New Posts New Posts RSS Feed - najbolji program
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

najbolji program

 Post Reply Post Reply
Author
cucs View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cucs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: najbolji program
    Posted: 14 Travanj 2008 at 15:33
Najprije, pozdrav svima...



Ispricavam se sto odmah prvi post otvaram neku temu, ali molim pomoc nekog od iskusnijih i bolje upucenih...



Visok sam š76cm, tezak 75-76kg, sto ce reci da mi je tezina idealna... stvarno nisam debeo, ali sam nabijen, i imam sala na trbuhu... noge i ruke su mi ok, samo mi smeta to na trbuhu...



Ne hranim se najbolje, tj. zdravo, ali ne pretjerujem u hrani, odnosno sranjima tipa hamburgeri i slicno...




Osobno, mislim  da ne trebam na neku rigoroznu dijetu, jer trebalo bi mi dugo da skinem to sto trebam skinuti, posto toga nema puno...



Zamolio bi stoga nekog od bolje upucenih, moze li mi preporuciti kakav program zdrave prehrane, gdje bi pazio sto unosim, i neki program za teretanu...?



Imam vremena, mogao bi vjezbati i pet puta tjedna, nije mi problem trcati, jer kondicije imam... ipak, ne moze se sve postici trcanjem, zato pitam za kakav program za teretanu...



Moze i neki tezi, ne mora najjednostavniji, jer zelim se toga sto hitnije rijesiti (ako je moguce u 45-60 dana), a imam volje... Po mogucnosti, ako postoji kakav koji bi se mogao prakticirati na shemu 3 dana teretane tjedno, 2 dana trcanja plus zdrava prehrana...




Unaprijed zahvaljujem, i jos jednom pardon ako tema nije u redu, ili na najboljem mjestu...
Back to Top
marrtin View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marrtin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 16:50

 Moj savjet ti je da u nekoj teretani kazes to trenerima i oni ce ti napraviti najbolji program za te stvari. Naravno da ne trebas ici na dijetu, imas na ovoj stranici (mislim da je u savjetima) prehrana za 7 dana...naravno da se ne moras drzati tocno te prehrane, ali to ti moze biti neki primjer i uputstvo...samo pazi da ne jedes previse masnu hranu, previse slatkisa i naravno, vani piva i takve stvari...;) (to ne znaci da se covjek mora zrtvovati i da ne smije jesti nista od toga sto sam nabrojao, ali u nekim granicama - malim kolicinama).

I to je to, treniraj, zdravo se hrani, kreci se sto vise.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.