New Posts New Posts RSS Feed - nova cura treba pomoć
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

nova cura treba pomoć

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
mia005 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mia005 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 17:27
Ja sam daleko od profi da ti odgovorim, sigurna sam da ce ti neko drugi dati vise savjete, ali reci cu ti sta znam :D

Kolko voda pijes dnevno? Pokusaj da pijes bar 3 litra.

Ako zelis da topis masne naslage treba vise da posvetis vremena na kardio trening. U teretanu prvo radi vezbe snage i nakon toga najmanje 40 minuta kardio.

Sta se tice ishrane, nije dovoljno da samo izbacis neke namirnice, nego i da znas koliko kalorija unosis.
Izbegavaj crveno meso, vise jedi piletina i ribu (tuna, sardine, oslic).



Edited by mia005 - 13 Travanj 2014 at 17:28
Back to Top
teach View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote teach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 17:03
bok svima.
čitam vas već duže, al eto sad se odlučila i registrirat jer trebam pomoć.

dakle:
180 cm, 88kg, 23 godine

krenula u teretanu početkom 3 mj, 4/5 puta tjedno, promijenila prehranu, izbacila sve šta ima veze s bijelim brašnom, običnim uljem, itd, samo povrče, voće, 5 obroka dnevno...
ali čini mi se da to još nekak nema učinka. znam znam, 15 dana nije ništa, al opet bar i kilu

da ne duljim. treba mi mala pomoć oko prehrane i vježbi koje da izvodim u teretani - dal da radim kružne treninge ili da odvojim leg day, ruke, trbuh, bla bla...

tenkjuuu :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.