New Posts New Posts RSS Feed - Nova
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nova

 Post Reply Post Reply
Author
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nova
    Posted: 18 Listopad 2011 at 16:07
Pozdrav

Ja sam Ivana, imam 33,skoro 34 godine. Jako dugo godina radim kao turisticki animator, i nekako sam se kroz taj posao zaljubila u razlicite oblike vježbanja, a posebno vođenja vježbi. Amaterski (ili ti animatorski)sam vodila svašta, crobik, aqucrobic, pilates, korektivnu gimnastiku,power walking...
Prije par godina sam ozljedila gležanj i natukla sam skoro 20 kila, i kad sam stvarno bila spremna poduzeti nešto frend mi je poslao link Zuzane Light (bodyrock.tv), i sad vec ima dvije godine da radim (za sebe)iskljucivo njene treninge, i od svega što sam probala oni mi najbolje pašu.Wink

Naravno sa tom promjenom je došla promjena i u prehrani, no nikakve posebne dijete, nego ono što ce vam svaki doktor reci, više manjih obroka dnevno, raznovrsna hrana, puno povrca i voca,malo kruha, i naravno bez junk fooda....

Eto, prvi sam puta ovdje...pa da vidimo kako ovo ide...LOL

Pozdrav

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2011 at 16:15
Pozdrav i dobrodošla.......

I kakav je rezultat sada nakon 2 godine rađenja tih treninga?
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2011 at 10:24
fantastican...kad sam pocela imala sam oko 80 kila, sad sam između 59-6š...no to  nije najvažnija stvar,kile se mogu svakako izgubiti, stvar je da prvi puta u životu imam mišice,lijepe,izdužene,..treninzi su kombinacija crobnih i ancrobnih vježbi, brža sam, jaca...osjecam se nikad bolje..
I naravno vježbam kod kuce, tako da mogu vježbati kad meni paše (živim na prvom katu i ispod mene nema nikoga tako da mogu do mile volje skakatiWink)..neke rekvizite sam kupila (wall ball), neke sam sama napravila (sandbag) i to ti je to...
Ali i nakon dvije godine znam se upalit, jer treninzi su skoro svaki dan drugaciji,to mi je super, nema zamora i nije mi dosadno...Thumbs Up

Pozdrav
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2011 at 19:51
Dobrodosla :)

Nadam se da ce ti se svidjet drustvo na forumu i da ces pronaci zanimljive, nove informacije!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2011 at 21:33
Thanx, vec mi se neke stvari sviđaju,kao što sam rekla nisam baš neki pocetnik u vježbanju, no...što dublje ideš to te više stvari zanima...Nisam još uspjela pohvatati sve konce ali citam neke postove, teme koje me zanimaju, a valjda cu se ukljuciti i u neke raspravice...ako me ne zaplašite sa svim silnim znanjima  LOL LOL
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2011 at 21:54
Originally posted by šIvana šIvana wrote:

Thanx, vec mi se neke stvari sviđaju,kao što sam rekla nisam baš neki pocetnik u vježbanju, no...što dublje ideš to te više stvari zanima...Nisam još uspjela pohvatati sve konce ali citam neke postove, teme koje me zanimaju, a valjda cu se ukljuciti i u neke raspravice...ako me ne zaplašite sa svim silnim znanjima  LOL LOL


Ma polako ces ti sve pohvatat Big smile
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2011 at 22:02
Pozdrav i dobrodosla! Thumbs Up

Vidim da si Zuzana fan, to je svakako dobro, inovativni treninzi i dobri rezultati.
Svakako se ukljuci u teme, mozes krenuti od one o Zuzani - Zuzana light. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2011 at 22:38
Bok Zoki,

ma meni je Zuzana zakon..i malo sam citala sad ove postove na temu Zuzane Light i 75 % ljudi piše o njenim cicama ili šta je ona prije radila, a jako  malo koji su nešto rekli o treningu i cijeloj toj prici oko njenog sajta.
Malo sam se i plašila da ce to tako bit...Na njenom sajtu postoji  jako velika "obitelj" nas koji ju pratimo redovito,koji si pomažemo, postamo rezultate, ohrabrujemo jedni druge i motiviramo, pa sam si mislila da nađem neke kompice iz Hrvatske..a ono sise,sise...Wink (ok, nebi imala ništa protiv njenih...hihihi)

Ali naravno hvala na pomoci, vec cu si ja nekako naci tu ljude koji djele moj entuzijazam, pa ne mora to bit baš o njoj...nešto novo nauciti je svakako dobrodošlo...


Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 07:11
Slažem se s tobom za Zuzanine cice, nisu cice sve, ima ona i trbuh dobar :)))

pozdrav i tebi Ivana... Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 11:29
..je, a ima i super stav,i ono što je meni najbitnije stvarno su mi dobri treninzi...evo baš se spremam odradit jedan...C&#šš1;nfused

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 12:30
Originally posted by šIvana šIvana wrote:

..je, a ima i super stav,i ono što je meni najbitnije stvarno su mi dobri treninzi...evo baš se spremam odradit jedan...C&#šš1;nfused

Ivana, koristiš rekvizite kakve koristi i Zuzana u treninzima ili?
Znaci.... wall ball, sandbag, dip station, gymboss, pilates loptu, vijacu...


Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 12:59
evo u današnjem treningu samo sandbag ..sama sam ju  napravila,ima nekih šškila..
wall ball sam kupila tu preko webshopa, 5 kila
šta se tice dip stationa, koristim šta imam doma, dvije stolice kuhinjske na koje navalim neku težinu da budu stabilne, to mi je za high knees, ili dipseve, a kad radim reverse push ups idem ispod stola..imam jednu staru školsku klupu koja je teška i stabilna i drži moju kilažu bez beda..
i naravno vijacu i moj predivni predivni predivni rozi Gymboss...(malo sam zaljubljena u njega,i nigdje ne idem bez njega..hihihi)

kad sam tek pocela sa njenim treninzima sam radila bez,ali malo po malo skupi se...

ajme, kapljem tu po tastaturi, upravo sam odradila trening...ako koga zanima
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 15:16
Originally posted by šIvana šIvana wrote:

evo u današnjem treningu samo sandbag ..sama sam ju  napravila,ima nekih šškila..


Svaka cast Thumbs Up i ove ostale improvizacije kaj koristiš, uvijek je lijepo vidjet nekog tolko motiviranog i zainteresiranog za trening
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 15:26
Hvala..a meni je drago razgovarati sa ljudima koji kuže nešto jer me se moji frendovi vec "odricu"..
T&#šš1;ngue

me vec mi se cini da cijeli dan visim tu???Wink
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2011 at 17:51
Dobrodošla!
Najviše mi se sviđa tvoja motivacija i cestitam na ucinjenoj transformaciji!
LiveStrong
Back to Top
1Ivana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 1Ivana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2011 at 00:31
Hvala ti...nekako sam danas još više "nabrijana" kad vidim sve ove ljude 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.