New Posts New Posts RSS Feed - neodlucan
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

neodlucan

 Post Reply Post Reply
Author
PATAK View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PATAK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: neodlucan
    Posted: 19 Prosinac 2007 at 19:10
 Kao sto vidite novi sam na forumu a isto tako i u teretani pa pozdrav svima. Treniram nekih 2 tjedna i odlucio bi uzimati neke proteine a ne mogu se odluciti. Pijem svaki dan prije spavanja aminokiseline Super amino 4800. Svaki dan mi kazu nesto novo, ovo valja ono ne valja a tu ima toliko toga cudo jedno pa mplim za pomoc. gledao sam protein power od american muscle svidio mi se najprije sto je medju najjeftinijim jer nemam bas mogucnosti izdvajati puno para, do 250 kn mjesecno POMAGAJTE !
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2007 at 21:49
nemoj uzimat od american musclea
 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2007 at 22:10
A kakav protein tebi tocno treba?

Ono sto ti treba svakako je; poslije treninga whey+glukoza .

I ako imas love uzmi si neki sporo apsorbirajuci protein; neka kombinacija mlijecno-jajcanog proteina koji se sporo razgradjuje da ga mozes ubaciti u toku dana kao neki medjuobrok.

Ono sto je meni ok je od Weidera Protein 80+. 
Vise o njemu vidi ovdje:
http://gaz.hr/Proizvodi-detalj.asp?ProizvodID=š28
  

Edited by Mr G.
Back to Top
PATAK View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PATAK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2007 at 00:57
 a ne znam ni sam sto mi treba, kazem da pijem svako vece prije spavanja super amino 4800 pa ako ima neka kombinacija s tim
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2007 at 11:25
Pa nema neke kombinacije. Te super amino ti je cisto bacanje love. Uzmi si sporo apsorbirajuci protein prije spavanja.
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2007 at 11:43

kakve su to gluposti da su aminokiseline prije spavanja smece??? sam ti nastavi prije spavanja uzimat aminokiseline a protein uzmi za nakon treninga...po mogucnosti sirutka(whey)

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2007 at 12:54
Mr. O kao sto mozda znas proteini se sastoje od aminokiselina...tako da ti je svejedno da li ces uzimati pojedine aminokiseline prije spavanja ili ces uzimat sporo apsorbirajuci protein prije spavanja. Iako je protein kao shake bolja stvar.  
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2007 at 21:39
 e to je vec druga stvar...al nije lose uzimat ni aminokiseline prije spavanja,ak se uzima protein to ni ne treba bit dodatak prehrani,moja preporuka je posni sir koji se vecim dijelom sastoji od kazeina koji je odlican za uzimanje prije spavanja jer se sporo apsorbira.al ak netko hoce uzimat shake prije spavanja onda bi milk and egg od universala bio dobar odabir...mislim da je posni sir jeftinija opcija
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2007 at 15:20
Sto se tice jeftinije opcije...da se tu razglabat..ima i jeftinijh a i skupljih 'posnih' sireva...ja osobno jedem zrnati sir od sirele koji kosta nekih 8-9kn (200g)...sto i nije bas malo...tak da mi na kraju dodje isto popijem li shake ili pojedem sir. 
Back to Top
yomi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yomi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2007 at 21:38
ok,mozda je ovo pitanje vec postavljeno ali nisam naisao na njega...svi pitaju kako smrsavit ili dobit na masi,ali ja bi htio smrsavit,tj izgubit masnoce ali opet dobit misice jer idem u teretanu...jel ima netko kakav savjet ? 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2007 at 00:17
yomi, prvo nam reci svoje 'dimenzije' da znamo procjenit sta-koliko.

Ciljas na savjete u vezi dodataka prehrani ili opcenito?

Btw ima vec dosta tema na temu mrsavljenja, potrazi malo.

Npr ova tema:

https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=64š& PN=š
 

Edited by Mr G.
Back to Top
yomi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yomi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2007 at 13:47
mr g,imam š6 god, š8š cm i 7š kg...ovako se cini da bi trebao dobit koju kilu ali mi trbuh raste i zelio bih ga maknut pa bas i ne zelim nabacivat kile...pijem proteine i s njima dobivam na masi,ali trebam neki savjet u vezi bilo cega dodataka prehrani ili opcenito samo da malo smanjim to salo ali da i dobivam misice...
 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2007 at 15:21
Dodaci prehrani ne smanjuju salo. crobna aktivnost je ta koja utjece na smanjenje masnog tkiva iliti sala. Stoga trcanje, hodanje, veslanje, bicikl i kvalitetna prehrana do the result. 
Back to Top
PATAK View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PATAK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2007 at 13:17
 imam š90 i 95 kg, 24 god kakav je protein 80+  od weidera i kad se pije, jel moze za dorucak s pahuljicamai poslije treninga  

Edited by PATAK
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2007 at 14:38
Po nekim tvojim 'dimenzijama' vidim da ti je cilj smrsaviti - ili se varam?

Sad cu preokrenut pricu (posto vidim da ti je cilj mrsavljenje); sto se tice ovih sporo apsorbirajucih proteina; zasad izostavi to, jer vidim da si pocetnik i jedino sto ti sad treba je whey + glukoza poslije treninga.

Zasto sam preokrenuo pricu - vidim da si pocetnik i zasad ti ne trebaju proteini u obliku shakea, osim wheya poslije treninga, jer bi se onda mogao zaigrati pa da ti se vise od 50% dnevne prehrane bazira na shakeovima. To nije dobro, odnosno ja ti zelim preporucit da se sto vise moguce zdravo hranis i jedino sto ti treba kao protein shake je whey poslije treninga i nista vise.

Vise se koncentriraj na treninge, jer oni su ti koji ce smanjit masno tkivo, nauci sto, kako radit i u koje vrijeme i nece bit problema.

Imas jako puno savjeta na samom webu pa malo prosvrljaj.




  

Edited by Mr G.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.