New Posts New Posts RSS Feed - napokon skupih hrabrost :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

napokon skupih hrabrost :)

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2012 at 18:29
bas budem probala :) 
imam doma narance, pa cu pojest jednu narancu i whey :)

tnx cure, svaki savjet dobro dode :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2012 at 18:43
Originally posted by vedi08 vedi08 wrote:

bas budem probala :) 
imam doma narance, pa cu pojest jednu narancu i whey :)
tnx cure, svaki savjet dobro dode :)


i naranda je odlican izbor kao i jabuka mislim, to su samo mali dodaci. a kako vidim da ti je prehrana uredena (sve pohvale na trudu i dosadasnjem uspjehu ) mali dodaci mogu napraviti pomake
pozz
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2012 at 20:41
Originally posted by vedi08 vedi08 wrote:

jucer sam si povecala tezine u teretani, kao velika sam pa mogu i sad imam upalu misica :D tko bi rekao da je ona sipka tako teska :D

danas pocinjem i sa jutarnjim kardiom doma, imam orbitrek pa cu se njime zabavit
a navecer standardno teretana (idem 6 put tjedno)

a evo i nekoliko primjera jelovnika, pa slobodno savjetujte:

o1: 50 gr integralnog kruha, 70 gr pilece (slim & fit), kava, 2 žlicice abc namaza (cca 20 gr) ok
o2: kuhani kelj i krumpir, kuhana 2 jaja + 1 bjelanjak, 50 gr integralnog, 3 mandarine fali proteina
o3: 5 badema, whey (jedna doza s vodom) - prewm možeš i 15 badema to je zdrava masnoca i treba ti
o4: 70 gr tune, 50 gr integralnog kruha, caša jogurta 0.9mm (cca 2 dcl)
u ovom danu vidim dva puta jedeš integralni kruh savjet = zamjeni jedan sa 50grama zobenih jer je dobro tijekom dana jest razlicite namirnice

o1: 2 jaja, kava, naranca ok (uz jaja povrce isto)
o2: 130 gr piletine, 50 gr integralnog kruha, kupus na salatu ok
o3: whey - prewm ok(al cisto whey? +banana?)
o4: 50 gr integralne rize, 10 gr parmezana, 100 gr posnog (di je protein u ovom obroku? tuna-piletina-riba? )
o5: jogurt 0.9mm - 2 dcl cca (ili plus tuna ili plus vocka)

o1: 2 jaja, 60 gr pilece (slim & fit), kava ok
o2: kuhani fažol i mrkva, kupus na salatu, 4 badema (fali protein)
o3: kuhani fazol i mrkva, kupus na salatu (isto kao gore)
o4: 3 mandarine (vocka nije obrok dodaj 150-200 posnog)
o5: 70 gr tune, 50 gr kruha (bijelog) ok (plus povrce)

o1: 40 gr zobenih (kolln), banana, 2 dcl mlijeka 0.9mm,  kava ok
o2: 2 pecene paprike punjene gaudom (protein?)
o3: 50 gr kruha (bijelog),  80 gr pilece (slim & fit), 180 gr jogurta, 2 žlice ketchupa (od ovih dodataka jelu ono što ne smiješ nikako MAJONEZA I KETCHAP najmasnije i nasjladje, umjesto toga = hren, senf, ajvar)
o4: pecena srdela, kuhani krumpir - nisam vagala ok (salata?)

s tim da trenutno pijem hektolitre caja jer sam bolesna, a uzimam i c vitamin 


U globalu dobro si slagala al jedini izvori proteina su ti pilece salame svaki dan i jedan dan sam procitao tunu ja mislim....to je poprilicno loše, ubaci svaki dan posni sir i piletinu umjesto te pilece salame? I povrca ti cesto fali u obroku.
Pozzic :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2012 at 23:41
dakako da ima tu jos mjesta za radit, hvala na prijedlozima i savjetima
i sad ide ALI  :P

prvi obrok mi je rano ujutro, i nema teorije da tu dodam povrce,a zadnji obrok mi je jako kasno nakon treninga dakle poslije 22 pa tu izbjegavam voce, zbog secera

kako di su mi proteini, pa  jaje ima dosta proteina, potovo kad je samo bjelanjak u pitanju :) posni sir je protein, vidim da si u obrocima di sam to koristila pitao di je protein :) tu je, samo nije piletina ili tuna u pitanju :) a ne bi li i fazol trebao imat dosta proteina, najvise od povrca?

