New Posts New Posts RSS Feed - narudzba problem
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

narudzba problem

 Post Reply Post Reply
Author
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: narudzba problem
    Posted: 14 Sijecanj 2013 at 12:02
ok ,iako sam rekao da vise necu pisat na ovom forumu prisiljen sam pitat gdje mi je paket?
narucio sam u srijedu i jos ga nema,ja kod vas redovno kupujem i nikad se ovo nije desilo,paket mi dodje za dva dana,sad je proslo skoro tjedan,ako nece stic ili niste poslali,otkazao bi pa narucio drugdje
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 11:43
niti danas nije stiglo,sesti dan,a nema ni odgovora,pa recite nesto barem,ako ne,barem da mogu na brijeme narucit drugdje,to bi bilo fer
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 11:57
Originally posted by adatar adatar wrote:

niti danas nije stiglo,sesti dan,a nema ni odgovora,pa recite nesto barem,ako ne,barem da mogu na brijeme narucit drugdje,to bi bilo fer

Pa nazovi ih il kontaktiraj na mail adresu prodaje ako nisi, ne na forumu jer ih tu nema.
Inace vikend se ne racuna pod radne dane, tak da su ti 4 dana to.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 12:17
evo nazvao sam,kazu da su mi poslali mail da nema okusa ovog mog proteina,ali nisam dobio nikakv mail,uglavnom kazu krajem tjedna da bi trebao dobit paket.. hvala phoenix
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 14:45
Ma nema na cemu, reko da se ne patis po forumu jer ne vidim nikog od "gazdi" portala da su u zadnje vrijeme prisutni
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 18:00
svaka cast prijatelju ;)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 21:06
Bilo kakva pitanja vezano za proizvode ili narudžbe, šaljite na e-mail: [email protected] ili zovite na telefon: 01/3732-141. Tako cete dobiti informacije vrlo brzo.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.