New Posts New Posts RSS Feed - Najstarija bodybuilderica - 74 godine
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najstarija bodybuilderica - 74 godine

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Najstarija bodybuilderica - 74 godine
    Posted: 30 Svibanj 2011 at 16:43
Iako se sportom pocela baviti tek u 56. godini, vitalna starica pobijedila je na dva natjecanja u bodibildingu i još se uvijek aktivno bavi ovim sportom. Zahvaljujuci tome postala je i svjetska rekorderka.

Ernestine Shepherd, 74-godišnjakinja iz Baltimorea, upisala se u Guinnessovu knjigu rekorda kao najstarija bodibilderica koja se još uvijek natjece.

VIDEO:





Ernestine ima savršene trbušnjake i 20 godina mlađeg supruga, Collina Shepherda, koji joj je podrška u svemu. Ona i suprug žive zajedno s njenim sinom (53) i unukom (š4).

Vitalna starica bavi se modelingom i drži satove fitnesa u lokalnoj teretani. Rigorozno trenira s bivšom Miss Universe Yohnnie Shambourger (57), koja je prije š6 godina osvojila zlatnu medalju u bodibildingu na Panamerickim igrama.

'Trbušnjaci su njen zaštitni znak. Kad uđe u sobu golog trbuha svi ostanu bez daha', kaže bivša misica.

Više na net.hr-u


Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 18:52
GILF! :D
Back to Top
Modestanya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Modestanya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 19:00
Svaka cast, ostala sam bez teksta
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 19:14
Eto, dokaz da se sve može kad se hoce Wink
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2011 at 10:45
Originally posted by Pitbull Pitbull wrote:

Eto, dokaz da se sve može kad se hoce Wink
tako je!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2011 at 12:11

Kao prvo, izgleda mlađe od svog muža koji je 20 godina mlađi!

Drugo, ocito nema miški bez molitve :)

Trece... ubit ce si koljena na tom asfaltu :)



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2011 at 17:23
e too štaa ce si ubiti koljena na tom asfaltu je najbitnije... ;) Evo a ja se brinem jer stalno na neke mlađe tipove... nisam normalna ;)  


Ne stvarno, svaka cast ženi... dala mi motivacije..možda nešto bude i od mene ;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2011 at 19:42

Originally posted by dalila dalila wrote:

e too štaa ce si ubiti koljena na tom asfaltu je najbitnije... ;)

A ne u pravu si, ako vec nešto radimo ajmo na najgori moguci nacin Smile

Zene opcenito pate na svoj izgled i znam da vam je ovo sad predobro jer ste shvatile da cete ako se budete trudile moci dobro izgledati i sa 74 god i ok, svima nam je drago ( i mi muški želimo što duže dobro izgledati)

Ali kad mi se netko tko je fizioterapeut ne obazire na konstantno oštecivanje odrđenog dijela tijela, tj govori da nije bitno... zapitam se Shocked


I nitko ne kaže da se ne treba diviti ženi, jer definitvno to zaslužuje, samo je ovo fitness forum a ja kao moderator se osjecam dužnim ukazati na eventualne greške, možda nekome i pomogne  Smile



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2011 at 22:03
Illy... ovako.. ima puno dilema i polemika oko trcanja po asfaltu ili travi..po travi je boljei preporucila bi joj da trci po travi i svima...ako mogu...ako ne..po asfaltu uz adekvatnu obucu koju cesto treba mjenjati.... pogotovo kao joggira ne ne radi neka brza  trcanja.... tako da... ako cemo gledat ja kao fizioterapeut puno toga ovdje vecini nebi preporucila...ali ovo nije forum o fizikalnoj terapiji...niti se o tome raspravlja..ništa ekkstremno na kraju nnije dobro... ni puno toga što j radim...ali mi je gušt... i vecina vrhunskih sportaša ce se uništiti... i to je cinjenica.... vrhunski rezultati nose sa sobom vvece trošenje... 

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 00:45
Originally posted by dalila dalila wrote:

Illy... ovako.. ima puno dilema i polemika oko trcanja po asfaltu ili travi..po travi je boljei preporucila bi joj da trci po travi i svima...ako mogu...ako ne..po asfaltu uz adekvatnu obucu koju cesto treba mjenjati.... pogotovo kao joggira ne ne radi neka brza  trcanja.... tako da... ako cemo gledat ja kao fizioterapeut puno toga ovdje vecini nebi preporucila...ali ovo nije forum o fizikalnoj terapiji...niti se o tome raspravlja..ništa ekkstremno na kraju nnije dobro... ni puno toga što j radim...ali mi je gušt... i vecina vrhunskih sportaša ce se uništiti... i to je cinjenica.... vrhunski rezultati nose sa sobom vvece trošenje... 

