New Posts New Posts RSS Feed - Nemam ideju za ime...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nemam ideju za ime...

 Post Reply Post Reply
Author
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nemam ideju za ime...
    Posted: 08 Svibanj 2012 at 20:18
Pozzz svima, gdje da pocnem? imam 18godina (frisko napunjeno Beer), visok sam oko 177 /cm gore dolje/, imam oko 68-69kg, na vagi mi takokoder pise da imam 13,5 % masnoce (FAT) i neki klinac TBW mi je isti kao i  kilaza 68,5 sto god to bilo... sta zelim postici? u prvom redu bi htio oblikovati trbusnjake. vec imam oblik za prva dva reda (od gore) ali ovi zadnji se slabije vide iako se vide crte, ali ni priblizno kao od ovih drugih... zatim na ljevoj ruci imam ogroman triceps dok na desnoj mi je neka saka jada xD neke gluposti sam pokusavo ali nista od toga i dalje se vidi ta ogromna razlika. poslje toga bi od svega po malo... e sad ovdje nastaje problem.. nisam u mogucnosti da idem u teretanu... ujutro imam autoskolu dok popodne imam skolu Cry  sto se tice cardio vjezbi, tj trcanja to ne radim ali evo sada po ljeti uvijek kada imamo slobodni sat igramo nogomet a tamo trcim kao konj... a to je min 1 tjedno iako uvijek bude cesce od toga... ako bas treba mogo bi sub i ned ujutro se bacit na trcanje...  eto to je sve sta mi sada na pamet... eventualno da postavim slike ali ipak ne bi to ovako nego preko pm ako bas treba... ako vam trebaju jos neki podatci ili slicno slobodno pitajte
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.