New Posts New Posts RSS Feed - Nejednakost lijeve i desne ruke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nejednakost lijeve i desne ruke

 Post Reply Post Reply
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nejednakost lijeve i desne ruke
    Posted: 15 Svibanj 2007 at 22:43
Kako da povecam misicnu masu lijeve ruke a bez da zanemarujem desnu , ako me razumijete


Znam da je to tako kod svih , ali stvarno mi je lijevi biceps mozda 20% manji nego desni , sto mi niti izgleda lijepo ,a i smeta mi oko ravnoteze pri drzanju sipke itd.

Probao sam normalno sa malim utezima , tako da sa svakom rukom dizem jednaku tezinu , ali vjerojatno krivo radim.

(Za primjer - desnom dignem š0kg bez problema š5 puta , dok s lijevom vec rikavam kod š0)
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2007 at 12:22
 Iako je asimetrija normalna stvar postoje i slucajevi kad je malo jace izrazena. Ti probaj za pocetak kad radis vjezbe s bucicama raditi tako da prvo i zadnje ponavljanje radis slabijom rukom.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2007 at 13:39
hvala 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.