New Posts New Posts RSS Feed - nein&#š02;ormiranost ljudi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

nein&#š02;ormiranost ljudi

 Post Reply Post Reply
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: nein&#š02;ormiranost ljudi
    Posted: 26 Ožujak 2009 at 19:35
  vidio frend od frendice kod mene proteine i u cudu me pita "pa zašto ti to piješ?"... rekoh em zbog vježbanja, em želim malo smršaviti pa time mjenjam neke obroke i tako... kaže on meni "pa jesi ti normalna - proteini ti debljaju" bla bla..  onak, wtf decko - jel tebi dobro?

" ja sam samo to pio neko vrijeme.. nisam trenirao i zdebljao sam se cca 5 kg u mj dana" to je spomenuo kao dokaz da proteini debljaju, tj da je ta njegova tvrdnja tocna...
na što mu kažem u stilu ko zna šta si ti pio, al ak si se zdebljao to ti je jer ti je unos kalorija bio veci od potrošenog - drugog nema... on opet svoje "proteini debljaju! nemoj to pit - zdebljat ceš se, ako želiš smršavit prestani jest"  opet - wtf?

on je pio kao napitak od weidera - sa 70% udjelom proteina - tako je rekao.. kaže zove se "CRASH WEIGHT GAIN"

tažim ja na netu i nadjoh što je to:

CRASH WEIGHT GAIN se uzima samo prije vježbanja za energiju i poslije za oporavak. Nikako se ne preporuca uzimanje prije spavanja, neovisno od treninga ili više od preporucene kolicine - u svakom od nabrojenih slucajeva rezultat je masna umjesto mišicne mase. Naime, tijelo svu neiskorištenu energiju uglavnom skladišti u obliku masnog tkiva!

joj, kako me živciraju takvi pametnjakovici..



Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2009 at 19:49
Lako što su oni neinformirani, nego kad tako sole pamet a nemaju pojma o cemu pricaju . Kad sam prije par god išla u teretanu frend mi je reka da pije proteine i skroz sam bila suzdržana, pomalo skepticna  ali se nisam petljala u to jer nisam ništa znala o tome.


Od danas ih redovito



Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2009 at 20:15
  šta se zamaraš

Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2009 at 20:17
Vi muški ste uvik flegma  
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2009 at 10:17
  Ja sam se prije također trudio da nekome nešto objasnim i uvjerim u suprotno, u ovome slucaju tocno i ispravno ali danas kad pocnu takve rasprave samo ovaj rad

štedi živce i vrijeme!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2009 at 19:49
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Ja sam se prije također trudio da nekome nešto objasnim i uvjerim u suprotno, u ovome slucaju tocno i ispravno ali danas kad pocnu takve rasprave samo ovaj rad štedi živce i vrijeme!


baš to :D i ja sam tako.. ponekad još kažem, ali cim vidim da ne slušaju, cao đaci :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.