New Posts New Posts RSS Feed - Nedoumice pocetnika
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nedoumice pocetnika

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Buffy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buffy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 09:39

izgleda da ništa od vježbanja do kraja tjedna Angry ne volim kad nisam doma...


nece me valjda 4 dana jako unazaditi.  

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 09:45

...a što te tocno sprijecava u tome? Smile Da odradiš bilo kakav trening?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Buffy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buffy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 09:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


...a što te tocno sprijecava u tome? Smile Da odradiš bilo kakav trening?

 tv i dnevni boravak su zauzeti, biti ce ljudi cijeli dan Angry tako da ništa od skakanja pred tv-om.


razmišljala sam da uzmem bicikl od decka i odem se provozati, malo mi je problem jer mi je bicikl prevelik je on je dosta viši od mene i teško silazim s njega jer mi štanga smeta . 


bicikl i neka šetanja su mi jedine opcije tako da mislim da cu to napraviti, bolje išta nego ništa.

Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 10:24
odi u parkic neki i odradi sklekove, veslanje (zgibove ako možeš), cucnjeve, iskorake i za kraj neki tabata burpees ili tako nešto, trening taj cas složiš hehe
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 10:42

...a jedini trening se može pred tv-om odradit? Tongue

Na raspolaganju imaš:
- bar jedan slobodan prostor
- vlastito tijelo
- bocice, knjige, torbe, stolice.....bilo što što može poslužit kao teret i oprema

Draga....sklekovi (ženski ako ne možeš muške), cucnjevi, iskoraci, varijante toga......dipsevi na stolici....bocice u ruku i radi ramena, ledja... torbu na ledja i cucnjaj, diži se na stolicu...igraj se, traži varijante vježbica koje možeš izvest....pa i bez svih tih "rekvizitica", samo da odradiš sklekove, cucnjeve i iskorake napravila si nešto.

20 min, 20 min, ako je intezivno bit ce dovoljno - odradi sve u krugu, na vrijeme ili ponavljanja i to je to, nema filozofije Wink

Pogledaj si videe od extreme-a i zapamti vježbice....složi si neki treningic od svega toga i vidjet ceš koliko ti malo treba da odradiš dobar trening....samo volja i malo kreativnosti Wink

Naravno, šetnja i ostalo su uvijek dobrodošle dodatne aktivnosti ....



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 10:52
Fino odeš u parkic a prije toga odeš na jubito i pogledaš zwow bilo koji broj od 1-60 koliko ih trenutno ima, vecina ih je potpuni bodyweight i traju od 20-30minuta, treba ti malo mjesta i još si na zraku.
Ako si spremna ic van na bajk, isto tako umjesto bajka možeš ic trcat, pa radi dionice šprintanja, but kickova, high kneesa, sunožnog skakanja i slicno, uvijek se nadje x-y opcija.

Eto troje ljudi i tri prijedloga, to ti je sasvim dovoljno da znaš da imaš opcija :))
A sad dosta izlika i ajmo šetnja :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 12:35
buffy, nemoj stati. Ako imaš 3 kvadrata slobodna, ili i u kupaoni, minutu promrdaj zglobove od glave do pete, minutu jumping jacks, mountain climber ili cross mount.climber,inchworm, squat jump,jump with knee tuck, jumping lunge, lunge with overhead press(imaš bucice), quad pushup ili bilo koji oblik, knee tuck jump, crab walk aki nemaš mjesta 2 pomaka napred 2 natrag, pa http://jillianmichaelsbodyshred.com/move/cardiostanding/jump-jack-squat-touch-ground, broj kombinacija beskonacan, probaj izmjenjivati u svakoj slijedecoj seriji drugi dio tijela, po xx sekundi ili minutu, ne znam tvoju kondiciju, pa ako te ne ubije ponavljaj. Kod vecine vježbi možeš kombinirati i utege. Drži dinamiku, ako ti par minuta ne digne puls na tvojih 190, krivo radiš. u toku dana 2 puta po par minuta, barem. Doskok obavezno mekan,amortizirajuci na prste ne na petu, tek nakon amortizacije citavo stopalo dolje. Ako ti je bucica blizu,i minutu turkish getup, ljudi vec rekli burpee - marinac,skoro izostavih. Za sve imaš video na googlu, bilježi i trening i rezultate da vidiš napredak.   A ako ti se ni ovo ne da, posudim ti svoje pse, to je i kardio i trening snage :)
Back to Top
Buffy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buffy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2013 at 13:27

recimo da nisam trenutno u motivirajucoj okolini pa vježbe u stanu ne dolaze u obzir (nije izgovor, stanje situacije je).

otišla sam biciklom u vožnju, sutra budem na trcanje.


što se zuzane tice, nisam još za to spremna, miljama daleko. ne bi radila ništa ne brzinu što se snage tice jer koliko sam citala vježbe snage se moraju raditi ispravno jer postoji mogucnost od ozljede. vježbe snage nisam radila nikad pa bi to trebala dobro prouciti i imati komp ili tv u blizini.

ostajem pri biciklu i/ili trcanju dok se ne vratim doma. napominjem na žalost ne radi se o izgovoru jer imam volje i želje. 

Back to Top
Buffy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buffy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2013 at 20:26
krenula sam i s treningom snage, zbilja nije po mom guštu ali evo znam da moram. pustim dobru muziku u pozadini. krenula sam s programom od extremefita za pocetnike.

trebati ce mi vremena da zapamtim vježbe, stalno gledam u papiric s bilješkama.

za pocetak si dajem mjesec dana :D da vidim koliko toga je moguce napraviti u 30 dana. slatko je i ce biti pod kontrolom i klopa isto. što više ekstra kretanja sa strane.

da ponovim mjere:

kg cca 60.8
visina: 150 cm
struk: 80 cm
bokovi: 103 cm


neki konacni cilj:

48 kg
visina: 160 cm :D (trcim po kiši i nikako da narastem)
struk: 70 cm
bokovi: 93 cm

mislim da je sve realno i izvedivo, osim visine :D
Back to Top
Buffy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buffy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 10:52
jao sabotaže Cry bolesna sam...temperatura i antibiotik Angry

sigurno sam par dana van pogona.

i krivo sam napisala mjeru za struk :(

83 cm
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2013 at 12:13
Originally posted by Buffy Buffy wrote:

jao sabotaže Cry bolesna sam...temperatura i antibiotik Angry

sigurno sam par dana van pogona.

i krivo sam napisala mjeru za struk :(

83 cm


kako si me nasmijala s ovim s visinom i kišom :)))

ako je temperatura onda se dobro iznoji :) i to je dobro ;)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 11:07
Možda je kisela kiša pa ne rasteš :D
Back to Top
Buffy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buffy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2013 at 10:24
napokon sam bolje, povela vikend u temp preko 39. danas vježbam, nešto laganije i jednostavnije.

nasmijem i sama sebe s visinom ali navikla sam Smile a po kakvoj kiši trcim nemam pojima, nikad nisam analizirala LOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.