u svakom slucaju, ubacila sam evo danas voce sluzbeno u preworkout meal skupa sa wheyom, doduse odradila sam takav trening da nisam osjetila nikakv kick :P sutra vjerovatno necu moc izvest kick doslovno :D ali zato cu spavat ko beba, predosjecam :)

ketchupa se ne odricem :P doslovno koliko stane u zlicu ga stavim, nekad uz jaja ili pilecu. nemojte me trazit da i ketcup maknem :( tuga me lovi i na samu pomisao :(


sad me samo zanima taj moj zadnji obrok, je zaista jako kasno, dakle postwm bude poslije 22, jer dodem doma s treninga najcesce oko 22, i taj zadnji zadnji obrok onda ide pred samo spavanje, i stvarno nemogu jos jednom pojest i meso i povrce i uh jer cu eksplodirat i jer necu zaspat do 4 ujutro, tesko mi to padne, zato kad je radni dan i kad idem na trening tako od 20 do 22, onda taj zadnji obrok uvijek gledam da je samo jogurt ili nesto lagano. ne znam, da popijem jos jednom whey ili tako nesto? mozda neki shake s povrcem? ne znam? 




Edited by vedi08 - 12 Listopad 2012 at 23:58
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 00:03
ma hajde, nece ti od zlice kecapa bit nist navecer bilo sta od P+M, ja jedem ili posni s bademima ili jogurt s proteinom konoplje ili wheyem s necim orasastim, nekad pojedem i ove svoje neke kao "gaude" (16%masti)..samo gledaj da je P+M i da je lagano zbog spavanja. Zato što ti je kasno trening ja ne bi uzimala whey prije treninga nego kao pwm s bananom + ovo što sam rekla prije spavanja. Ili 2 put whey prije i poslije + prije spavanja p+m
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 00:09
dakle sad za laku noc posni i par badema ? mogu ja to. samo da ne zvacem neku mesinu sad prije nego padnem u trans.
nije mi uopce problem pojest kako treba cim dodem iz gyma, stovise to mi je najfiniji obrok u danu :D ona integralna riza sto se satima kuha postane delicija :) a tek tuna u vodi <3

ali bas me taj zadnji zadnji jebe. jer ko sto vidis ponoc je :P treba spavat, a kao treba i pojest nesto :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 00:15
ja sad pojela 20 g prsuta i popila jogurt :D:D meni mesine nikad dosta :D pa da, kikiriki ili bademi i jogurt ili posni i super ;) bitno da ima nesto sto ce te drzati po noci.. i da, jesam dobro skuzila ili imas negdje samo 4 obroka? bolje bi bilo o1, meduobrok, O2, meduobrok, pwm, O3, obrok za laku noc :)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 10:23
Originally posted by vedi08 vedi08 wrote:

dakako da ima tu jos mjesta za radit, hvala na prijedlozima i savjetima
i sad ide ALI  :P

prvi obrok mi je rano ujutro, i nema teorije da tu dodam povrce,a zadnji obrok mi je jako kasno nakon treninga dakle poslije 22 pa tu izbjegavam voce, zbog secera

kako di su mi proteini, pa  jaje ima dosta proteina, potovo kad je samo bjelanjak u pitanju :) posni sir je protein, vidim da si u obrocima di sam to koristila pitao di je protein :) tu je, samo nije piletina ili tuna u pitanju :) a ne bi li i fazol trebao imat dosta proteina, najvise od povrca?

