New Posts New Posts RSS Feed - najdraža...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

najdraža...

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: najdraža...
    Posted: 07 Listopad 2008 at 14:20
  koja je po vama najdraža mišicna skupina,vježba i sprava

eto po meni najdraža mišicna skupina su prsa i njih nekako najcešce radim.

Najdraža sprava je naravno ravni bech,a vježba srednji hvat na ravnom benchu sa spustanjem do 2 cm iznad prsa.(odnosno daljina jedne daske)
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 17:13
cucanj i iskorak.. 
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 17:23
Originally posted by dalila dalila wrote:

cucanj i iskorak.. 


uu dobre dobre.Pogotovo cucnjevi.Tu sam doso do š60 kg  3-4 ponavljanja mogu izvuc,ali iuzbjegavam radit s toliko puno samo zato sto me poslje vrat ubija jer nisam si jos naso uncikovito rijesenje da uklonim zuljanje od sipke
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 17:34
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

cucanj i iskorak.. 


uu dobre dobre.Pogotovo cucnjevi.Tu sam doso do š60 kg  3-4 ponavljanja mogu izvuc,ali iuzbjegavam radit s toliko puno samo zato sto me poslje vrat ubija jer nisam si jos naso uncikovito rijesenje da uklonim zuljanje od sipke


jesi probao omotati rucnik oko tog dijela šipke
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 18:05
Ja jednostavno obožavam raditi bendž i to kada natrpam na šipku da se cijela savije a raja sa strane samo gleda i zapitkuju jedni druge, a pogle onog nabildanog na bendžu što radi, pogle kolko diže, taj mora da se puca proteinima! A onda se nađe jedan i kaže, ma ne, on ti pije kreatinin, zato diže tolko na bendžu! I sve se to odvija dok jednim okom pazim na šipku a drugim motrim svekolike žitelje teretane koji su nevjerojatno zapanjeni mojim bendžom. I zbog toga dragi Teen-e, ja volim bendž a i volim svoja prsa!
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 18:34
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

cucanj i iskorak.. 


uu dobre dobre.Pogotovo cucnjevi.Tu sam doso do š60 kg  3-4 ponavljanja mogu izvuc,ali iuzbjegavam radit s toliko puno samo zato sto me poslje vrat ubija jer nisam si jos naso uncikovito rijesenje da uklonim zuljanje od sipke


jesi probao omotati rucnik oko tog dijela šipke


stari moj ne samo rucnik pa znao sma po 2 motat i to na duplo i uzasno je svejedno.Donekle ublazava jedino akd uzmem rukavice za boks i stavim ih na sipku i onda.Posto su spuzvaste ok stite ali svejedno probada


Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Ja jednostavno obožavam raditi bendž i to kada natrpam na šipku da se cijela savije a raja sa strane samo gleda i zapitkuju jedni druge, a pogle onog nabildanog na bendžu što radi, pogle kolko diže, taj mora da se puca proteinima! A onda se nađe jedan i kaže, ma ne, on ti pije kreatinin, zato diže tolko na bendžu! I sve se to odvija dok jednim okom pazim na šipku a drugim motrim svekolike žitelje teretane koji su nevjerojatno zapanjeni mojim bendžom. I zbog toga dragi Teen-e, ja volim bendž a i volim svoja prsa!


ma tako su i za mene pricali razne gluposti da se pikam i ko zna sta.

ali bas me boli ona stvar za njih i njihove price.Lako je pricat iza ledja ajde nek mi neko kaze.Ne usudi se ama bas niko nis srat u lice.Stvarno za ostale price me boli k.

Gle od kad sma kreno u teretanu ta mi je vjezba sjela i do dan danas je obozavam.Isto tako i motorku,veslanje u predklonu a i od prije par mejseci mrtvo dizanje i cucnjevi u boksu ili slobodno

kad bi se zivciro zbog drugih sta ce rec o meni,pa bojo bi se iz kuce izac.
 

Sad ne znam jel si to meni reko da sam TEEN,ali ako jesi ne vjerujem da si stariji od mene vise od godinu dana,ako opce i jesi
 

Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 18:42
@demon
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Ja jednostavno obožavam raditi bendž i to kada natrpam na šipku da se cijela savije a raja sa strane samo gleda i zapitkuju jedni druge, a pogle onog nabildanog na bendžu što radi, pogle kolko diže, taj mora da se puca proteinima! A onda se nađe jedan i kaže, ma ne, on ti pije kreatinin, zato diže tolko na bendžu! I sve se to odvija dok jednim okom pazim na šipku a drugim motrim svekolike žitelje teretane koji su nevjerojatno zapanjeni mojim bendžom. I zbog toga dragi Teen-e, ja volim bendž a i volim svoja prsa!

Sarcasm alert
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 19:53
Hahaha... To ti je iz onih pisama u casopis Teen... Dragi Teene imam problem...;) I onda neke gluposti...pa sjecaš se toga valjda  Ili nisi cito teen...ajme.....
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 20:06
  Vratilo i bench ravni srednji hvat
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 21:23
 Moja ljubav su sva oly dizanja, zgibovi i bench...
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 21:26
Originally posted by dalila dalila wrote:

Hahaha... To ti je iz onih pisama u casopis Teen... Dragi Teene imam problem...;) I onda neke gluposti...pa sjecaš se toga valjda  Ili nisi cito teen...ajme.....


jbg nisam cuo
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 21:30
Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

 Moja ljubav su sva oly dizanja, zgibovi i bench...


u ja zgibove mrzim radit,ustvari izbjegavam ih,bas mi je nekako mrska ta vjezba,a sto je najzalosnije mogu ih napravit 20 komada na pomicnoj sipki i jedno š4 pravilnih na fiksnoj i to mi je max i ne ide vise gore
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 21:38
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Hahaha... To ti je iz onih pisama u casopis Teen... Dragi Teene imam problem...;) I onda neke gluposti...pa sjecaš se toga valjda  Ili nisi cito teen...ajme.....


jbg nisam cuo


Ah....puno si propustio..imam ja kolekciju negdje na tavanu...hoceš da ti pošaljem;)))
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2008 at 23:17
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Hahaha... To ti je iz onih pisama u casopis Teen... Dragi Teene imam problem...;) I onda neke gluposti...pa sjecaš se toga valjda  Ili nisi cito teen...ajme.....


jbg nisam cuo


Ah....puno si propustio..imam ja kolekciju negdje na tavanu...hoceš da ti pošaljem;)))


kako hoces.Po tvojoj je volji.Uglavnom ja ne odbijam vidit ili nes procitat novo.Uglavnom sve mene zanima,a sad sta ostane duze a sta je kratko prolazno opet ovisi
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2008 at 07:17

Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Hahaha... To ti je iz onih pisama u casopis Teen... Dragi Teene imam problem...;) I onda neke gluposti...pa sjecaš se toga valjda  Ili nisi cito teen...ajme.....


jbg nisam cuo


Ah....puno si propustio..imam ja kolekciju negdje na tavanu...hoceš da ti pošaljem;)))
 

pošalji meni, fale mi neki brojevi

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2008 at 13:31
Evo...samo da ih skupim... I odmah šaljem 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.