New Posts New Posts RSS Feed - Novi Fitness.com.hr
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Novi Fitness.com.hr

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
lacko View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lacko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2009 at 12:38
 super vam je novi look
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2009 at 12:54
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
F.A.Q. na forumu?
Evo potrudit cu se da ga sredinom sljedeceg tjedna sigurno stavimo na forum.


ako trebate extra ruku d apomogne sa idejama, tu sam :D
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2009 at 19:49
blogovi su lijepo krenuli, samo bi se možda trebao smisliti malo bolji nacin pregleda baze blogova.

zasad ih još ima malo pa je ok, ali uskoro bi moglo postati nepregledno

(znam da je to dobar posao, ali možda nekakva kategorizacija postova, "Top š0 lista" itd.)

PS. znam da ce biti komentar "a di je tvoj blog?"

uskoro
 

Edited by Lega
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2009 at 13:52
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
F.A.Q. na forumu?
Evo potrudit cu se da ga sredinom sljedeceg tjedna sigurno stavimo na forum.


ako trebate extra ruku d apomogne sa idejama, tu sam :D



Da li vam je bolje da FAQ bude postavljen na forumu ili da ga postavimo na web?
Složili bi jedan veliki FAQ koji bi imao "kategorije": uvod, prehrana, vježbanje, mršavljenje, zdravlje..  
To je neki prijedlog za pocetak.

Dajte vaše prijedloge kako bi trebala izgledati konstrukcija FAQ..?
što je najbitnije, uostalom, slobodno napišete ovdje što je za vas najvažnije da se tamo nađe?

Eto pokrenuli smo se. Uskoro cemo ga sastaviti. Malo pomagajte i eto ga.
  

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2009 at 13:56
Originally posted by Lega Lega wrote:

blogovi su lijepo krenuli, samo bi se možda trebao smisliti malo bolji nacin pregleda baze blogova.

zasad ih još ima malo pa je ok, ali uskoro bi moglo postati nepregledno

(znam da je to dobar posao, ali možda nekakva kategorizacija postova, "Top š0 lista" itd.)

PS. znam da ce biti komentar "a di je tvoj blog?"

uskoro
 


Sredit cemo pregled svih blogova.. Bez brige. Budemo malo blog naslovnicu uredili i prilagodili tome.

Imat cemo i liste. Još se radi na svemu tome. Sljedece što nam je važno, a biti ce uskoro postavljeno je da možete fino formatirati tekst pri pisanju blogova -> postavit cemo jedan tekstualni editor koji ce to omoguciti.


Lega, pokreni se s blogom.   .. hehe..znao si ha
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2009 at 21:13
  Mislim da je bolje da stavite na forum faq, jer vecina ni ne cita ništa nego odmah na forum i sa pitanjem...pa da im olakšamo ipak.... Moje skromno mišljenje;)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2009 at 00:30
  Jedan prijedlog u vezi F.A.Q-a

Udarno, veliko, istaknuto mjesto na forumu tako da se bar na neki nacin usmjere pocetnici kako bi ga procitali a ne odmah krenuli sa pitanjima ko da ovaj forum nije postojao prije njih.

Imao sam na umu i da pri registraciji novih korisnika se stavi nešto tipa "Procitao sam F.A.Q. i nastavljam registraciju" itd, kao kod instalacija programa, znate vec.

No dakako da kao i kod npr. instaliranja igara, programa itd, rijetko tko cita ono što piše, vecinom samo kliknemo "dalje" ili  "slažem se i prihvacam uvjete korištenja itd"
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2009 at 02:05
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Jedan prijedlog u vezi F.A.Q-a

Udarno, veliko, istaknuto mjesto na forumu tako da se bar na neki nacin usmjere pocetnici kako bi ga procitali a ne odmah krenuli sa pitanjima ko da ovaj forum nije postojao prije njih.

Imao sam na umu i da pri registraciji novih korisnika se stavi nešto tipa "Procitao sam F.A.Q. i nastavljam registraciju" itd, kao kod instalacija programa, znate vec.