Polemike na stranu, znam puno sportaša koji se tuže da ih koljena bole kad tjedan dana trce po asfaltu, mislim da prosjecna populacija ne treba trcati po asfaltu i to je to! uostalom trcanje nije TOLIKO dobro da se pod svaku cjenu treba provoditi! 

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 01:09
j...te sta je ovo s vas dvoje na ovom forumu?pari ka da ste u vezi nekakvoj.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 12:00
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

  Rigorozno trenira s bivšom Miss Universe Yohnnie Shambourger (57), koja je prije š6 godina osvojila zlatnu medalju u bodibildingu na Panamerickim igrama.

Više na net.hr-u


Eh, net.hr.....Mr. Universe, preobratili ga u ženu Smile

Žena je pronašla svoju misiju i to je to Smile Ništa spektakularno sa njenog gledišta, sa gledišta ostalih je cudo. Jer ce netko sve što ona radi smatrat mucenjem, a njoj je to gušt.  I sama je rekla da kad bi shvacala to kao posao, nebi to radila. Shvaca to kao nešto što je dio nje, i zato tako i izgleda. Izrazila je sebe onako kako je trebala. cisti pogodak nekog svog smisla. Tu ne trebaju nikakve ovacije osim onih što je uspjela nac svoje mjesto u svijetu i bit sretna.

Dal svi mi možemo tako? Ne. Nema šanse, necemo se zavaravat....a bilo bi i dosadno da svi tako izgledaju :) Niti možda svi žele tako izgledat...tako da te pricice da se može i da samo nju treba uzet za primjer....a-a..ne ide to baš tako lako.....vodit što zdraviji život..da...al imat takve trbušne u 74.-oj...no way Big smile


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 22:06
ma da...š.. kad mi dođe netko od 74 godine, ko izgleda kao ona i trci po asfaltu cu mu cestititati i reci da samo nastavi... Tebi je trcanje precjenjeno, neki ljudi uživaju u tome... tako da..... nebi nikom saavjetovala da trci po asfaltu...ali sam rekla da je u ovoj prici to najmanje bitno.... a ti si se baš mene uhvatio u zadnje vrijeme... ja svoj posao jako dobro  znam...a ti se brini za svoje... T&#šš1;ngue
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 22:14

Originally posted by dalila dalila wrote:

ma da...š.. kad mi dođe netko od 74 godine, ko izgleda kao ona i trci po asfaltu cu mu cestititati i reci da samo nastavi... Tebi je trcanje precjenjeno, neki ljudi uživaju u tome... tako da..... nebi nikom saavjetovala da trci po asfaltu...ali sam rekla da je u ovoj prici to najmanje bitno.... a ti si se baš mene uhvatio u zadnje vrijeme... ja svoj posao jako dobro  znam...a ti se brini za svoje... T&#šš1;ngue

Hahaha, pa pokušavam ali se ti kaciš na moje komentare LOL

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 22:19
oprosti ali ti si mene izdvojio i  onda si još naveo moje zanimanje i da sam rekla da ljudi trce po asfaltu... :P Ja sam rekla da u njenoj prici to nije bitno..... tj. kad netko od 74 god trci koliko i ona..ocito joj ne šteti za  koljena :P jer ih ja jako puno znam sa 60 i nigdje ne trce i koljena su im u banani LOL
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 22:35

Wink

Originally posted by dalila dalila wrote:

oprosti ali ti si mene izdvojio i  onda si još naveo moje zanimanje i da sam rekla da ljudi trce po asfaltu... :P Ja sam rekla da u njenoj prici to nije bitno..... tj. kad netko od 74 god trci koliko i ona..ocito joj ne šteti za  koljena :P jer ih ja jako puno znam sa 60 i nigdje ne trce i koljena su im u banani LOL

Ma sve 5, nije mi bila loša namjera, komentirao sam tvoj komentar mog komentara o trcanju, slucajno se povela rasprava, a moj komentar na trcanje je bio prije tvog pisanja u temi, tako da on sigurno nije izdvajao tebe, ako je kasnije bilo ikakov izdvajanja, sama si ga uzrokovala izdvajanjem mog komentara Wink

Za kraj se želim ispricati ako sam nanio kakvu uvredu i ako je nešto tako zazvucalo, puno stresa u zadnje vrijeme, pa možda krivo zazvucim T&#šš1;ngue znaš ti vuky da ja tebe jako cjenim Hug



Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.