New Posts New Posts RSS Feed - ne ide i ne ide
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ne ide i ne ide

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 08:48
Originally posted by martaa martaa wrote:

Inace.. Uzela sam si sira i jogurta, imam
Chie i sezama, pa cu nastojati pojacati proteine..
Jutros sam doruckovala- "palacinku" od jednog jajeta i sake zobenih, feta kuhane sunke i casa kefira. To je bilo poslije treninga i kave.
Rucak manestra od povrca, danas mesa niaam imala jer nisam stigla sve spremit kad sam dosla a posla.
MO- jogurt
Vecera ce biti neki omlet ili posni sir s necim. A onda brisem u krevet da me ne uhvati zelja za slatkim. Prije spavanja cu ubaciti trening snage, jutros prije posla nisam stigla.
U kojoj mjeri su onda dozvoljeni riza (uvijek jedem samo smedju, crnu, crvenu...) i krumpir?
Od zitarica uglavnom jedem zobene i to za dorucak i ponekad proso, za rucak. Najdraza mi riza doduse...

Kolicinu moras pogledati...pogledaj nutritivnu tablicu...znaci mora se uklopiti u kalorijski unos...
napisi mi koliko imas godina, visinu, tezinu, i koliko puta sedmicno se bavis fitnessom i
kakav posao radis...pozz
Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 09:30
169 cm, 60 kg. 6 dana u tjednu vježbam.. nekad samo jači tempo uz kominiranje sa HIITom na orbitreku, nekad oribtrek i još pola sata nekih vježbi (tipa sa fitness blendera, kayla itsines ili 21 day fix)- koliko stignem s obzirom na dnevni raspored i obveze
radim u školi, nije dinamično, al ni ne sjedim cijeli dan.na posao i s posla idem pješke (2,2 km u jedom smjeru) godina 35 :/
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 09:41
ok po onome sto sam ja izracunala i po mom misljenju treba to negdje oko 1800 kcal.
znaci ono sto jedes nije ni priblizno toliko kako se meni cini.

eto dali smo ti savjete za ishranu, moras poceti spremati hranu prije ako vec nemas vremena taj dan.

Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 09:41
cak i 2000 kcal uz toliku aktivnost bi bilo ok ja mislim
Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 09:55
a evo, ja mislila da trebam baš dodatno ograničiti unos kalorija, jer ništa ne mrda? znači, ispada da sam još dodatno usporila metabolizam sa slabijom prehranom?
znači, vježbanje ok- samo da pazim na taj unos kalorija? hvala!
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 10:43
premalo jedes i metabolizam ti je usporen zato je tako, preforsirala si ga,
vjezbanja dosta a malo hrane sad ti treba oporavak, ja bi ti sta vise savjetovala sad
da smanjis vjezbanje na 4 puta da malo sebi dodjes, 2 sedmice
Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 11:11
Ok, probat cu tako.. Hvala ti na savjetima i pomoci :)
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 15:41
Originally posted by martaa martaa wrote:

Ok, probat cu tako.. Hvala ti na savjetima i pomoci :)

nema na cemu...slikaj se danas i onda kroz mjesec dana i posalji nam slike da vidimo
da li ide ili ne ide Embarrassed
Back to Top
martaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Location: croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2016 at 16:53
hoću... hvala puno na savjetima
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.