u svakom slucaju, ubacila sam evo danas voce sluzbeno u preworkout meal skupa sa wheyom, doduse odradila sam takav trening da nisam osjetila nikakv kick :P sutra vjerovatno necu moc izvest kick doslovno :D ali zato cu spavat ko beba, predosjecam :)

ketchupa se ne odricem :P doslovno koliko stane u zlicu ga stavim, nekad uz jaja ili pilecu. nemojte me trazit da i ketcup maknem :( tuga me lovi i na samu pomisao :(

sad me samo zanima taj moj zadnji obrok, je zaista jako kasno, dakle postwm bude poslije 22, jer dodem doma s treninga najcesce oko 22, i taj zadnji zadnji obrok onda ide pred samo spavanje, i stvarno nemogu jos jednom pojest i meso i povrce i uh jer cu eksplodirat i jer necu zaspat do 4 ujutro, tesko mi to padne, zato kad je radni dan i kad idem na trening tako od 20 do 22, onda taj zadnji obrok uvijek gledam da je samo jogurt ili nesto lagano. ne znam, da popijem jos jednom whey ili tako nesto? mozda neki shake s povrcem? ne znam? 


zašto ne? pa salatu uvijek možeš to ne moraš ni zacinit :)

Uz jaja dodaj povrce, ako radiš kajganu ubaciš kapule, šampinjona, možeš i kukuruza(iako je on sladak pa ako njega vec ubaciš nek bude sa jajem ujutro ne navecer).
fažol a cuj da ali ne znam moš ti u taj fažol narezat 100-200grama kobasice neke normalne i to je vec bolje (meni barem sad ti kako ceš ja sam kažem :) )
E sad kažem di je protein opet jer najbolji protein ti je onaj iz mesa a mesa možeš malo više neceš umrijet. 130g piletine to moš slobodno 200, 100g posnog možeš bez problema 150 pa i 200. A tamo di ti je tuna 70g tu moš dodat 50g posnog jer tih 70g su ti u biti 3 jušne žlice. :)

Ako ti je kasno to za jest:
mjerica i pol casein-a ne whey-a.
Whey je "brz protein", casein je "spor protein" i on ti kao zadnji obrok može poslužit a i u njega bez problema moš ubacit vocku :)
Ja ti ne govorim da ti to tako moraš samo kako si i sama rekla da se na tome da još radit :))


Edited by White_Insane - 13 Listopad 2012 at 10:26
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2012 at 11:21
kupim onda taj spor protein za kasni obrok :)


Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2012 at 11:31
Originally posted by vedi08 vedi08 wrote:

kupim onda taj spor protein za kasni obrok :)

Eto riješena stvar :)) A ako želiš da ti još sporije djeluje popi ga sa mlijekom i zobene ili banane. Smiksaj u Šejk xD
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2012 at 17:37
it's a deal :)
ocekujem daljnji napredak :) 
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2012 at 23:52
Eto mjesec dana tako pa vidi što se dogadja :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2012 at 22:53
upravo sam dosla s treninga, i pozlilo mi je i povratila sam prewm, sad se ne usudujem ni pojest postwm -.- awkward moment 
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2012 at 23:23
Što si jela prije, kad si jela i što si radila?
LiveStrong
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2012 at 23:26
To ja zovem dobar trening :) sad se našopaj :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
vedi08 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2012
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 135
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vedi08 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2012 at 16:58
a prije samog treniga sam popila whey i pojela bananu, radila sam
20 min traka, 15 steper, 10 bicikla
i lumberjackove + povlacenje konopa 
cucanj i povlacenje utega + 20 trbusnjaka na lopti
dipseve + podizanje nogu
obrnuti sklek + upor i jednom rukom valjat uteg
trbusnjake kratke i kose
sve vjezbe u paru po dva i onda 3 serije pa na iduci par vjezbi prec

nisam jucer poslije nista jela jer me jos i neka tresavica ulovila nakon toga pa sam samo isla spavat i popila sam lupocet da ne bi temp sibnula
danas sam dobro, a i vaga pokazuje 84 :) pa sam odlicno :D

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.