New Posts New Posts RSS Feed - Nadam se maloj pomoci od vas iskusnijih
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nadam se maloj pomoci od vas iskusnijih

 Post Reply Post Reply
Author
Baggio View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baggio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nadam se maloj pomoci od vas iskusnijih
    Posted: 09 Prosinac 2009 at 09:48
Pozdrav!
Bavim se nogometom(amaterski)i imam problema sa salom na trbuhu,pošto je sad zimska stanka i nema nogometa 2 mjeseca,ja sam odlucio da skinem to salo s trbuha.Poceo sam trenirati,znaci tri puta tijedno trcim po 50 minuta u optercenju od 70-80% plus što nedjeljom odigram nogomet sat vremena.Nabavio sam si pulsmetar kojim si pratim treninge,pa mi tako ispane da u jednom mom 50 minutnom treningu ja potrošim 700kcl.Mene zanima dali je to dosta ili da trcim svaki dan,visok sam š,83 i sad trenutno imam 88 kila ja bih htio pasti na 83 mislim da bi mi to bilo dosta!I samo da napomenem da imam salo samo na trbuhu,noge ruke guzica i ostali dijelovib tjela su mi normalni,mada bi valjalo malo i poradit na mišicima na prsnom košu i rukama!E da i dali da si kupim neke stimulante koji pomažu pri topljenju sala!

Nadam se da nism bio dosadan samo sam vas htio uputit u moj problem!



                  HVALA!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 10:05
Originally posted by Baggio Baggio wrote:

Pozdrav!
Bavim se nogometom(amaterski)i imam problema sa salom na trbuhu,pošto je sad zimska stanka i nema nogometa 2 mjeseca,ja sam odlucio da skinem to salo s trbuha.Poceo sam trenirati,znaci tri puta tijedno trcim po 50 minuta u optercenju od 70-80% plus što nedjeljom odigram nogomet sat vremena.Nabavio sam si pulsmetar kojim si pratim treninge,pa mi tako ispane da u jednom mom 50 minutnom treningu ja potrošim 700kcl.Mene zanima dali je to dosta ili da trcim svaki dan,visok sam š,83 i sad trenutno imam 88 kila ja bih htio pasti na 83 mislim da bi mi to bilo dosta!I samo da napomenem da imam salo samo na trbuhu,noge ruke guzica i ostali dijelovib tjela su mi normalni,mada bi valjalo malo i poradit na mišicima na prsnom košu i rukama!E da i dali da si kupim neke stimulante koji pomažu pri topljenju sala!

Nadam se da nism bio dosadan samo sam vas htio uputit u moj problem!



                  HVALA!


Najvaznije je da si sredis prehranu.. Mozes se ti znojit koliko ces ako ne jedes kvalitetno.. a stimulansi ti ne pomazu nikako..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 10:09
  Neka ti se prehrana bazira na slozenim ugljikohidratima (integralna riza, integralna pasta, integralni kruh...) te kvalitetnim proteinima (piletina,puretina,konjetina,teletina, posni sir, proteinski dodatak...) te kvalitetnim mastima (maslinovo ulje, lan, bucine sjemenke, omega 3 masne kiseline)...

Nek ti jutro zapocne sa ugljikohidratima (UH) ili UH+ proteini (P), rucak takodjer tako, a vecera nek budu P + masti (M). Nemoj mjesat UH+M.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Baggio View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baggio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 11:09
Hvala Davore na tako brzom odgovoru ,samo nisam skužio šta misliš pod proteinski dodatak
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 11:12
Originally posted by Baggio Baggio wrote:

Hvala Davore na tako brzom odgovoru ,samo nisam skužio šta misliš pod proteinski dodatak


Proteine opcenito.. izolat ili koncentrat.. da popijes recimo nakon trcanja sa vodom, ili prije spavanja sa mlijekom..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 12:51
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Baggio Baggio wrote:

Hvala Davore na tako brzom odgovoru ,samo nisam skužio šta misliš pod proteinski dodatak


Proteine opcenito.. izolat ili koncentrat.. da popijes recimo nakon trcanja sa vodom, ili prije spavanja sa mlijekom..

Au greške li davore, to baš ne bi bilo pametno.

Vidiš da se radi o pocetniku, radije ga uputi na FAQ, manje je bolno nego ovako
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 13:28
  A zasto prije spavanja ne s mlijekom???
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Baggio View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baggio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 13:37
E je.... ajde mi sad recite pod kojim nazivom mogu naci koncentrat a pod kojim izolat,kak se zove taj proizvod da ga znam kuppiti?

Hvala na odgovorima!
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 14:05
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  A zasto prije spavanja ne s mlijekom???

Imaš 2 inzulinogene namirnice, a to bome ne želiš navecer, kamoli prije spavanja.
Back to Top
Baggio View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baggio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 14:29
Evo našo sam ovo kupujem

DYNAMITIZE elite whey
whey protein isolate.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 16:12

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Proteine opcenito.. izolat ili koncentrat.. da popijes recimo nakon trcanja sa vodom, ili prije spavanja sa mlijekom..
 

prije spavanja može jedino kazein ic....posni npr., nikako ovo, a pogotovo ne s mlijekom..

p.s. baggio, ne možeš baš birat s kojeg dijela tijela ce salo ic, bilo bi prelako tako

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Baggio View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baggio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 19:26
A dali može se ovo gore navedeno koristit poslje treninga ili utakmice
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 22:53
 može, sa dekstrozom i vodom
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Baggio View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baggio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2009 at 12:58
Kužim ja to da nemogu skinut salo samo s trbuha nego da cijelo tijelo mršavi,upravo mi se to i desilo kada sam sa 93 kile pao na 88 trbuh mi je spao ali jako malo više su mi smršavile ruke lice i guzica.Ali me je strah da mi propane i ovo malo mišica što imam!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2009 at 14:11
Ovako.. dobra prehrana puna proteina ce ti osigurati da sacuvaš mišice!
Znaci izbaci junk, slatko sokove i slicno, nastavi trcati i igrati nogomet, jedi dosta mesa, povrca i voca izbjegavaj krumpir, rižu, bijeli kruh ( integralnog možeš ponešto) i slicno!

Whey kupi što jeftiniji -  koncentrat recimo imaš u pro nutritionu za 200 kn kilu plus s time dobiješ clanstvo i onda ti je svaki iduci put još i jeftinije!

To poslje treninga popiješ sa dekstrozom!

evo ti malo za citanje:

https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=š85š& ;PN=š

https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=š865& ;PN=š
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Baggio View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baggio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2009 at 13:41
Hvala svima na savjetima!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.