New Posts New Posts RSS Feed - naocale za plivanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

naocale za plivanje

 Post Reply Post Reply
Author
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: naocale za plivanje
    Posted: 21 Lipanj 2010 at 11:32
  pocinje ljeto...doduse u rijeci kisa ljeva...ali vec u srijedu je sunce i vrijeme za more...treniro sam vaterpolo par godina ali sam moro prestat zbog klora koji mi je svakodnevno zadavo probleme(krvave oci,neispavanost zbog toga itd)...a naocale nisam smio koristit...posto je na kantridi š00kn/mjssecno bazen za gradanstvo a i more mi je ispred kuce,pa krenuo bi plivat...
plivatm odlicno i znam tehniku ali me sad zanima koje naocale kupiti...prije sma koristio one jeftine po š0 kuna di bi mi voda svako malo ulazila i islo i na zivce...

koje naocale kupiti...silikonske ili one s nekakvom spuzvom....svjetlije ili tamnije...max. koji bi dao je š20kn za naocale.....

mislim da je ovo obavezno za plivace i isplati se kupiti kvalitetne..jer sma znao i plivat s otvorineim ocima jako dugo i kad bi izaso nebi mogo gledat

hvala


 

Edited by TopForm
Back to Top
silva07 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote silva07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 09:25
  Uzmi si silikonske,model za trening,sa zaštitom od magljenja,one su ti odlicne,oko š20 kn su...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.