New Posts New Posts RSS Feed - Nadpuna programa treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nadpuna programa treninga

 Post Reply Post Reply
Author
diablo2110 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diablo2110 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nadpuna programa treninga
    Posted: 26 Svibanj 2009 at 09:49
  pri kraju sam sa ovim programom https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Trening-d efinicija.aspx
pa me zanima jer necu jos dugo bit u tretani do negdi š.7  da li da nastavim sa ovim programom iz pocetka ili da izbacim i ubacim neke vjezbe koje nisu tu prisutne pa molim savjet i nadopune ako moze
p.s
program djeluje
 

Edited by diablo2šš0
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2009 at 22:41
Mislim da taj program treninga nije za pocetnike!

Tebi treba ovo:

Vodic kroz osnovne principe treninga


Back to Top
diablo2110 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diablo2110 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2009 at 23:57
ma ja sam vec neki 2-3 g od sa prestancima stalno u teretani ili na nekom sportu tako da nema beda
samo sad sam isproba ovaj program da vidim je radi a sad posto sam pri kraju a necu jos dugo trenirat  tija sam  neku nadopunu ovog programa jer mislim trenirat do š.7 pa da sad ne zapocinjem nesto sto nemogu zavrsit jer vecina programa traje bar 2-3 mjeseca
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2009 at 07:24
Originally posted by diablo2šš0 diablo2šš0 wrote:

ma ja sam vec neki 2-3 g od sa prestancima stalno u teretani ili na nekom sportu tako da nema beda
samo sad sam isproba ovaj program da vidim je radi a sad posto sam pri kraju a necu jos dugo trenirat  tija sam  neku nadopunu ovog programa jer mislim trenirat do š.7 pa da sad ne zapocinjem nesto sto nemogu zavrsit jer vecina programa traje bar 2-3 mjeseca

Opet ti vidiš da nešto djeluje

A sad za ozbiljno; napredak je kombinacija prehrane, treninga i odmora - prvenstveno sna. Ne možeš zahvaljivati napredak samo jednom od ta tri faktora. što se tice treninga, nema tu neke pretjerane filozofije - što jednostavnije to bolje. Radi osnovne vježbe, mijenjaj vježbe koje ti dosade, radi uglavnom vježbe s kojima možeš dizat veci teret, ako vidiš da ne napreduješ u jednoj vježbi mijenjaj, itd.

Ima hrpetine trening rutina, a ti uzmeš od svake pomalo i prilagodiš ju sebi. Ne moraš se striktno držati trajanja od npr. 2-3mj. Osnovno - ili ceš vježbat po split treningu (svaki trening jedna il 2, najviše 3 miš. skupine - ili donji/gornji dio trening) ili full body. S full bodyem je veca šansa za pretrenirati se tak da citaj mal o tome ak vec misliš nešto kratko isfurati do tog datuma.

SAmo ne znam zašto ne bi nastavio vježbat cijelo ljeto?
Back to Top
diablo2110 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diablo2110 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2009 at 09:02
hvala na savjetu mislija sam tako nesto jednostavno ubacit par novih vjezbi i nastavit sa ovim split treningom ( vidija sam da djeluje jer sam prominija prehranu i totalno nacin zivota9 usa sam sa nekih 84 kg i ono skembicom a sad se to vec otopilo i misici se naziru (8š kg, š80 cm)  al jasno uz sve ovo sto si ti reka kombinacija prehrane, treninga i odmora - prvenstveno sna
a za ljeto nemogu jer nemem teretanu a i morat cu radit preko lita tako da necu moc al cu samo plivat sto je jos bolje :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.