New Posts New Posts RSS Feed - nisam baš novi fitovac :P
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

nisam baš novi fitovac :P

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2013 at 12:31
gymka - da, shvacam to polako, tu ravnotežu :) evo danas sam pojela posni s tostiranim zobenima (oko 40g), žlc meda, 10ak lješnjaka i kavu i super, držalo me 5sati (!!!!!), ali sam malo naduta, ne znam zakaj :/
a moja guzica, haha, pa cvrsta je, oblikovana, podignuta, ali u bokovima sam oko 100cm, ja mislim :D tak je malo onak veca :D
a modificiram si, malo skinem, pa se opet opustim i tak cirkuliram (ali sve unutar 1-2kg).

mett - radi sebe i ovo sve radim, a decko vježba odvojeno od mene, jer je on super gradjen, njemu su dosta burpees i sklekovi. :D
dosta sam ja sebi motivacija, tj.odraz u ogledalu, naziranje mišica. evo sad sam si kupila dva para hlaca velicine 36 i baš sam hepi :)))
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2013 at 12:19
Nego, vidim ja...mi ovdje ispadamo glavni kriticari LOL Ma nije tako...vidi kolko se grlimo LOL

LOLHug

Ne grizemo mi :D , žao mi je što nisam stigao jucer bio sam odsutan..sada sam uhvatio malo vremena! Vidim da su te vec preuzeli :D 

Uglavnom nemam što puno za reci , opusti se...vježbaj radi sebe , probaj decka povezati stime..možda bih vam bilo i zabavnije zajedno raditi...u parovima možeš super vježbe raditi...:D A i može biti stvarno zanimljivo, i nešto novo :D


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2013 at 11:38
Originally posted by Jean Jean wrote:

to i ja jedem ak nejdem na faks. ali ak pojedem npr. 50-60gr zobenih + voda + jabuka + žlc meda, ja sam za 2 sata gladna, pogotovo ak hodam na faks 1 sat :/ uopce me ne zasiti. a banana i posni drže bome 3 sata.

ravnoteža draga Wink Kako Scarpetta kaže - ubaci neke proteine! Ništa od samih šecera ;)

Nego, vidim ja...mi ovdje ispadamo glavni kriticari LOL Ma nije tako...vidi kolko se grlimo LOL

Jean, vidim da si dosta zbunjena oko svega - sad biš ovo, sad biš ono, sad si zadovoljna, sad nisi...hehe...ok, ništa to meni nije cudno Big smile Samo...ja sam odabrala svoje jer mi je bilo dosta zapetljavanja u samu sebe - a sad i ti moraš Wink

Ako želiš biti opuštena u vezi svega i ne zamarati se puno detaljima onda super! Ako si zadovoljna onim što vidiš u ogledalu......ali ako nisi, i ako biš htjela nešto mijenjati onda se trebaš pozabaviti detaljima, jer si vec blizu idealne forme, a to onda zahtijeva malo vecu pažnju nego kad tek kreceš u sve to....

Dakle, prvo ti moraš napaviti izbor Wink

Iako se meni po svemu napisanom ne cini da moraš nešto previše mijenjati...pogotovo ne brazilsku guzu Tongue


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 14:38
da, mogla bi, dobra ideja :) makar mi csto ne paše to slatko toplo i hladni kiselkasti sir, al budem opet probala
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 14:21
e zato ubaci još unutra 100-150g svježeg sira mene onda to drži dosta dugo
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 14:19
to i ja jedem ak nejdem na faks. ali ak pojedem npr. 50-60gr zobenih + voda + jabuka + žlc meda, ja sam za 2 sata gladna, pogotovo ak hodam na faks 1 sat :/ uopce me ne zasiti. a banana i posni drže bome 3 sata.
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 14:11
onda dobro za kavu:)) ja ujutro jedem zobene s vodom ubacim koju vocku unutra i cimet i bude mi fino
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 14:09
joj ja ne vjerujem kaj citam, mislila sam da budetu prštale loše kritike na sve strane :)
mett, sve okej, cekam tvoj odgovor jer vidim po forumu da pišeš pametne stvari, hehe :)
scarpeta, i tebe pratim, samo kaj ne komentiram baš :) svidjaju mi se tvoji meniji! a kaj se tice kave, ja volim ujutro rijedju jer mi toplo mlijeko teško pada na želudac, zato više ni zobene ne jedem s mlijekom. a popodne obicno ubacim malo više mlijeka.
meni nije loše, ali te 4 kg dolje mi ne bi škodile. možda ubacim koju sliku da vidite, ali me sram..

a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 13:20
Pozdrav:))
meni se isto ovo sve svidja normalan opušteni pristup s redovitim vježbanjem i puno kretanja - like
ne znam u cemu je problem i s cime si ti to nezadovoljna?
Što se tice kilograma to sve ovisi kako izgleda, meni se cini da nemaš viška, primjer ja imam 175 i 75kg vecina bi po brojkama rekla da je to užasno puno ali ja sam zadovoljna kako to izgleda i brojke mi niša ne znace.

