New Posts New Posts RSS Feed - Novi Fitness.com.hr
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Novi Fitness.com.hr

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Novi Fitness.com.hr
    Posted: 06 Veljaca 2009 at 13:16
Hej ekipa,

evo novi web je gore - novi dizajn imamo, nove funkcije na webu kao što su pisanje bloga, dodavanje clanaka u favorite, nove kategorije su aktivne, dodat cemo uskoro i nove alate.
Pregledajte sve i uvjerite se sami u sve novotarije koje smo postavili.

Kako vam izgleda??

Pišite..   
Naravno, javite bugove (greške) ako na koje naiđete.



.....nastavak

Svi clanovi foruma sa svojim korisnickim imenom i zaporkom se mogu logirati na web. Korisnicko ime te tako i zaporka, za web i za forum, vam je jednaka.


 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2009 at 14:22
Evo odmah i obavijest ovdje: Forum nije radio neko vrijeme jer smo se selili na drugi server. Nadam se da vam je jako falio.


cim svratite, želim vaša mišljenja, sugestije i kritike vezano za novitete ovdje...



Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2009 at 22:36
Forum radi ko zmaj, ali nešto smo sramežljivi

ja bi rekao sve što mislim, ali kako sam sudjelovao u promjeni ne bi bilo fer, tako da sam i ja all-ears, samo pucajte ideje / pokude / komentare, slušamo i vracamo istom mjerom

Shoot!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2009 at 23:34

ja još uvijek na forum nemogu preko firefoxa

inace, vec sam zokiju napisao - stvarno sam iznenađen, stranica je baš ugodno osvježena, sad cekamo da malo i forum oživi

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2009 at 13:35
Sredit cemo forum vjerojatno danas.

Forum ce oživjeti sigurno, osmislili smo poticaje i jako puno registracija imamo od kad je novi web postavljen.

Ziher ce se razviti stvar.
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2009 at 00:29
Svi se prebacili na blogove, komentiranje, galerije i vise ne trebaju forum.

Ajmo ekipa, back to here, i dajte komentare za novi web. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2009 at 10:29
Originally posted by Lega Lega wrote:

ja jo± uvijek na forum nemogu preko firefoxa

 

Aaaa, znaci u tom je stvar. Ni ja nisam mogla, a nisam se ni sjetila preko IE probat

Inace, stranica je super!

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2009 at 12:44
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Aaaa, znaci u tom je stvar. Ni ja nisam mogla, a nisam se ni sjetila preko IE probat

Inace, stranica je super!



Signorina, jel ti sada normalno radi preko Firefoxa?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2009 at 14:25
meni valja
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2009 at 17:34
Originally posted by Zoki Zoki wrote:



Signorina, jel ti sada normalno radi preko Firefoxa?


Da, da, sad sve radi besprijekorno
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2009 at 21:17
Dajte i neke konstruktivne komentare - ne valja mi ovo zato i zato, ovo mi bas nije sjelo, nisam siguran/a za basš ovaj tu dio itd.

Sad je vrijeme za pokopat nas

Još smo debelo u radovima tako da je sad najlakše promijenit nešto ako postoji bolja varijanta istog. Isto, ako ima kakva nova ideja now is the time!

Nadamo se relativno skoro uvest i neki sustav bodovanja, poput ovih zvjezdica na forumu, koje bi bile dane za aktivnost, dovođenje frendova, aktivnost na blogu, komentiranje - da se vidi tko je fit all round
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2009 at 15:03
Forumasi su odusevljeni webom  pa zato ni nema komentara nego uzivaju klikajuci po njemu.

I bolje da je tako.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kuruza View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kuruza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2009 at 20:22
Web je odlican(barem meni) samo me zanima dal se može uvesti mogucnost editiranja onih postova u blogu i komentara na to te staviti da tekst bude formatiran,a ne da baca recenicu za recenicom....

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2009 at 21:28
Uskoro cemo postaviti editor kod pisanja blog postova.. Tako da cete moci fino formatirati tekst.

Mogucnost editiranja postova vec postoji - odi na "postavke" pa na "blog postovi" i tamo izaberi blog post i editiraj ga ako želiš.

Imate još kakvih pitanja?
 

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2009 at 21:31
  F.A.Q. na forumu?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2009 at 21:37
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  F.A.Q. na forumu?


Evo potrudit cu se da ga sredinom sljedeceg tjedna sigurno stavimo na forum.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.