New Posts New Posts RSS Feed - nema vise okolisanja ogledalo je okrutno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

nema vise okolisanja ogledalo je okrutno

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 09:06



My Weight Chart:
>

06.07.20šš. - 83
0š.09.20šš. - 75
š4.09.20šš. - 74
26.09.20šš. - 73

Ne mogu nikako staviti ticker u potpis C&#šš1;nfused pa cu ga ostaviti ovdje uz dodavanje datuma s promjenama.


Edited by Wanda
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 09:25
Uglavnom...
Sve se malo usporilo po pitanju vage. Do prije mjesec dana je islo dole i preko kile tjedno a sad ide oko kile u 2 tjedna. U meduvremenu sam dodala malo kalorija u svaki obrok. Nekako nisam bas gladna kroz dan pa mi tesko dode pojesti konkretan rucak koji je veci od ostalih obroka (kako vecina ljudi kombinira) i zbog toga sam u biti slozila da su mi skoro svi obroci (osim vecere) kalorijski ili kolicinski skoro pa isti i jedem ugljikohidrate i u popodnevnim obrocima (opet osim vecere).
Primjer od jucer:
D: sendvic od snite punozrnatog kruha, sirni namaz, tri snitice neke vindinije sunke s manje masnoca (prvi put to vidla u ponedeljak u ducanu), mala narezana paprika, jogurt
šMO: zrnati sir, paradajz i paprika, dvopekic
R: pileca prsa dinstana sa porilukom, paprika i paradajz
2MO: cuspajz mahune, š/4 pilecih prsa (iskrsnulo u frizideru), krastavci
V: malo posnog, bademi
Pola zivotinjskog carsta koje mi je donio necak... Nisam ponosna ali sam bila zadovoljna Embarrassed

Plan za danas:
D: zobene sa mljebenim bademima i lanenim, vocni jogurt light (joj ove zobene mi idu na uha i nos van kad nisu prokuhane s mlijekom, ali dok nisam doma...eh)
šMO: posni, paradajz
R: dva kuhana jaja, paradajz i paprika na salatu (dobila paprike i paradajze od kolegice i sad to moram pojest jer je pun frizider)
2MO: cuspajz buca i komadic mesa koji mi ostave od rucka
V: posni ili jogurt i neki orascici
Imam i sljive sa sobom samo ne znam da i cu ih ubaciti u šMO ili nakon rucka

Vecernje hodanje sam prebacila prije vecere jer vise nisu takve vrucine i mislim da mi takav recim odgovara, vidjet cemo u sljedecim danima.

Uglavnom, usporilo se... Ali... Nema predaje Exclamati&#šš1;n


Edited by Wanda
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2011 at 12:02
73
Ukupno š0 kg u skoro 3 mj.

Pozdravljam vas i odlazim na teren.
Nadam se da necu otici u plus. LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2011 at 00:04
Odlicno Wanda, vidiš kako je krenulo Thumbs UpWink  Treba samo dati jedan kick organizmu kada dođe do stagnacije...promijeniti nešto...treba ga stalno provocirati :) Dopustiš li si kad neki "zabranjeni" obrok? :)
I to ti je normalno inace...da krene sa kilom tjedno pa se uspori... reci, koliko se kreceš sada?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
tomislav View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomislav Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2011 at 18:06
ako ste se zaželili promjene imam prjedlog: http://www.ponudadana.hr/r/o/7JPP9PL3
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2011 at 10:42
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Odlicno Wanda, vidiš kako je krenulo Thumbs UpWink  Treba samo dati jedan kick organizmu kada dođe do stagnacije...promijeniti nešto...treba ga stalno provocirati :) Dopustiš li si kad neki "zabranjeni" obrok? :)
I to ti je normalno inace...da krene sa kilom tjedno pa se uspori... reci, koliko se kreceš sada?


Brzinski pozdrav. S terena u selidbu Shocked

Zabranjeni obrok kazes... khm...inace ponekad (par kockica cokolade min. 65% kakao, djecji rockas pa snitica vocne torte, kolegicin odlazak u penziju i njezn domaci kuruzni kruh, tzv. GRIJEH SMRTNI kolko je dobar, cokoladna bananica, uglavnom barem jednom tjedno pojedem barem jednu veliku jusnu zlicu "junka") , a zadnja 3 tjedna junkam skoro ko prosjecni amerikanac LOL
Ne znam da li se stanje na vagi promjenilo od mojeg zadnjeg vaganja jer mi je vaga spakirana na dnu neke kutije. U meduvremenu sam kupila nove hlace, 2 konfekcijska broja manje nego one koje sam nosila  (tj. prve nove hlace koje sam kupila unazad 2 godine pa ni u centimetre nisam sigurna da li su se vratili unazad 3 tjedna jer su stare hlace vec bile i rastegnute malo).
Junkali smo ko veliki, svi od reda. Pri tome ne mislim bas da smo zderali cips, bombone, kolace i slicno nego je jedan obrok dnevno uglavnom bio ili neki "pileci kebab", pohano sa krumpir salatom, przene ribice, uglavnom je rucak bio ono ponudeno a besplatno.
Vagu cu upogoniti kad raspakiramo sve kutije, vjerojatno sljedeci tjedan  pa javim kakva je situacija na vagi.
Ne krecem se bas puno. Jedan nespretni korak i istegla tetivu, sad je vec super ali 2 tjedna nisam mrdnula vise od minimum potrebnog za dnevne aktivnosti.

Originally posted by tomislav tomislav wrote:

ako ste se zaželili promjene imam prjedlog: http://www.ponudadana.hr/r/o/7JPP9PL3


Hvala na prijedlogu ali Volovcica, Sesvete i Dubrava mi nikako nisu na ruti. No snimam neke druge lokacije, cim se smjestim krecem u potragu za povoljnom teretanom.
Back to Top
Wanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2011 at 10:45
Pozdrav.

Nisam vas zaboravila. Hrpa posla, selidba, prinove sa svih strana.

Jos 3 kile su otisle u meduvremenu a kitchma zastekala...


Zelim vam svima sretne blagdane i jos sretniju 20š2. godinu, puno uspjeha u poslu, ucenju, mrsavljenju i odrzavanju Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.