New Posts New Posts RSS Feed - Nanoproxil
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nanoproxil

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
aldin1997 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aldin1997 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nanoproxil
    Posted: 12 Veljaca 2013 at 21:42
Pozdrav kontao sam uzeti ovaj nanoproxil pa me zanima da li ga je neko koristio i kakav je on ? i da li se on moze raditi i za masu i definiciju ??
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 22:24
pozz

osobno ga nisam koristio, a nebi ga ni preporucio jednom 15-godisnjaku. neznam, cemu potreba za tim?
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 22:42
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

pozz

osobno ga nisam koristio, a nebi ga ni preporucio jednom 15-godisnjaku. neznam, cemu potreba za tim?


Danas što god ljudi vide na tv-u ili reklamama potakne ih na kupnju i potrošnju toga. Za ovo osobno nisam siguran, al vidim da "povecava energiju, i nabrijava te"  pa pretpostavljam da ima kofeina ili neceg drugog... Jednom sam u teretani za 15 kuna uzeo neki napitak pol litre isto te svrhe.. Nabrije te skroz, ali zapravo kofein i sva ta ostala sranja utjecu na tvoj mozak i ti misliš da imaš više energije, a zapravo ti nema veze sa tijelom i mišicima
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 23:09
najzescu stvar koju sam ja probao je bio jack3d,,ubijao sam one sprave po teretani ...al zato tu noc nisam mogao do 3 ujutro zaspati, srce mi je htjelo iskociti... mene takve stvari ne privlace, ja si popijem zeleni caj, i meni dosta...nisam ja profi bilder pa da sam moram ganjat neke velike rezultate
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2013 at 23:35
Kad imaš motivaciju i kad postaneš "lud" ko ja, ne treba ti ništa, jednostavno daješ sve od sebe svaki trening.. A ovo jedino može utjecati loše na srce, mozak i druge organe
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 13:14
Originally posted by XQ XQ wrote:

Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

pozz

osobno ga nisam koristio, a nebi ga ni preporucio jednom 15-godisnjaku. neznam, cemu potreba za tim?


Danas što god ljudi vide na tv-u ili reklamama potakne ih na kupnju i potrošnju toga. Za ovo osobno nisam siguran, al vidim da "povecava energiju, i nabrijava te"  pa pretpostavljam da ima kofeina ili neceg drugog... Jednom sam u teretani za 15 kuna uzeo neki napitak pol litre isto te svrhe.. Nabrije te skroz, ali zapravo kofein i sva ta ostala sranja utjecu na tvoj mozak i ti misliš da imaš više energije, a zapravo ti nema veze sa tijelom i mišicima

pricaš gluposti. kad budeš imao zaista teške treninge prisjeti se ovoga što si sada bubnio.

btw, taj nanoproxil je sok od jabuke u usporedbi sa nekim pravim dizalicama i dakako da to treba onima koji ipak vježbaju "malo" više nego ostali
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 13:24
iskerno, neznam zasto bi covjek pricao gluposti, djelom je i u pravu

pošto se ovdje radi o osobi koja ima 15 godina. ja neznam koliko on teske treninge moze imati da bi mu trebale dizalice...kao i to da vecina ljudi ovdje (bar sam ja stekao dojam) nema namjeru biti profi bilderi pa da im trebaju dizalie, vec svoje rezultate mogu ostvariti i bez toga...
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 13:31
nikad nisam koristio prework,osim mozda kave,po meni,to je nesto bez cega mogu,motivaciju imam i znam sto zelim,zato sam sebe pumpam da dizem vise i jos,prework moze bit opasan,opterecuje organizam,tlak itd,a on moze i pomoci kod dizanja i kod dobitka misica nedirektno (kroz pojacano vjezbanje i dizanje utega)

Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 13:38
ja sam probao par puta... Jack3D je bio zadnji i stvarno proizvod djeluje, odradio sam odlican trening, medutim, dali ja mogu reci da mi je on koristio??! nije..a zasto? pa zato jer tu noc nisam mogao zaspati do 4 ujutro. koliko mi je bio dobar za odradit trening toliko mi je bio los da mi nije dozvolio odmor (koji je jako bitan u izgradnji misica)
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 13:47
da,cujem puno hvale za jacked i no explode ali je neki dan bilo na tv da taj jacked je imao nedozvoljene supstance u hr. pa se na kraju ispostavilo da nema ovlastenog distributera i na koncu niko nije odgovoran,ja neznam di se jacked moze kod nas kupit,osim na njuskalu ali s njuskala nebi ni proteine kupovao iskreno
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 14:12
Jack je zabranjen zbog spoja dimetilamilalanin koji moze izazvati neke nezeljene posljedice. znam da ga se moglo nabaviti u SLO.
Back to Top
aldin1997 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aldin1997 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 16:30
ne znam bi li ga uzeo :S 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 14:27
Gabrijel7, zato se svi stimulansi i preworkout suplementi koriste pametno. ako si toliko osjetljiv na takve suplemente vjerojatno:
- nisi dao sve od sebe na treningu i iskoristio do kraja sav potencijal jednog takvog stimulansa pa je ostalo još "viška" koji se tek kasnije razgradi
- nemaš dovoljno dobar oporavak
- treniraš predvecer/navecer
- jednostavno imaš jacu reakciju na sastojke (pretpostavljam kofein)

Kod mene osobno, jedina stvar koja me može sprijeciti da zaspim kako treba je preforsirani CNS
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 14:52
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Gabrijel7, zato se svi stimulansi i preworkout suplementi koriste pametno. ako si toliko osjetljiv na takve suplemente vjerojatno:
- nisi dao sve od sebe na treningu i iskoristio do kraja sav potencijal jednog takvog stimulansa pa je ostalo još "viška" koji se tek kasnije razgradi
- nemaš dovoljno dobar oporavak
- treniraš predvecer/navecer
- jednostavno imaš jacu reakciju na sastojke (pretpostavljam kofein)

Kod mene osobno, jedina stvar koja me može sprijeciti da zaspim kako treba je preforsirani CNS

+1 Thumbs Up

Iako sam i sam relativno osjetljiv na stimulanse takve vrste, u zadnja 3 mjeseca mi je to postao gotovo neizostavan dio prije treninga. Jednostavno kad se nagomilaju obaveze, trka i nedostatak vremena + godine takvi suplementi su bogom dani :)
U zadnja 3 mjeseca nebi odradio nitti 50% od ukupne kolicine treninga vjerovatno ili bi ih radio preko volje da bi mi se zagdilo trenirat  ili bi se ozljedio da si nisam pomogao u mom slucaju cistim kofeinom (nemam potrebe za jace od toga trenutno) prije svakog treninga.
Cak i mala doza od 100mg kofeina mi napravi voljnu razliku i stanje razbudjenosti i želje ( s obzirom da ne pijem kavu inace). 200 mi je onak, taman :) i pokusavam odrazti to stanje.

Mjenjao sam u tom periodu i termin treninga s ranojutarnjih na kasno vecernje što mi ne odogovara jer tad imam manje energije i pospan sam pa je kofein bio jedina opcija. . Vvejedno nebih imao problema sa spavanjem,tj da zaspim, eventualno mekši san, nemirniji i kada bih i imao, a to je rijetko, rekao  bih da je to više posljedica  kak je Thorn rekao kad bi se zgazio na treningu više i kronicno malo sati sna u danima prije .
Negativna strana----- pa kad se i dobro osjecam nemam nist protiv se osjecat jos bolje i motiviranjije, no to je dobro poznata "droga" na koju mis e cini se lakse navuci nego ostale, praveLOL, ali niej bad kad u tim dozama sam bebica prema redovnim kavopijama svaki dan, po 5-6 kava na dan

Inace slažem se da 15. godišnjaku to ne treba, to je zadnje kaj mu treba jer ak mu sad to vec treba onda je to žalosno.


Edited by The Phoenix - 19 Veljaca 2013 at 14:54
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 17:30
lijepo receno feniks, gotovo sam i zaboravio na posao i druge obveze koje samo dodatno troše resurse i slažem se da 15.godišnjaku koji tek krece s teretanom ne treba takvo što
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2013 at 21:33
Posao me skuri, ali ono sto me dotuce je kad uspavljujem djecu (to je moj posao u kucnoj raspodjeli), redovito od umora zspim prije njih i nema te sile koaj bi me natjerala na trening kad se nakon pol sata dignem iz kreveta u 21h onak izgubljen i smlavljen. zato smo kofein i ja postali vrlo dobri prijatelji unazad 3 mjeseca :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.