New Posts New Posts RSS Feed - Nikola Prugovecki - intervju - trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nikola Prugovecki - intervju - trening

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 00:03

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

jbga Thorn onda ne citaj
 

E ovime sigurno neceš privuc našu pažnju

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 00:05
   preživit cu
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 00:18
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

I ja se slažem s tobom....sve to bi trebao bit rezultat truda u treningu i prehrani, samo u tome.

O ovakvim stvarima baš sa deckom pricam jer on nešto zadnje vrijeme planira probat na neko natjecanje za godinu dvije kad još malo mase nabije....istina, genetika je stvarno na njegovoj strani i treinra cijeli život ali mogu rec da se ne razlikuje jako puno od nekih natjecatelja, osim po masi...i to bez icega, samo rad.

Ne znam, mislim da bi se tu neka pravila trebala promijenit...svaka cast svima, ja se divim svakome ko ovako nešto postigne, to mi je super i cijenim to ali napravi ti cudo od svog tijela samo ovako pa te cijenim još š00 puta više...

 


kad smo vec kod truda i rada, volio bih ja vidjeti tvog decka da izgleda tako kao sad bez da je dobio na genetskoj lutriji
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 00:22
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

I ja se slažem s tobom....sve to bi trebao bit rezultat truda u treningu i prehrani, samo u tome.

O ovakvim stvarima baš sa deckom pricam jer on nešto zadnje vrijeme planira probat na neko natjecanje za godinu dvije kad još malo mase nabije....istina, genetika je stvarno na njegovoj strani i treinra cijeli život ali mogu rec da se ne razlikuje jako puno od nekih natjecatelja, osim po masi...i to bez icega, samo rad.

Ne znam, mislim da bi se tu neka pravila trebala promijenit...svaka cast svima, ja se divim svakome ko ovako nešto postigne, to mi je super i cijenim to ali napravi ti cudo od svog tijela samo ovako pa te cijenim još š00 puta više...

 


kad smo vec kod truda i rada, volio bih ja vidjeti tvog decka da izgleda tako kao sad bez da je dobio na genetskoj lutriji


slikat cu ga

p.s. Nisam ja ni rekla da izgleda kao Priest, tako i nebi mogao bez icega ;)

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 00:35
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

I ja se slažem s tobom....sve to bi trebao bit rezultat truda u treningu i prehrani, samo u tome.

O ovakvim stvarima baš sa deckom pricam jer on nešto zadnje vrijeme planira probat na neko natjecanje za godinu dvije kad još malo mase nabije....istina, genetika je stvarno na njegovoj strani i treinra cijeli život ali mogu rec da se ne razlikuje jako puno od nekih natjecatelja, osim po masi...i to bez icega, samo rad.

Ne znam, mislim da bi se tu neka pravila trebala promijenit...svaka cast svima, ja se divim svakome ko ovako nešto postigne, to mi je super i cijenim to ali napravi ti cudo od svog tijela samo ovako pa te cijenim još š00 puta više...

 


kad smo vec kod truda i rada, volio bih ja vidjeti tvog decka da izgleda tako kao sad bez da je dobio na genetskoj lutriji


slikat cu ga

p.s. Nisam ja ni rekla da izgleda kao Priest, tako i nebi mogao bez icega ;)


nisam ni ja rekao da izgleda kao priest, rekao sam nek proba bez dobre genetike izgledati kao što sad izgleda znaci on, ( tvoj decko) procitaj ponovo u prijašnjem postu

I ne moraš slike stavljati da dokazuješ nešto, rekla si jedno 5 puta bar kako ima dobru genetiku, nemoj da tražim postove!

Ono što želim reci je da tvoje usporedbe nisu baš neke.. kao da ja kažem, volio bi ja vidjet phelpsa da osvoji sve one medalje a da ima moju genetiku

dođe na isto

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 09:33

 hehe joj joj :) ok, prvi put sam te malo krivo skužila, sad je jasnije što si htio rec...dobro, to je ok, genentika je sranje al upravo bi i bilo zabavno vidjet koliko bi ko uspio izvuc iz nje...

