New Posts New Posts RSS Feed - MVP Muscle Mass 3000
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MVP Muscle Mass 3000

 Post Reply Post Reply
Author
ZGTC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZGTC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: MVP Muscle Mass 3000
    Posted: 28 Listopad 2013 at 05:24
Ovako imam neka pitanja novi sam ovdje nadam se da cete me razumijeti hvala :)
Trenirao sam do prije 2 godine dosta po 3 h skoro svaku vecer i tako godinu dana (nedavno su mi rekli da je to previse) i primjetio sam da su misici dosli do jedne granice i tako ostali..
Sada sam poceo opet trenirati i uzeo ovo MVP Muscle Mass 3000 i zanima me koju kolicinu toga bi trebao konzumirat na svoju tezinu 70 kg. (pise na forumu 2 g po kg) i dali bi jos sta trebao konzumirati uz to? dosta sam visok s toga sam i mrsav..
Htio bi dobiti na masi jel tesko dobivam na kilazi kolko god da pojedem nista se ne prima... vidio sam na forumu svasta pise o tome i neke knjige se mogu naruciti ali zelio bih vasa iskustva... 

Hvala unaprijed! 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 09:27
Moj ti je savjet jedi i treniraj... bez izbalansirane prehrane...neceš ništa ovim postici....

3h dnevno i to skoro svaku vecer? To je previše...što si trenirao uopce trenirao?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2013 at 11:27
Razumijemo te, molim Big smile

Nikakve knjige ti ne trebaju...samo ti nama napiši primjer bar 3 jelovnika da vidimo koliko ti toga pojedeš ;)

Treniraš u gymu? Koliko puta tjedno? Kako ti trening izgleda?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZGTC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZGTC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2013 at 00:47
Da to su mi rekli da je previse.. imam doma bench pa onda bench ravni kosi, s onim utezima za ruku biceps, ramena to jedan dan tu sam znao ubacit i zgibove , dr dan 1000-1500 trbusnjaka serije po 100-150 i one kontra kad noge dizes oko 500 serije po 50 trbusnjake neznam nazive za to... to sam normalno postepeno isao i trening mi se zaustavio na tome otprilike...

Ovako radim nocne pa je kod mene sve malo kontra dan noc noc dan.. 2 noci radim 2 ne radim
Ne ne treniram u gym-u. bio sam trenirao prije.
Sada kad sam poceo ponovo polako sam krenuo treniram ovako ( citao sam kao da treba sokirat misice i onda ih pustit da rastu )(neznam imena vjezbi pa cu ovako napisat)
Pon: bench i bucice, bench ravni 10 serija po 10 dizanja i onda bucice biceps 10 serija po 10 dizanja i 5 ili 10 serija dizanja bucica ispruzenom rukom ovi misici vrata i ramena tad dosta rade
Uto: trbusnjaci gornji i donji, znaci normalni trbusnjaci di tijelo dizes i onda oni drugaciji di noge dizes za donji dio..
Sri: cucnjevi i listovi ( to na poslu )
Cet: odmor
Pet: opet ispocetka...
Kod mene kao sto sam naveo vec nema jutro podne vecer pa jedem kako sta stignem znaci pahuljice svaki dan (to sam citao da je dobro jest pa to puno jedem) jaja skoro svaki dan oko 4-5 komada ( to sam isto citao da je dobro jest) meso piletinu sad neznam kakva je crvena bijela vidio sam da ima neke razlike, krumpir i u megicu ... neznam to u gramaze nisam nikad vagao al se uvijek najedem i da na poslu jedem sendvice.. to je pretpostavljam lose kulen zimska i parizer... i uzimam ovaj preparat neznam jel to sto valja i u kojoj kolicini to treba uzimat? Ja sam sad za pocetak poceo uzimat po 40-50 g na 3dl mljeka (prvi put kad sam uzeo osjetio sam da daje puno snage i drugi treci peti put vise ne daje tu snagu ko prvi put cak ko da je i gubim :/ ) EDIT: I kako koji dan po 2-3 narandje 1 jabuka i 1 banana


Edited by ZGTC - 29 Listopad 2013 at 00:49
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2013 at 14:44
Šta je to, neki GVT balkanski trening? Tongue Tako mi zovemo bench i biceps ponedjeljkom LOL Inace, nisam baš za taj pristup 10*10...cemu....to radiš istom kilažom?

Ovo ramena odradiš sa bucicama, prednje rame?

A za hranu je teško reci jer ne važeš ali vec vidim da je to premalo za tebe :) Šta jedeš uz pahuljice ujutro? Što se ovog gainera tice sve bi ti trebalo pisati na pakiranju. Mislim da ti je kolicina za jedan obrok cak i veca, malo mi se to cini. Vecina ih debelo premašuje 100g, zato i kratko traju i nose brdo kcal.

