane pa poželim nešto skroz drugacije.. Onda jedan, dva - tri obroka "drugacija", "samo još ovo" i " samo još ono" i dok se okrenem skontam da vec mjesec dana "vrdam" od ispravnog jelovnika.. Što se tice gornjeg dijela, poceo je stomacic da raste, a u rukama bicepsi su mi prilicno razvijeni, ima malko sala tu doduše, al kad stisnem uglavnom je tvrdo. A ni tu mi se ne svidja..što nemam tanke,elegantne rucice kao balerine ono znaš..al eto dobro,nešto valjda moram i prihvatit jel.. Ostatak sala se nalijepio na bedra naravno kao i uvijek.... a mogu sklekova oko 20-25 otprilike, a kad malo pauziram mogu oko 10-15. Ma imam nekakvih nejasnoca opet što se tice ovog mog problema, recimo kad mi je gornji dio ok, a bedra i koljena sve pršti od sala , kako sad ja mogu ic na misicnu masu a da ne mršam (da se zadržim na ovoj težini), ne može se toliko salo pretvorit u mišice valjda? Možda ja to pogrešno razumijem, ali po mom nekakvom skromnom mišljenju, trebalo bi vecinu sala izgubiti pa onda raditi na definisanju mišica zar ne? Ili ne? Što se tice utega, radila sam uglavnom sa onim od 3 kg, nisam ništa teže od toga. a nisam nikad radila sa utezima za noge, da li bi mi to pomoglo..?

Sve ok Wink


Cekaj, ti želiš tanke rucice ili? Smile Jer ako je to to nemaš problema Big smile

Ma gle.....vecina ce ti preporuciti da skineš što više masti pa onda na neko dobivanje što cišce miš. mase. Netko bi na mom mjestu napravio upravo to i o tome sam i razmišljala prije. Ali iz raznih razloga koje sam navela u svom blogu sam se odlucila riskirati sa ulaženjem u suficit prvo, pa cu se kasnije pozabaviti skidanjem viška - negdje sam se morala usmjerit, a s obzirom da mi trenutno nije toliko bitno je li malo sala tu i li tamo kao što je to bilo prije- odgovara mi tako. Sve ovisi o tebi.


Samo ja mislim da ti prvo trebaš jedan jednostavan plan usvojit, i treninga i prehrane i držat ga se neko vrijeme. Koliko vidim, bila si zadovoljna formom par puta, ne? Cim kreneš sa treningom i malo ustališ prehranu, tijelo ce se pocet mijenjat. Ocito nemaš neke velike zahtjeve što se miš. mase tice tako da to nebi trebao bit problem. Vjerojatno bi ono što su meni bile pretanke ruke pred par mjeseci tebi bilo cisto dovoljno, možda i previše Smile tako da te necu stavljati u svoj koš.


Jesi radila razne varijante cucnjeva, iskoraka, mrtvih dizanja, nekih izolacijica za noge/guzu? Što si radila tocno? Kakav trening ti se svidio najviše od svega što si radila?


3 kg je dovoljno ako je tebi dovoljno ono što vidiš u ogledalu ;) Sa težinama napreduješ dok nisi zadvoljna vidjenim....iako i sa manjim težinama možeš napravit dobar trening, samo ga onda inteziviraš na drugi nacin (sporije izvodjenje, krace pauze, superserije......)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 12:21
Originally posted by vedrana29 vedrana29 wrote:

a za ove probleme, ma ne znam šta bi ti rekla, jedan doktor veli jedno, drugi veli drugo...ja malo po njihovom, malo po svom..ne znam jel ovaj obrazovni sistem pravi debile od ljudi il šta, jedan mi je ortoped rekao " pa što moraš toliko vježbati, nisi uopšte debela", i slicne gluposti..popila sam tonu lijekova koji mi uopšte nisu pomogli i sad, ne znam ni sama šta bi bilo  najpametnije da radim, ali bez fizicke aktivnosti svakako ne mogu..

Gle, ne znam o cemu se radi tocno pa necu nagadjati - u svakom slucaju, savjetuj se dobro. Iako kako i sama kažeš - nekad od tih doktora više štete nego koristi Smile Uglavnom - uz njihove savjete informiraj se sama što više možeš o svom problemu, danas moraš bit i doktor, i bankar, i državni službenik...sve u jednom :)

