New Posts New Posts RSS Feed - napravio sam youtube kanal
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

napravio sam youtube kanal

 Post Reply Post Reply
Author
christmasfitt View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2016
Location: Solin
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote christmasfitt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: napravio sam youtube kanal
    Posted: 23 Prosinac 2016 at 10:42
Bok ljudi!

Moje ime je Ante Božić i imam 20 godina te živim u Solinu. idem u teretanu oko godinu ipo dana ..znam , prehrana mi nije 100% jer studiram i snalazim se kako na sve načine...zavolio sam ovaj način života te sam odlučio napraviti youtube kanal na kojem snimam treninge , prehranu, razne  challenge itd. većina poznatih youtubera snima vlogove tj. dan u životu( kako žive i tako to)..

napravio sam kanal ima 2 mjeseca te zapeo sam na 145 pretplatnika ima 2 tjedna ..cinjenica  je da ne snimam sa najboljom kamerom i da mi vještine uređivanja videa nisu jos ni približno dobre kako ja želim....

puno bi mi značilo kad bi pogledali moj kanal Christmas Fitness (https://www.youtube.com/channel/UCQCwwpUalSRWorDCX7giSGw )i predložili kako se mogu poboljšati. kritizirajte slobodno jer znam da nisam savršen i da  trebam još puno učiti...i dali je bolje snimati na eng ili na hrv...

Winkhvala puno 
youtube kanal CHRISTMAS FITNESS
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Prosinac 2016 at 21:45
Bravo samo tako nastavi i mozes snimat na hrv a ispod stavljati titlove na eng
Back to Top
christmasfitt View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2016
Location: Solin
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote christmasfitt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2016 at 19:06
iskreno neznam kako povećati broj subova.. nemam puno followera na instagramu...al nastavit ću i dalje.. 
youtube kanal CHRISTMAS FITNESS
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2016 at 19:57
Pozovi prijatelje neka oni pozovu jos i samo budi strpljiv nema nista preki noci
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.