New Posts New Posts RSS Feed - Najljepša muška fitness tijela (slike)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Najljepša muška fitness tijela (slike)

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 51>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:23
Ja ako ispecem, to ce biti na vodi i bjelanjcima da smanjimo kalorije..
Nece biti ukusne
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:23
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Vidim da ste opet ko babe ovdje.. Kratki komentar na slike .. djecaci koji su postavljeni od strane cura..  poneki su anoreksicni i six pack je najvažniji. To se vidi.. Ramena, noge i leđa nisu nimalo bitni..
 


Zašto nitko da komentira mog gdi sam napisala da su mi naj na liku opcenito leđa i ruke! šmrc...
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:24
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

U stvari ne znam koliko smem da jedem to jer ne znam kad cu moci na trening...

Daaavoooreeeeeee, kad cu moci ponovo na trening?!   


Nije da te plašim, al frendica mi je isti iskrenula zglob,alionak dost i evo nakon skoro 3 mjeseca ju boli i zateže kad pokuša plesat (plesacica je isto) i luda je, vec je 2x isla ili 3x na fizikalne.
Ovisi kolko si jako nategla i dal su ligamenti i kolko dobili svoju porciju.
Ali 2 tjedna nebuš plesala ka god po meni u najboljem slucaju jer bu te kod pokreta kad si na bridivima stopala,,spuštanja i tak neceg sigurno rezalo
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:24

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


davore ispeci te palacinke za ove žene ratnice





Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Ramena, noge i leđa nisu nimalo bitni..
 


A ne ne, noge su izuzetno bitne! Uz to i gluteusi naravno
Mada generalno znam da vecina zena ne obraca toliko paznju na noge.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:24
Originally posted by zika zika wrote:

Palacinke s orasima i medom! mljac


Ekipa ... molim slike u ovu temu.. nemojte mi samo završiti na receptima!!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:26
bitne su ruke, ali ne moraju bit ogromne, leđa također..pa svi likovi ovdje su imali super ruke...i ja obracam pažnju na noge i guzu, ali ponovno, volim tanje sve je bitno
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:27
I ocekivao sam da cure vole tetovaže i da bude bar š lik s tetovažom ..
Ala ovo:


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:27
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Palacinke s orasima i medom! mljac


Ekipa ... molim slike u ovu temu.. nemojte mi samo završiti na receptima!!


Ja bi ipak rađe palacinke i pekmez razmazan volio vidjet na topicu ženska tijela
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:27
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

U stvari ne znam koliko smem da jedem to jer ne znam kad cu moci na trening...

Daaavoooreeeeeee, kad cu moci ponovo na trening?!   
Nije da te plašim, al frendica mi je isti iskrenula zglob,alionak dost i evo nakon skoro 3 mjeseca ju boli i zateže kad pokuša plesat (plesacica je isto) i luda je, vec je 2x isla ili 3x na fizikalne.Ovisi kolko si jako nategla i dal su ligamenti i kolko dobili svoju porciju.Ali 2 tjedna nebuš plesala ka god po meni u najboljem slucaju jer bu te kod pokreta kad si na bridivima stopala,,spuštanja i tak neceg sigurno rezalo



Upucacu se
Pa nije strasno kao...Samo su istegljeni ligamenti, nisu popucali.
Elem, hm, aj' da ne trollujem bzvz ovu temu...Ionako cu samo da panicim

Tnx na odgovoru :cvetic:

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2010 at 23:32
Tetovaže, ma može, imam ja i toga:
LiveStrong
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 00:01
  Eto me opet...

ovi zikini frajeri su...space shuttle!!! I ja bi jednog, može biti božicna varijanta,a može i kao uskršnji zeko

davore onaj tvoj lik je brate koma..hrpa necega neizdefiniranog...radije onda anastazijin!

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 00:58
 mora bi se i ja slikat ovako i postavit neizgledan puno losije od ovih sta su jos i photoshopirani, ali nema veze, a da se mali lega slika pomea bi vecinu. P.S iman i ja tetovaze
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 01:04
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 mora bi se i ja slikat ovako i postavit neizgledan puno losije od ovih sta su jos i photoshopirani, ali nema veze, a da se mali lega slika pomea bi vecinu. P.S iman i ja tetovaze


Hahaa...pa sad je stavio slike, al su mu muceku prošle neprimjeceno zbog hrpetine ovih!
LiveStrong
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 08:26
Originally posted by zika zika wrote:

Zašto nitko da komentira mog gdi sam napisala da su mi naj na liku opcenito leđa i ruke! šmrc...


što ima tako posebno u toj slici da bi žensko-muški dio publike komentirao? Zašto bi se netko miješao u tvoj ukus i izbor idealnog muškarca na ekranu? Koliko je hrpa njih nešto objavila pa nije dobila komentar od tebe niti je itko tražio opdavdanje?



   

Edited by Žiga
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 08:39
Originally posted by Žiga Žiga wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Zašto nitko da komentira mog gdi sam napisala da su mi naj na liku opcenito leđa i ruke! šmrc...
što ima tako posebno u toj slici da bi žensko-muški dio publike komentirao? Zašto bi se netko miješao u tvoj ukus i izbor idealnog muškarca na ekranu? Koliko je hrpa njih nešto objavila pa nije dobila komentar od tebe niti je itko tražio opdavdanje
?


Kak ti imaš mene na piku co'ek, hahhahaha! ; a ono sam napisala jer je Zoki rekao da curama to nije bitno! citaj s razumijevanjem drugi put....
LiveStrong
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2010 at 08:42
kako na forumu išta citati s razumijevanjem kad nigdje nisi naglasila niti citirala, ne izvlaci se sad

Kako Zoki zna što curama nije bitno? Zoki Zoki da mi je znati što ti se mota po glavi
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 51>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.