New Posts New Posts RSS Feed - Nagradna igra
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nagradna igra

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Darco View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2009 at 11:13
Odlicna ideja za nagradnu igru, imam ih i ja kad dobijem štogod od sponzora i na svojoj stranici, statistike kažu da se itekako isplati :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 10:54
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 11:32
Originally posted by Lega Lega wrote:

  ja sam otvorio

ThornofFaith, cekam na tebe... pilates lopta ti je zicer


A ne, ne, ne - zna se kome ide pilates lopta!!!! JOJ, PA MEEEEENI!!!!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 16:19
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Dobitnici objavljeni: https://www.fitness.com.hr/lifestyle/slobodno-vrijeme/Velika- nagradna-igra.aspx




neznam što da kažem...

cestitke pobjednicama (prva 3 mjesta)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 16:29
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Dobitnici objavljeni: https://www.fitness.com.hr/lifestyle/slobodno-vrijeme/Velika- nagradna-igra.aspx




neznam što da kažem...

cestitke pobjednicama (prva 3 mjesta)


Illy,
ti baš želiš tu pilates loptu?
Curama smo podijelili lopte, a decki su dobili knjige.. Mislim da je to fer.

Nisi zadovoljan?
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 16:38
htio sam na konvenciju.. jer želim što kompletnije zananje, pošto namjeravam biti vrhunski kondicijski trener!

sad moram dati soma kuna (ako cu imati uopce, u što nevjerujem),a trudio sma se toliko zbog toga..
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 16:51
Illy, virujem da ce biti još puno prilika u nagradnim igrama... 

A cim voliš taj buduci posao, ici ce ti sigurno super
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 17:01
znaš.. kad se trudiš zbog necega i onda se ovako nešto dogodi, i sad neznam kako cu na to jer me izađe š000 kn.. izgubiš malo volju...

cya
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 17:02
  Koji si ti car illy

Nije to bio cilj nagradne igre, svatko je imao jednaku šansu

Nemoj tako, neka drugi prepoznaju to u tebi - ne da sam moraš nešto tražit i da tvoj trud ovisi o nekoj igri
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 17:06
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Koji si ti car illy Nije to bio cilj nagradne igre, svatko je imao jednaku šansu Nemoj tako, neka drugi prepoznaju to u tebi - ne da sam moraš nešto tražit i da tvoj trud ovisi o nekoj igri


nije.. ali stvar je do principa.. kad sam poceo pisati, uopce mi nije bilo važno, mislim d anije ni bilo nagradne igre.. ali kasnije sam unio nešto više u sve to, i nadao sma se da cu otici na tu kovenciju..

nije bitno više... ajde cya
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 17:21
 sjetio sam se sada onih brojaca posjeta, tako da je vjerojatno Theinih 2800 posjeta na blog bio presudan faktor za dodjelu glavne nagrade
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 17:43
Originally posted by Lega Lega wrote:

 sjetio sam se sada onih brojaca posjeta, tako da je vjerojatno Theinih <span style="font-weight: bold;">2800</span> posjeta na blog bio presudan faktor za dodjelu glavne nagrade


theia nije dobila glavnu nagradu, kao drugo, moji su se restetirali
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 18:10
joj, moja greška.. znam da je i ona nešto maloprije napisala pa sam skroz pobrkao
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2009 at 19:43
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

 sjetio sam se sada onih brojaca posjeta, tako da je vjerojatno Theinih <span style="font-weight: bold;">2800</span> posjeta na blog bio presudan faktor za dodjelu glavne nagrade


theia nije dobila glavnu nagradu, kao drugo, moji su se restetirali

To sam i ja primijetio, cim recimo promijenim poruku uz nick resetira se.

Možda neki bug
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2009 at 11:45
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

htio sam na konvenciju.. jer želim što kompletnije zananje, pošto namjeravam biti vrhunski kondicijski trener!

sad moram dati soma kuna (ako cu imati uopce, u što nevjerujem),a trudio sma se toliko zbog toga..


Da si ranije rekao razlog, ja vjerujem da bi ti dobio prvu nagradu... Nemoj biti tužan. Biti ce ih još, valjda!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2009 at 17:27
Originally posted by Theia Theia wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

htio sam na konvenciju.. jer želim što kompletnije zananje, pošto namjeravam biti vrhunski kondicijski trener!

sad moram dati soma kuna (ako cu imati uopce, u što nevjerujem),a trudio sma se toliko zbog toga..
<span style="color: rgb(255, 5š, 153);">Da si ranije rekao razlog, ja vjerujem da bi ti dobio prvu nagradu... Nemoj biti tužan. Biti ce ih još, valjda! </span>


naglasio sam par puta, jer sam se bojao da me nece ozbiljno shvatiti.. sranje..

no, hvala na podršci
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.