Dala sam primjer decka jer mi je to najbliži primjer, zato i najrealniji za ono što sam htjela rec, a ne zato što su mi puna usta njega......nikakve usporedbe, ono što sam njime i  tim mojim kokodakanjima htjela rec je da mi je glupo što netko ko dobro izgleda i voli to, i nije puno manje posvecen svemu tome nebi dobro prošao na nekom natjecanju jer bi ga satrli ostali, od kojih su pojedini možda još i manje osobnog truda uložili jer su potpomognuti nekim drugim stvarima...ne generaliziram, ima svakakvih...OPET KAŽEM, ja ne kažem da nitko nebi trebao ništa uzimat jer je to sad toliko normalno i neizbježno..nego da je od pocetka krenulo krivo...

jbga Illy ja sam prirodnjak šta da ti kažem :) To je samo moje mišljenje o cijelom tom sustavu, ali deckima i curama se i dalje divim...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 09:48
Ma kužim ja tebe stvarno i slažem se da bi trebala biti jedna kategorija baš baš natural likovi!

Ono što ja želim reci je da razlika između lošeg geneticara natural i odlicnog geneticara natural može biti kao razlika između lika natural i na roidsima, ako me kužiš!

Onda tu rad i trud isto postaje relativan
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 10:00

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ma kužim ja tebe stvarno i slažem se da bi trebala biti jedna kategorija baš baš natural likovi!

Ono što ja želim reci je da razlika između lošeg geneticara natural i odlicnog geneticara natural može biti kao razlika između lika natural i na roidsima, ako me kužiš!

Onda tu rad i trud isto postaje relativan
 

yes..to stoji......a onda lijepo unutar natural kategorije još podijelit po genetskoj predispoziciji i svi zadovoljni

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 10:13
 Da da gymka imaš odlicnog ubildovanog frajera, skužili smo
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 10:53

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Da da gymka imaš odlicnog ubildovanog frajera, skužili smo
 

 a jeste ludi :) ..ja samo želim objasnit...na primjeru, ne?

vratimo se mi na Priesta... :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 10:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Da da gymka imaš odlicnog ubildovanog frajera, skužili smo
 

 a jeste ludi :) ..ja samo želim objasnit...na primjeru, ne?

vratimo se mi na Priesta... :)



koji je "podaren od prirode" 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 11:17
  eh Gymka moja, sama si se uvukla .....  
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 11:23
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Narode moj dok vi filozofirate, taj decko zaista jede, trenira, spava i ne zahebava se


Nitko ovdje ne filozofira, pricamo onako kako je.
I mi treniramo,jedemo i spavamo.
 

Ma jeste brate kak ne, filozofija više nego u aristotela i kenta.

citam, citam, al nigdje da nađem neš korisno u vezi ove teme, svako navlaci svoju stranu oko nekog treceg decka kojeg zaboli uvo za to i na kraju se sve svede na neki diplomatski kompromis tipa - neka svatko radi kako mu odgovara, a to jbt znaju i noobovi 



Filozofija je da ce netko bolje napredovat na gearu nego natural?

Thorn tebi ovdje ništa ne može bit korisno kad vec sve znaš, bit ce korisno onima koji ne znaju neke stvari

Necemo od ovog valjda pravit prepirku, nema smisla
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 11:48
Viš ti što se lome koplja oko ovog lika. Gymka je dobro rekla, od pocetka je krenulo krivo, i nema više povratka. Jedni pravdaju pikanje, drugi ne, i to je to. Ja sam jedan od ovih drugih. A to što je to postalo kao dobar da, mislim da nije izgovor da se uzima.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 12:07
 Ma mene sam zanima u cijeloj ovoj prici jeli gymkin decko na sterojidima
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2010 at 12:17
Originally posted by Furai Furai wrote:

Viš ti što se lome koplja oko ovog lika. Gymka je dobro rekla, od pocetka je krenulo krivo, i nema više povratka. Jedni pravdaju pikanje, drugi ne, i to je to. Ja sam jedan od ovih drugih. A to što je to postalo kao dobar da, mislim da nije izgovor da se uzima.


Ne lome se koplja oko priesta nego oko necega što je cesto u fitness svijetu

Doping se koristi još od osnivanja olimpijskih igara.. to što je postao profinjeniji, to je druga stvar... vrhunskog sporta nema bez dopinga, to je cinjenica sviđalo se to vama ili ne

Kad ce te slike, gymkinog decka? toliko slušamo o njemu mjesecima a ništa od slika?!
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.