New Posts New Posts RSS Feed - Na pola puta :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Na pola puta :D

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 15>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 01:51
Polako :) Vjeruj da hoceš i ustraj u tome... i uspjeti ceš :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 17:12
Nekako zadnjih par dana imam motivaciju vecu nego ikad. Ili ste mi ti i gymka podigli motivaciju, ili je to taj period koji ce opet pasti, ili zbog srednje skole, sve se cure okrecu za mnom,... ne znam, jednostavno mi nesto doslo.

Morat cu jos razmislit o natjecanju ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 17:59
Originally posted by Jambolija Jambolija wrote:

ili zbog srednje skole, sve se cure okrecu za mnom,...

To je to, nemam ja ništa s tim LOL

Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 18:11
Haha, izgleda svasta pomalo :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 00:52
Pazi se takvih cure ako se zbog toga okrecu :)

Drago mi je da imaš mišljenje takvo o nama...želimo ti puno uspjeha...imaš dana kada letiš imaš dana kada padaš..sve je to dio proocesa...

Ali ustrajanjem ceš biti i mentalno i fizicki jaca osoba...i sve veci gušt ce ti biti trenirati..živiti takvim životom....neceš mariti dali se tko okrece ili ne....nego ceš biti svoj i pun motivacije za daljnji napredak..:)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 14:40
Ma ne mogu mi tako lako slomit srce :P

Hvala. Drago mi je da mi uvijek dajete podrsku. Ovo mi je najduzi let haha LOL
Kako tebi ide?
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2013 at 19:36
Gymka ... jesu li mi ledja bas toliko losa koliko govoris? Unhappy

I nije neka kvaliteta slike, rodjak me slikao sa nekim losim mob. prije treninga Big smile
Uploaded with ImageShack.com

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 01:05
Hehehe ma daaaj, cemu taj tužan smajlic? Big smile A ko sam to ja da radi mog mišljenja budeš UnhappyBig smile

Dragi moj, ti imaš još godina i godina pred sobom...sve je super i ispalo bi još i bolje da malo nauciš nabacit pozicu, nac pravo mjesto za slikanje.... to ti napravi veliku razliku, na 3 slike možeš sasvim razlicito ispast ;) Uostalom - pa ne mogu ja uspredjivat tebe i nekoga preko 20 god, i to još potpomognutim ko zna cime....relax ;)

Uostalom....za cime cure vrište? To imaš savršeno LOL

Treniraj, jedi, uci.....i nema frke Wink



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 11:04
Vidi ga što nam se sekira..:)

Slušaj što ti gymka govori to bih ti i ja rekao ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 11:49
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Hehehe ma daaaj, cemu taj tužan smajlic? Big smile A ko sam to ja da radi mog mišljenja budeš UnhappyBig smile

Dragi moj, ti imaš još godina i godina pred sobom...sve je super i ispalo bi još i bolje da malo nauciš nabacit pozicu, nac pravo mjesto za slikanje.... to ti napravi veliku razliku, na 3 slike možeš sasvim razlicito ispast ;) Uostalom - pa ne mogu ja uspredjivat tebe i nekoga preko 20 god, i to još potpomognutim ko zna cime....relax ;)

Uostalom....za cime cure vrište? To imaš savršeno LOL

Treniraj, jedi, uci.....i nema frke Wink





Kao sto kaze mett, mozda se malo sekiram Tongue
sto se tice poze,slikanja... to mi bas i ne ide, trebam jos vremena provoditi pred ogledalom iako mislim da je i sada previse Smile
Samo mi je 15, jedva cekam 20 da vidim kako cu izgledat Tongue Svi mi govore da je ovo prerano za mene i da cu ostat nizak ( 165-166cm sada ) Angry
 
Trbuh... je li bas savsreno, ako mislis na to? LOL Ne znam za cim vriste, ali glavno da vriste haha :D

puuuno ti hvala Heart

Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 11:50
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Vidi ga što nam se sekira..:)

Slušaj što ti gymka govori to bih ti i ja rekao ;)


hvala buraz ;) mozda se bas sekiram, ne znam ni ja sam. Ali ti i gymka ste mi najveca podrska na ovom forumu ;)

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 11:52
Ti što ti to pricaju seru ti ajde molim te :) 

Ne idu ni meni poze što se sekiraš znam jedne i te se držim hahaha...ni meni nije jasna ova poza gdje si slikao ledja...kako to oni namjeste :)


tek ti je 15...vrijeme z neku brigu nije sigurno.... :)

Cekaj stari moj 1 srednji si :) Ima vremena preko noci samo bukneš :) Reci roditelji dali su ti visoki?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 12:18
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ti što ti to pricaju seru ti ajde molim te :) 

Ne idu ni meni poze što se sekiraš znam jedne i te se držim hahaha...ni meni nije jasna ova poza gdje si slikao ledja...kako to oni namjeste :)


tek ti je 15...vrijeme z neku brigu nije sigurno.... :)

Cekaj stari moj 1 srednji si :) Ima vremena preko noci samo bukneš :) Reci roditelji dali su ti visoki?


U pocetku sam se malo i prepao, svi ono: aaaaj, ne valja to, mlad si itd. sve dok nisam dosao na ovaj forum, puno toga ucim i ima dosta ljudi koji zele prenijeti svoje znanje Big smile

Ma neka, naucit cemo se i mi pozirati. Glavno da imamo sta pokazati, sad kako ispanemo na slici  i nije toliko bitno ( mozda malo LOL ) Jel de da i mena ova poza gdje sam slikao ledja i nije nesto ispala dobra? 

Sad se i ne brinem toliko. Al treba se preznojit da bi se ta noc desila haha :P
Mati visoka koliko i ja ( mozda 1-2cm vise ) a otac 175-180-185 hahaha stvarno ne znam, veceras ga mjerim Tongue
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 12:23
Ne sekiraj se onda toliko .... Ajde dobiti ceš još na visini do 21 se raste ako se ne varam...ne znam možda griješim.... onda imaš još 6 godina :) 

Ne moramo se ni truditi stati jelda? haha

Ne znam vidim taj v izgled meni je super...baš se fokusiram na to hihi...koliko god možeš stari moj radi na ledjima....ja nisam toliko se fokusirao dok nisam skužio koliko zapravo su to odlicni mišici za masu..tj za izgled...tako da...ubaci cešce zgibove i kombiniraj ih hvatove :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 14:59
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ne sekiraj se onda toliko .... Ajde dobiti ceš još na visini do 21 se raste ako se ne varam...ne znam možda griješim.... onda imaš još 6 godina :) 

Ne moramo se ni truditi stati jelda? haha

Ne znam vidim taj v izgled meni je super...baš se fokusiram na to hihi...koliko god možeš stari moj radi na ledjima....ja nisam toliko se fokusirao dok nisam skužio koliko zapravo su to odlicni mišici za masu..tj za izgled...tako da...ubaci cešce zgibove i kombiniraj ih hvatove :)


Huh, ako je tako, do 21 ima vremena za narast Tongue

Ma kakvo stajanje, za nas ta rijec ne postoji haha Tongue
ja prije nikako nisam radio ledja, poceo prije 2 mjeseca, cini mi se da sam pisao kad mi je stari napravio sipku.

Sad si mi jos vecu motivaciju dao za rad  na ledjima... trenutno uzivam u bolu od sinocnjeg treninga ledja. LOL

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2013 at 15:02
Onda znaš kako je takodjer odradjeno perfektno ledja hihihi neki sam iskrivljen danas :D ..daj ledjama masu odlicno ceš izgledati :) Nisam ni ja bio svijestan :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.