U svakom slucaju, ako i dalje ovako ne dobivaš na kilaži i ne vidiš nikakve promjene jednostavno dodaj još hrane, ocito možeš još. Uvijek se više fokusiraj na hranu, ovo ostalo neka ti je samo dodatak, ako uz hranu ne ide. Jedi što kvalitetnije i više, a možeš si i dozvoliti pokoji junk - kilaža ce sigurno ici gore ;)







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZGTC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZGTC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2013 at 22:00
Da hahahahaha :) Pomalo da dobijem nesto na kilazi pa cu onda u teretanu ( pise vam na forumu da su te vjezbe za kilazu pa sta cu ih onda radit u teretani kad mogu i doma kasnie lako se prebacim u teretanu ). da 10x10 s istom kilazom.. laterarno podizanje (naso kak se zove). Ujutro ovisi kako kad salama pasteta, jaja i tak gluposti nekad cevapi, bijelo meso. al kao sto vec sam reko nema kod mene jutro podne.. :) a cini mi se da pomalo ide i to mi nekak sporo :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2013 at 23:58
Ma možeš ti trenirat doma ali šta ce ti to pimplanje po 10 puta sa istom kilažom? Bezveze se forsiraš, gubiš vrijeme, a neceš puno postici time.....zašto jednostavno nisi uzeo obicni princip progresije iz treninga u trening? Par serija po 8-12 ponavljanja, trudeci se da svaki trening budeš bolji u necemu, bilo to ponavljanje više, veca težina, bolja forma izvodjenja....

S koliko radiš taj bench, dižeš li te težine ili stalno sa istom radiš?

Aha, lateralno ok....a potisci za ramena, veslanja za ledja...?


Hehe joj što volim ovakve opise jelovnika LOL Salama, pašteta, cevapi, kulen, zimska, parizer.....raj za mišice Tongue Sredi malo taj unos proteina, i dodaj nešto u svaki obrok - moraš jesti više i kvalitetnije, i trenirati bolje.


Proškicaj naše primjere jelovnika.....ako želiš da se te cure ruše kad prodješ bez da ih motorom opizdiš morat ceš se malo više potrudit Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZGTC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZGTC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2013 at 00:26
Pa radim tih 10 serija i dodao sam 10 kg prie tj dana dizem kilazu.. mislis znaci da stavim sad jos 10-20 kila pa radim manje ponavljanja i manje serija?

Jel ovo ostalo osim tog lateralno moze kuci se radit? pretpostavljam da potisci za ramena mogu a veslanja neznam?

hahahahahahaha ruse se one ruse samo sto me duga veza zeznula pa se i ja rusim nakon druge runde :P
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2013 at 00:34
Ma da, šta ce ti toliko serija sa istom težinom....malo se zagrij na pocetku 3-5 serija, odi piramidalno ako želiš malo pomalo gore, ne s puno ponavljanja da ne gubiš snagu, ja se volim štedit na tim zagrijavanjima za ono bitno........i onda odradi 3-4 radne serije po 8-12 ponavljanja....zadnju možeš i ispod 8 pa koliko ide, 6,5,4....samo da daš sve od sebe....i tako prati napredak iz treninga u trening....

Naravno, ovo je jedan od nacina, ima ih više ali po meni je sve bolje od tog sistema 10*10 :) 5*5 je vec malo bolji sistem ;) Jesi kad radio sa manje ponavljanja ili uvijek ideš na više? 


Sve se može radit ako imaš dovoljno opreme :) Imaš šipku i bucice? Veslanja mogu i s jednim i s drugim.

Heheheh e jbga, tako ti to ide....uci ceš ti u igru brzo vidim, samo se ostavi te paštete i cevapa, danas su in decki sa shakerom LOL







Edited by Gym_girl - 30 Listopad 2013 at 01:30
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZGTC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZGTC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2013 at 01:52
Pokusat cu ovo sto si ti rekla.. primjetio sam da bi mogao dodat jos kg na bench pa cu to iskoristit ovako kako si rekla kad se zagrijem.
Imam sipku i bucice :) potisak se radi bencom skroz kosim iza glave ? a veslanje stojeci dizanjem sipke do prsa ?

Pomalo vidicemo sve ide samo da kile jos dodu u misice i toe to :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 15:36
Probaj pa javi dojmove :) Samo kažem ti, ne guli na zagrijavanju...3-5 ponavljanja dosta, što ideš više prema radnim serijama smanjuj.......taj warm up odradiš do 5 serija, ovisno koliko dižeš u radnim serijama - prilagodi si da nemaš velike skokove izmedju težina tako da si po tome ravnaš koliko ceš se zagrijavati, i naravno po tome koliko ti taj dan treba po osjecaju, šta odradiš prije ako radiš i tako to.......


Kako misliš ovo za potisak? :) Možeš iza glave iako ja preferiram ispred, tek povremeno iza...više rijetko nego povremeno. Samo ne kužim taj kosi bench kojeg tu spominješ :) Tu misliš na sjedeci potisak pa na bench klupici lagano ukošenoj? Ja radim tako da mi je klupica ravna...nemoj da ti se taj potisak pretvori u kosi bench :)


Po ovome kako si napisao cini mi se da si misliš na upright row :) No ja mislim na veslanja u pretklonu, za ledja.......to veslanje možeš radit na niz nacina....ovisno o tome koji dio želiš naglasiti.....ukratko: do prsa vuceš ako su ti primarni mišici gornjeg dijela ledja.....do trbuha ako su donji....lat, donji trapez itd...

Isto tako možeš i hvatove mijenjat...podhvat, nadhvat.... pogledaj si malo koji ti dijelovi rade najviše kod kojeg nacina....bar ledja nije dosadno radit :) Imaš i puno vježbica i razlicitih varijanti da pogodiš sve kuteve....

Ici ce, samo jedi više i treniraj dobro ;)










"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZGTC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Listopad 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZGTC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2013 at 21:30
Evo da se javim... 80 kg sad sam tu malo stao i sad na toj kilazi treniram... pomalo idem prema gore dalje.. :) dva tjedna sam uzimao i creatin.. ocjene su pozitivne ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.