No dakako da kao i kod npr. instaliranja igara, programa itd, rijetko tko cita ono što piše, vecinom samo kliknemo "dalje" ili  "slažem se i prihvacam uvjete korištenja itd"


Konstrukcija FAQ? Ok, biti ce na forumu. Dobio još nekoliko istih mišljenja i tako smo odlucili za sada.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2009 at 11:50
ma može da bude na forumu! ako trebate pomoc, kažem javite, da bude što prije gotovo!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2009 at 13:28
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

ma može da bude na forumu! ako trebate pomoc, kažem javite, da bude što prije gotovo!


Pa napisao sam da trebam pomoc i mišljenja oko konstrukcije FAQ-a :)  .
Možeš obraditi nekoliko pitanja koja se uzastopno ponavljaju te ih poslati meni na PM ili cemo ih ovdje popisati.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2009 at 13:47
pa mislim da bi bilo najbolje onako kratak uvod! cisto dvije tri recnice, tkao da ne bi ljudi odmah osdustali! nešto.. tipa (ovo je smao osnovna misao): Tri kljucne komponente za uspjeh su trening, prehrana i odmor, ako jedno nije zadovoljeno rezultati ce "patiti" ili ih nece ni biti!

i to bi bilo to.. e onda recimo prehrana velikim i najvažnije stvari o prehrani!
pa velikim trneinga pa najvažnije i tako!

mislim da bi tkao bilo ono.. dobro

p.s ona recenica je, ponavljam samo osnovna misao

Edited by Iluvatar
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2009 at 23:20
upravo sam procitao odlican clanak na naslovnici i pala mi je na pamet ideja o komentiranju clanaka s naslovnice

je li to moguce napraviti, mislim da je ideja na mjestu.
također, oznacio sam zvjezdicu ispod teksta, cini se da i ta funkcija ispravno radi


eh, što se tice FAQ ili cPP (zoki, toplo preporucam da preskociš ovu kroatiziranu inacicu)

znaci frequently asked questions, cesto ili ucestalo postavljana pitanja:
ne vidim razloga da ne bude i na stranici i na forumu, najlogicnije bi bilo da na stranici bude veliki banner koji vodi na tu forum temu

iskreno preporucam nacin na koji je to urađeno na jednom našem konkurentskom forumu. našli su daleko najbolje rješenje, a nije sramota ugledati se na boljeg.
ako admini ne znaju na koji forum mislim, poslat cu url na privatnu poruku.

kao što je hammerstrength rekao, udarna pozicija na forumu, znaci prvi podforum odvojiti za cPP , unutar njega u 3,4 topica objasniti osnovne stvari.
niti predugo, niti prekratko.
ispast cu dosadan ili da reklamiram, ali opet predlažem princip kao sa tog drugog foruma.
naravno da taj podforum mora biti zakljucan za pisanje.

uvjeren sam da ce se ova ideja napokon i realizirati, a nakon toga "padobranci" ne bi trebali imati opravdanja da ih se ne sankcionira, ili u najmanju ruku - ignorira.



PS. Je li se još tko prepoznao u clanku "Kronicni umor" unazad protekla 2,3 tjedna?



Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2009 at 23:39
odlicna ideja za banner

a riješit cemo FAQ ne brini, i ja cu pomoci :D
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2009 at 00:35
Originally posted by Lega Lega wrote:


ne vidim razloga da ne bude i na stranici i na forumu, najlogicnije bi bilo da na stranici bude veliki banner koji vodi na tu forum temu


Dobra ideja za banner. Napravit cemo tako. Banner na webu, podforum kompletni koji obrađuje FAQ.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2009 at 15:25

 Nakon š00godina sam danas svratila na forum jer se moram opet malo više primiti posla oko prehrane i moram reci da sam oduševljena novim izgledom stranice!!!! Najcešce su mi sve promjene uvijek loše jer sam rob navike, ali ovaj me od prve sekunde oduševio tako da...

cestitam!!!

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2009 at 15:37
Originally posted by petra petra wrote:

 Nakon š00godina sam danas svratila na forum jer se moram opet malo više primiti posla oko prehrane i moram reci da sam oduševljena novim izgledom stranice!!!! Najcešce su mi sve promjene uvijek loše jer sam rob navike, ali ovaj me od prve sekunde oduševio tako da...

cestitam!!!



Hvala na pohvalama!

Bit ce još noviteta uskoro, radi se na tome.. Community ce postati sve veci i veci, i biti ce nas sve više ovdje. Jeeeeeeeeeee!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.