New Posts New Posts RSS Feed - Na pola puta :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Na pola puta :D

 Post Reply Post Reply Page  <12345 15>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 10:48
Davno sam ga svladao haha :) Uostalom kako napreduješ? Ne javljaš mi se nešto?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 20:21
Bravo bravo. Ja jos nisam, pred kraj me zezne, ali necu odustati dok ga ne svladam.

Dobro mi ide. Sve bolji i bolji rezultati. Prehrana mi ji nije bas nesto. Nekad po 3-4 dana zaredom ne radim nista i onda mi odjednom doce neka snaga,motivacija i opet poslije nekoliko dana isto. Podrsku od strane roditelja nemam, njima je to previse i kazu da ce mi to utjecat na razvoj, uglavnom ne svidja im se...jbg. Jedino kada se nadjem s drugarima ili u drustvu cura, sve ono ... WooW,vidi ga. Tada dobijem jos vecu snagu i zelju.

Ma ne pisem cesto, samo citam. :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 20:27
Bravo ne odustaj samo! :) Odraditi ceš ga siguran sam :) 

Drago mi je da jesu..mlad si još en brini se oko toga...svakom dodje ...to je sve dio procesa...kroz koji prolazimo cesto :) 

Ako te tješi nemam ni ja...pa što! Pogledaj koliko nas je? "Cudaka" Tu smo da te podržimo nikada ne odustaj...jako lijepo si poceo....samo tako nastavi....citaj uci...i ja ucim ..samo što volim puno pricati haha :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 20:57
I ja se nadam da cu ga odradit :)

Izgleda da ovdje malo ko ima podrsku. Kao sto kazes, svi smo nekakvi "Cudaci" za njih, ali zato smo ovdje da pomognemo jedno drugom. Citam, ucim... svaki dan nesto novo. Haha, samo nek se prica :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 10:21
Ma hoceš sigurno...vrijeme ce dati svoje i trud koji si ulagao :)

Pa svatko ovdje ima svojih problema to je sigurno...neki više podrška neki manje ...a neki ni nemaju...zato  tu svi zajedno smo jaci :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 10:52
Tako kako je, ako hocemo da uspijemo moramo da se borimo. ;)

Kako ti napredujes ?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 11:11
Evo lagano dobijam na masi....:) Zadovoljan sam za 2 -3 tjedna nova slikica da usporedim sa starom tj ovom koju sada imam na avataru :) Ogledalo i vaga kazuju svoje...tako da sam zadovoljan! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2013 at 13:58
Bravo,bravo. :) Samo ne odustaj Big smile
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 20:40
Jedan od najboljih treninga do sad. Radio sam ramena,biceps i triceps. Jedva ovo pisem koliko me ruke bole :P
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 21:47
Jambolija, kako ceš tek u 20-ima izgledat Big smile Damn....zašto nije bilo ovakvih u moje vrijeme? LOL

Odlicno, tebi ce ic sve cega se dotakneš, samo ne odustaj i ne oslanjaj se samo na genetiku, sve najbolje navike i znanja ce ti koristit kasnije i omogucit ti maksimum Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 00:44
Veliki potencijal kažem ti ja :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 15:52
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Jambolija, kako ceš tek u 20-ima izgledat Big smile Damn....zašto nije bilo ovakvih u moje vrijeme? LOL

Odlicno, tebi ce ic sve cega se dotakneš, samo ne odustaj i ne oslanjaj se samo na genetiku, sve najbolje navike i znanja ce ti koristit kasnije i omogucit ti maksimum Wink


Hvala gymka <3
Hmm, vidjecemo kakav cu biti u 20-ima, mislim da necu odustajati, pravo sam se zaljubio u ovo Smile
Nisi imala srece .... a i sad si bolja nego neka puuuuno mladja, bar mislim. Big smile

Mett- hvala buraz Wink



Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 18:26
Eh, pa sad...kad bih srecu ravnala prema tome, mogla bi slobodno glavom u zid lupat koliko sam plitka Smile Bilo je srece bilo...a sad je ima još i više, makar je nekadašnji 6-pack malo prekriven :)

A sa ovim drugim se ne zamaram, ko je bolji od koga.... srecom covjek postane malo zreliji pa mu nakon godina blesavljenja neke druge stvari postanu prioriteti.....ja sam ti lifterica, naslovnice ostavljam drugima Wink


A potencijal jesi da...jesi razmišljao da se natjeceš jedan dan?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 15:05
Tako je, svidja mi se tvoj stav ;)

Nisam jos nista razmisljao o natjecanju, ne znam. Ima do tog jos :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2013 at 10:02
Ima, ima, a imaš ti i još posla sa sredjivanjem jelovnika i treninga ;) Koliko god ide ovako, nikad neceš vidjet svoj pun potencijal ako ti je sve to zbrda zdola, uz svu genetiku i ostalo.

I da - na ledjima poradi, a lot Wink A noge ne vidim, mada si rekao da su dobre po tebi samo ja ti to malo drukcije gledam LOL To ti je sve super da curice vrište  al meni ti oci odmah idu u nekim drugim smjerovima hehehe pa bi ja tu našla prostora za napredak - ali naravno, sve ovisi o tome što ti želiš jer je ovo vec sad jedan jako jako dobar beach look i vjerujem da bi mnoge (i mnogi) rekli da je cisto taman ;)




Edited by Gym_girl - 07 Rujan 2013 at 10:03
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 01:49
Ooooo da, puuuno puno posla. Ne brini, jos koju godinu i bicu tip-top, neces ni jednu manu naci hh LOL
Hvala ti, nadam se da cu uspjeti. Wink
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.