E da muci me jedna stvar zašto voda u kavu ujutro?? uništiš kavu:)ja sam inace kavopija i obožavetelj kave. Za taj dcl mlijeka ti se ništa nece dogodit, a kava ce sigurno biti puno bolja:))

Sretno i pozz
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 12:58
Hej draga ! Ja sada na žalost imam manjka vremena...danas sam u pokretu dosta...želim ti na brzaka reci da mi se svidja ovo tu sve...nemam neki primjedbi...osjeca se puno opušteniji pristup i to mi je drago za vidjeti...i biti ce rezultata..kasnije cemo detaljnije :) Taman sam i ja na 4 kile manje od visine hihih :)  Uglavnom tipkamo se :) Veliki pozdrav! :)


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2013 at 12:24
ja sam vec duže vrijeme tu, i imam više otvorenih tema o sebi :D, takodjer cesto imam pitanja na pameti, a glupo mi je uuvijek otvarati novu temu, pa na kraju ne pitam ništa :D. sad sam se sjetila da možda ne bi bilo loše da imam svoju temu u koju mogu ubacivati pitanja kad god želim :)

ukratko o meni. imam 20 godina, studentica, vježbam vec godinu i pol, bez pauza (osim kad sam išla na more, tad hodam i plivam, a ove godine sam svaki dan radila burpeeje ili jump lunges, tek tolko da ipak ne i zgubim skroz korak sa samom sobom). vježbam doma, imam 2 utega od ukupno 20kg, podesive. ono kaj je moj cilj je rekreacija, dakle vježbam zbog toga da se ucvrstim, oblikujem, imam kondiciju. imam masti, naravno. :D na 164 cm imam 61kg. znam da omjer izgleda prilicno loše, ali majice nosim S ili M, hlace 36 i 38, kad ih zakopcam ne ispada mi salo, opseg struka mi je 69cm. moja kriticna tocna su bedra, tj.bokovi. moj decko voli reci da imam brazilsku guzicu, haha, i polako se navikavam na svoju gradju i smanjuju se kompleksi.

prehrana mi je onak, nije baš nešto, svi bi tu imali zammjerku: premalo P, previše UH. ali ja sam si napravila balans u životu kaj se tice prehrane i izgleda, da sam zadovoljna i s jednim i s drugim.
evo primjer mojeg jelovnika:
D: 4 žlice posnog + banana + kava s mlijekom bez šecera (1/4 mlijeko, ostalo voda) ili posni s tostiranim zobenima + žlc meda + vocka + tostirani lješnjaci
MO: orašati i voce ili jogurt i voce
R: tu je obicno menza u pitanju pa jedem ili pecenu ribu ili pecenu piletinu + kuhano povrce (brokula, blitva, cvjetaca - uz njih uzmem neki UH, npr. rižu. ako jedem grašak ili mexico mix, bez dodatnog UH priloga), i salata. ponekad uzmem i jogurt ko umak. kad nemam vremena, jedem sendvice iz dubravice, ali to je 1x u 2-3 tjedna, otprilike.
MO: slican ko prvi (orašasti + vocka ili jogurt, posni) ili kava i tu obicno uleti par keksa - to je obrok koji me najviše koci u napretku, pa ga ne jedem svaki dan, nego par puta na tjedan. kava uvijek padne popodne, ali puno vode i malo mlijeka, bez šecera
V: tu sad ovisi kolko sam gladna, ali pazim da je manje UH, a puno P, tipa 1 šnita kruha (od UH). a ovaj tjedan je tu cesto bilo na meniju oko 150g pecenih kestena i caj :D
kombiniram, ak mi je MO2 sh*t, smanjim veceru (tipa posni+orašasti)

to cak i ne izgleda jako loše, ali vikendom upadne 1 sh*t vecera (pizza) i obicno koji kolac.
živim u malom stanu s tetom i sestricnom, nemam mogucnost vježbati više od 2x tjedno zbog manjka prostora (sri i sub). to budu full body vježbe koje traju oko 50min (uglavnom snaga i kardio, subotom s utezima. kombiniram nešto slicno extremefitovim vježbama, bodyrock, zuzka light, lovingfit.com). ali se trudim puno hodati, hodam minimalno 1,5h svaki dan (osim nedjelje jer sam doma pa se družim sa svojima, ucim itd.)

eto, to je uglavnom to :D sad vi kometirajte, kritizirajte (znam da ima puno vas :D)
ponekad bi voljela neki trik, carobni štapic, da odu 4kg masti, ali cudno je to, ima dana kad sam skroz zadovoljna , a ima dana kad bi voljela 4kg dolje. i tak se vrtim u krug, cekam neki klik u glavi, ali još ne dolazi.

Edited by Jean - 20 Listopad 2013 at 12:24
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.