New Posts New Posts RSS Feed - Nogometaši!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nogometaši!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nogometaši!
    Posted: 04 Svibanj 2010 at 18:32
Ni nogometaši nisu što su nekad bili... ili izgledali... Drogba i Ronaldo...


Who dares wins!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 19:12
Zato što su nakemijani
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 20:20
Pa nema dopinga u nogometu ... možda Ronaldo... on mi djeluje, zapravo i je narcisoidan tip... ali Drogba... on je zvijer... cista snaga   !
Who dares wins!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 20:26
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Pa nema dopinga u nogometu ... možda Ronaldo... on mi djeluje, zapravo i je narcisoidan tip... ali Drogba... on je zvijer... cista snaga   !


To ti misliš da nema dopinga

U svakom sportu je danas doping normalna stvar.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 20:48
Neznam.. dosta je to trcanja, iako su sigurno geneticari i imaju sve vrhunsko od suplmentacije do prehrane ipak.. vjerujem da se i oni bockaju
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:02
  takvih Ronalda ima š7 u mom fitnessu
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:12
 citao sam bombastican clanak u kojemu su neki veliki strucnjaci izracunali da je za ronaldove trbušnjake potrebno 3000 trbušnjaka dnevno minimum...

inace sam strašno samokritican i ljudi koji me poznaju ponekad dijagnosticiraju ono što bi mi zvali "bigoreksijom".. ali brate mili, od ovog ljepotana i ja imam bolje tijelo..

..u njegovu karizmu, bogatstvo, ili ono najmanje bitno, nogomet ne ulazim..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:19
Originally posted by Lega Lega wrote:

 ...inace sam strašno samokritican i ljudi koji me poznaju ponekad dijagnosticiraju ono što bi mi zvali "bigoreksijom".. ali brate mili, od ovog ljepotana i ja imam bolje tijelo..


Iskreno, stvsrno ne kužim ovaj komentar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:22
Originally posted by Lega Lega wrote:

 citao sam bombastican clanak u kojemu su neki veliki strucnjaci izracunali da je za ronaldove trbušnjake potrebno 3000 trbušnjaka dnevno minimum...

inace sam strašno samokritican i ljudi koji me poznaju ponekad dijagnosticiraju ono što bi mi zvali "bigoreksijom".. ali brate mili, od ovog ljepotana i ja imam bolje tijelo..

..u njegovu karizmu, bogatstvo, ili ono najmanje bitno, nogomet ne ulazim..


Takvi strucnjaci nas obasipaju takvim bombasticnim clancima sa svake strane i jednostavno više ne obracam pažlju na njih.
To je isto kao i što je netko proširio vijest da je whey steroid pa nesmiješ izac van iz teretane ili iz kuce sa shakerom a da netko ne kaže da si na steroidima.Mislim,suludo al realno. To samo govori kako neke osobe nece prihvatit cinjenice onakve kakve jesu nego tjeraju po svom.
Isto tako, nogometaši su natural isto kao i Phelps i vecina atleticara današnjice,ali neobrazovane i neuke osobe ili osobe koje ne žele razmišjlat svojom glavom tjeraju po svom i od nogometaša i ostalih sportiva prave naturalce kakvih nema, mislim stvarno...
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:37
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 ...inace sam strašno samokritican i ljudi koji me poznaju ponekad dijagnosticiraju ono što bi mi zvali "bigoreksijom".. ali brate mili, od ovog ljepotana i ja imam bolje tijelo..


Iskreno, stvsrno ne kužim ovaj komentar


sasvim jednostavno  - uvjeren sam da bih u njegovim godinama imao bolje trbušnjake ili što vec, nego Cristiano Ronaldo --> utjelovljenje apolona

@soner - to je to
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 21:50
Originally posted by Lega Lega wrote:

  takvih Ronalda ima š7 u mom fitnessu


Samo sto se on ne bavi fitnessom na taj nacin kao i tvoji kolege
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 22:26
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

  takvih Ronalda ima š7 u mom fitnessu


Samo sto se on ne bavi fitnessom na taj nacin kao i tvoji kolege

pobrkani loncici

moji kolege su ljudi koji studiraju ili rade i dođu u teretanu triput tjedno po sat vremena.. nemaju sponzore, menađere, privatne trenere, cuda tehnike i milione



nakon ovoliko postova ispada da meni cristiano ronaldo stvarno nabija komplekse, al meni on samo presmiješno izgleda i to je to..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 22:38
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

  takvih Ronalda ima š7 u mom fitnessu


Samo sto se on ne bavi fitnessom na taj nacin kao i tvoji kolege

pobrkani loncici

moji kolege su ljudi koji studiraju ili rade i dođu u teretanu triput tjedno po sat vremena.. nemaju sponzore, menađere, privatne trenere, cuda tehnike i milione



nakon ovoliko postova ispada da meni cristiano ronaldo stvarno nabija komplekse, al meni on samo presmiješno izgleda i to je to..


Pa cinjenica je da za nogometasa izgleda fenomenalno...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 22:44
 Ja ti samo govorim o uzdizanju njegovog izgleda u nebeske visine i ovakve nebuloze o "3000 trbušnjaka dnevno" što sam vidio u nekim novinama..

Ljubomoran nisam, kad narastem bit cu jaci od njega

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2010 at 22:51
Originally posted by Lega Lega wrote:

 Ja ti samo govorim o uzdizanju njegovog izgleda u nebeske visine i ovakve nebuloze o "3000 trbušnjaka dnevno" što sam vidio u nekim novinama..

Ljubomoran nisam, kad narastem bit cu jaci od njega



Ma dizu ga u visine jer za nogometasa izgleda super.. kao sto holyfield za boksaca izgleda super..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 00:10
Originally posted by Lega Lega wrote:


pobrkani loncicimoji kolege su ljudi koji studiraju ili rade i dođu u teretanu triput tjedno po sat vremena.. nemaju sponzore, menađere, privatne trenere, cuda tehnike i milione nakon ovoliko postova ispada da meni cristiano ronaldo stvarno nabija komplekse, al meni on samo presmiješno izgleda i to je to..


želiš reci d alik ne izgleda dobro?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.