New Posts New Posts RSS Feed - Na pola puta :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Na pola puta :D

 Post Reply Post Reply Page  123 15>
Author
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Na pola puta :D
    Posted: 07 Lipanj 2013 at 19:18
Pozdrav FIT-ovci ... 

Nesto sam trazio i naletim na ovaj forum pa sam se odlucio registrovati. Trenirati sam poceo prije 3-4 mjeseca. Trenirao sam 1-2 puta sedmicno jer sam vrlo puno bio zauzet sa skolom Shocked Evo sad sam na ljetnom raspustu i odlucio sam se bacit' na posao Big smile 

Teretana mi nije u blizini tako da treniram kod kuce Stern Smile Imam 15 godina   ... Poceo sam ozbiljno radit' prije 4 dana. Znaci svaki dan treniram, je li to dobro ? Confused

Za trbusne misice radim ove vjezbe: 
http://www.youtube.com/watch?v=_nnC6DA08ro
http://www.youtube.com/watch?v=v32KZkmJ2Fg

Za grudi radim ove: 
http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM

i jos imam bucice ( 6.5kg jedna ) - s njima radim jednih 20 min.

To je kratko opisan moj "home workout" Wink


Prije sam pio gazirane sokove, nisam unosio dosta vitamina, .....

Prije 4 dana donio sam odluku da vise necu piti gazirane sokove, da cu unosit sto vise vitamina itd.
Ehh sad, najteze ... Slatkisi, kako se toga odreci ? Ouch 

Da li da treniram svaki dan? :O



Visina: 164-165 com
Tezina: 61kg

Stavljat cu nove slike svake 2 sedmice, da vidimo ima li napredka.. :P
Evo za pocetak par ovih ... Komentirajte, ocjenjujte,kritikujte :) 

http://imageshack.com/photo/my-images/15/img20130607182948.jpg/

Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 18:33
Mali update: 

Slike su prije 15 dana

Uploaded with ImageShack.com

Uploaded with ImageShack.com
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 10:07
:O Skidam kapu! :) Svaka cast!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 10:10
Mišici rasti kada se odmaraju :) Zašto bi ih se morao odreci? Ne moj da ti budu sastavni dio prehrane kada imaš želju da pojedeš nekakvu cokoladicu pojedi ju,ali ne da to bude svaki dan i pre cesto :)

Mlad si dobio volju i to mi je jako drago i zbilja lijepo napreduješ :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 10:21
O.O svaka cast imaš super tijelo ( no homo kako bi rekli ) , neznam kako si u tako kratko roku to napravio. Jesi šta trenirao prije ?
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 23:19
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Mišici rasti kada se odmaraju :) Zašto bi ih se morao odreci? Ne moj da ti budu sastavni dio prehrane kada imaš želju da pojedeš nekakvu cokoladicu pojedi ju,ali ne da to bude svaki dan i pre cesto :)

Mlad si dobio volju i to mi je jako drago i zbilja lijepo napreduješ :)


Malo sam i promjenio plan treninga i prehrane. Nekad pojedem, ne bas cesto.
Imam voca i povrca na pretek, to mi nije problem. :P

Hvala metta Wink 
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 23:21
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

O.O svaka cast imaš super tijelo ( no homo kako bi rekli ) , neznam kako si u tako kratko roku to napravio. Jesi šta trenirao prije ?


Hvala hvala. Ne znam na sto si mislio kada si rekao to " homo " ? :O

Jbg, samo volja, nista drugo.Nista nisam prije trenirao, osim ovako sto svakodnevno igram nogomet sa prijateljima. :)
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 00:49
Napravio sam sipku, tako da ce trening biti jos bolji. Nekad malo gubim motivaciju, ali ide ovako kako ide. 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 10:12
Sve je to dio toga, sve su to faze kroz koje prolazimo...nekada smo spremni i jaki za dici brda i planine...a nekada jednostavno bi samo se oslonili na njih....sve je to normalno mlad si još...napravio si super rezultate...ne daj da te to brine...probaj mjenjat treninge...da ti ne postanu monoton ....daj tijelu novi izazov...evo kao šipka npr :)

„Snaga ne dolazi kad pobjedjuješ. Tvoja neslomljiva volja i požrtvovnost definiraju tvoju snagu. Kada prolaziš kroz težak period i odluciš ne odustati i boriti se bez obzira na sve, to je snaga!“
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 13:23
Hvala metta, od pomoci si. Wink

Ponekad dan poslije treninga me bole kosti kada ih jace dodirnem. Do cega je to?

Upala misica, to je normalno. Ali ne znam za ovo. Nekad boli,nekad ne.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 13:27
Na kojem dijelu te bole kosti ?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 13:33
Nekad rebra ispod ramena, nekad ne mogu ruku ispruzit ruku do kraja jer boli ( bole me najvise tetive oko bicepsa ), a evo sada me malo bole ledja od sipke. :)

Ali dok to boli samo oko 2 dana, mislim da je to samo upala misica.

Edited by Jambolija - 22 Srpanj 2013 at 13:34
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 14:02
To se i meni dešava malo forsiranja :) Kardio vježbe najcešce mizadaju bol kod rebara...i trbušnjaci

Mene su tako bolile dok sam ne pravilno dizao dok mi laktovi nisu bili mirni pa sam više vukao nego pravino radio ne znam dali je o tome rijec...ali probaj raditi mirnije biceps ako si dvorucni uvuci stomak stisni trbušnjake laktovi mirni ramena nazad podigni gore prema ramenima darži i dole polako stisni biceps ...polako radi izoliraj ga što više...manje pokreta ledjima...:)

Naviknit eš se na upalu kasnije je to ništa..ja sam sretan kada ju imam..a da je se riješiš isteži se nakon treninga..kada završiš što više to bolje :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 14:48
Hvala metta, ubuduce cu tako da radim. ;)

I ja sam sretan kada ju imam, to je znak " after good workout " Cool
Do sada se nisam istezao, i to cu ubuduce da praktikujem. ;)

Sad pitanje. Da li da trcim, ili ne ? Ako trcim, hoce li to samo izgarati misice ( a meni treba masa ) ili ce dobro doci ? Confused


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 14:56
Dokle god si u kalorijskom Suficitu nece ti se izgarati mišicna masa...Ja prakticiram trcanje da zdravo je...samo ne moj pretjerivati i koristi krace intervale...Hitta ili nešto...20-tak minuta..npr minutu sprintaš 2 minute lagano trciš pa minutu opet sprintaš.... 

Meni paše trcanje...što se mene tice nekakva relaksacaija je...barem meni da nešto izbacim iz sebe a usput je izdravo....ako možeš radije plivaj ako imaš mogucnosti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 15:12
Ne mogu plivati, steta. :/ Uvest cu trcanje. :D
Hvala jos jednom na svemu. ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.