A to nisi uopce debela.....svatko ima svoje vidjenje tako da.....gledaj sebe i ono što ti želiš, samo da je zdravo Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 12:36
da, da radila sam razne varijante cucnjeva u p90x i insanity, a i kod Davine McCall ima raznih vrsta cucnjeva..Radila sam "jump knee tucks, mary katherine lunges, frog " itd..medjutim tu nailazi moj problem sa zglobovima gdje mi doktor predlaže da izbacim cucnjeve i skakanje iz vježbi jer mi to opterecuje i doprinosi mom problemu sa zglobovima koljena (kakav smisao ima vježba ako izbaciš cucnjeve,mislim kako da uopce vježbam bez skakanja....) Kako cu ja doc do nogu kakve želim, ikad, ako izbacim cucnjeve,,nikad jelda? Pa sam pocela da kombiniram, malo pilatesa,zumbe, malo cardio, cucnjeva itd.. E sad, ako sam te dobro shvatila, ti misliš da bi ja trebala ici na masu bez da smršam prvo? Da samo težinu održavam kakva je? A dobro ljepše su mi tanje rucice istina,al nije to tako strašno,prioritet mi je napravit od nogu nešto što se da gledat :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 13:06
Skakanje ti ne treba, zašto misliš da ništa bez skakanja?

Sve ovisi o kakvom se problemu radi.....ali u svakom slucaju, uvijek ima nacina. Uvijek se sjetim raznih plemena...ne vidim baš da su masni, a ne bih rekla da skacu ispred kompa na Insanitiy LOL

Ne, ja mislim da biš ti trebala dobar plan, rekoh ti. Nikakav suficit ni ništa, samo preuredit prehranu, pocet trenirat redovito, kretat se što više i bit ustrajna u tome ovaj put Wink Za pocetak.

Za noge ceš se morat malo potrudit, pogotovo ako vec duže vuceš te masti.....trebat ce tu malo deficita, malo više pažnje na prehranu, više proteina, povrca, zdravih masti....ali kretanje i izazovni treninzi na prvom mjestu!
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 13:28
kad kažeš malo deficita, šta misliš pod time? Jel podrazumijevaš brojanje kalorija i to.. A nemam pojma, imam osjecaj dok se dobro ne iskacem nema ništa od nekih rezultata, a ni ne mogu izbacit negativnu energiju bez skakanja...i kakvi su izazovni treninzi ako nema skakanja,,daj me malo prosvijetli pliz , ocito previše pažnje dajem skakanju i cucnjevima..


Edited by vedrana29 - 25 Listopad 2013 at 13:41
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 14:23
http://www.youtube.com/watch?v=6e1ZzAvyQAg
cookies are for pussies
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 14:43
jaoo...vidis nogu u ove zenske, iznad koljena ovaj dio...nikako mi se ne svidja, slicno kao u mene...nema onog udubljenja iznad koljena, nego brijeeg
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 14:45
??? aha, ti znaci ne bi misice nego bi samo mrsavila i bila manja verzija sebe?
cookies are for pussies
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 14:48
ma ja bih da nemam te brjegove iznad koljena, pa kako god mogu doc do toga, ja bih to..strasno me taj dio nervira..
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 14:54
taj "brijeg" je mišic koji se zove kvadriceps i na kojem ti vjerovatno imas masti preko koju trebas skinit. Ali ako tebi ova zenska s klipa ima noge kao ti onda to sigurno nije mast nego tvoj prirodni kvadriceps
cookies are for pussies
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 15:16
znaci ništa ja tu ne mogu više napravit...? Ma nije baš isto al je slicno...
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 18:41
Ja bi malo takve nožice...
I say no...
fat must to go...
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 18:45
tebi se svidjaju ovakve noge?Shocked
Back to Top
Garfield-ca View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Garfield-ca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 18:51
A cuj ja imam problema sa mišicnom masom. Prije je to još bilo gore zbog grozne prehrane i nikakvog unosa proteina.Voljela oblikovati tijelo i imat lijepe mišice i naravno maknuti salo. Bolje imat ovakvo tijelo nego bit skinny fat girl. Tvoje su nožice tocno takve? Htijela bi manje mišica?
I say no...
fat must to go...
Back to Top
vedrana29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 228
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedrana29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2013 at 19:34
ma nisu tacno ovakve ali su slicne. Ima mišica ali ima malo i sala istini za volju...samo se meni svidjaju elegantne, tanke noge, a ne nabijene..joj ne znam, shvatam pomalo da nikad necu imat tanke noge....onda kad su nabijene makar imam izgovor zašto su takve...:D Ako budem išla da budu tanke onda cu se dovest do toga da izgledam ko kostur, jer one ce zadnje poceti da se stanjuju , kao i uvijek (a kad se debljam, prvo se tu lijepi..)

Onda mi valjda preostaje da nabijem i gornji dio, pa da barem sve to skupa ima neku proporciju...šta mislite o tome??


Edited by vedrana29 - 25 Listopad 2013 at 19:34
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.