New Posts New Posts RSS Feed - musli
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

musli

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 10:08
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


I što je tu nejasno? Ovo tvoje je samo vlastita interpretacija mojih odgovora, a ono što sam iznio su samo nepobitne cinjenice i logicno donešen zakljucak. Nisam generalizirao, da bi ti mogla otici u filozofsku raspravu, nema tu filozofiranja, zadržao sam se iskljucivo na zobenima i muslima.


Bio sam jasan, a ako netko nije shvatio poantu može me lijepo pitati a ne izmišljati protuargumente! Kad emocije vode, tu nema rasprave.


U tom slucaju se ispricavam, nisam ja ni mislila nastaviti filozofsku raspravu
(I ne moras biti tako strog odmah )
 

Edited by Signorina
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 10:40
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


I što je tu nejasno? Ovo tvoje je samo vlastita interpretacija mojih odgovora, a ono što sam iznio su samo nepobitne cinjenice i logicno donešen zakljucak. Nisam generalizirao, da bi ti mogla otici u filozofsku raspravu, nema tu filozofiranja, zadržao sam se iskljucivo na zobenima i muslima.


Bio sam jasan, a ako netko nije shvatio poantu može me lijepo pitati a ne izmišljati protuargumente! Kad emocije vode, tu nema rasprave.


Mislim da nije potrebno banalizirati i filozofirati oko svakog odgovora. Musli je ok, zobene su nesto bolje i sve pet. :)

Objašnjavanje=banaliziranje, filozofiranje? Sada opet netko generalizira moj nacin rasprave. Ako neke stvari ostaju nedorecene gubi se poanta. Ako nedostaje argumenata gubi se smisao rasprave.
Možemo mi i poput djece: "moje je bolje!", "ne, moje je bolje!" itd.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 11:31
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


Objašnjavanje=banaliziranje, filozofiranje? Sada opet netko generalizira moj nacin rasprave. Ako neke stvari ostaju nedorecene gubi se poanta. Ako nedostaje argumenata gubi se smisao rasprave.
Možemo mi i poput djece: "moje je bolje!", "ne, moje je bolje!" itd.


Da, ali ti ne kuzis da svaki put dizes tenzije kad ides banalizirati oko jednostavnih stvari. Zasto se uvijek ljudi osjecaju neugodno i misle da tu netko nekoga vrijeđa kad ti dajes svoje konkretne odgovore. Smiri malo svoje osjecaje pri pisanju i sve 5.

Necemo vise o tome, idemo previse u offtopic.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2008 at 14:38
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:


Da, ali ti ne kuzis da svaki put dizes tenzije kad ides banalizirati oko jednostavnih stvari.

Ovo je tvoja interpretacija mojih odgovora. Ocito ti nešto smeta i pokazuješ kako ne poštuješ tuđi nacin razmišljanja. Bio bih vrlo zahvalan kada bi ti tocno napisao gdje ja to banaliziram kako kažeš. Ovako ostaje na subjektivnoj procjeni.

Još jedna stvar - stvari uvijek treba raspraviti i rašcistiti do kraja, a ako to cinim tebi i ostalima ocito smeta jer možda više preferirate šture i površne odgovore.

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Zasto se uvijek ljudi osjecaju neugodno i misle da tu netko nekoga vrijeđa kad ti dajes svoje konkretne odgovore.

Jesi ti jedan od onih koji su se žalili moderatorima kako ih hammerstrength uvijek naživcira kad ima što za reci i daje konkretne, objektivne i provjerene informacije?

Ponavljam, nisam ja kriv što netko ne zna pa mu je krivo kad spozna da drugi ima pravo.

Bio bih najsretniji kada bih imao s kime kvalitetno raspravljati. Ovako sve ostaje na povlacenju i kritizirianju takmaca.


 
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Smiri malo svoje osjecaje pri pisanju i sve 5.

Koji osjecaji? Moj jedini nacin rasprave vezan je za cinjenice i ako to netko drukcije protumaci nije moj problem. Uvijek naglašavam kako treba raspravljati bez ukljucivanja emocija i vlastitih interpretacija!

Zakljucno: što se tice mog stila rasprave - možda je oštar i kritican, ali tako stvari funkcioniraju, i po tome se razlikujemo. Za pomoc uvijek spreman, onome koji zna primiti pomoc.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2008 at 21:09
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


Zakljucno: što se tice mog stila rasprave - možda je oštar i kritican, ali tako stvari funkcioniraju, i po tome se razlikujemo. Za pomoc uvijek spreman, onome koji zna primiti pomoc.


O tome se i radi - ponekad si i preostar.
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 16:25
da se vratimo na temu. kad sidem s dijete - sto za dorucak? tanjur muslija ili zobenih (sta vec nadem u prodavnici jer sam to rijetko kad jela) za dorucak s mlijekom? je li to dovoljno do rucka? cini mi se da od njih jos vise ogladnim i potjera me na wc... 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 19:17
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

da se vratimo na temu. kad sidem s dijete - sto za dorucak? tanjur muslija ili zobenih (sta vec nadem u prodavnici jer sam to rijetko kad jela) za dorucak s mlijekom?

U temi ima obrazloženo što jesti.

Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

je li to dovoljno do rucka?

Samo po sebi nije dovoljno, nedostaju proteini. One biljne iz zobenih možeš lagano izbaciti iz racunice P, te su upitni i oni iz mlijeka zbog pitanja njihove iskoristivosti.

Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

cini mi se da od njih jos vise ogladnim i potjera me na wc... 

Intolerancija na laktozu?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 21:42
Intolerancija na laktozu?
moze biti...

probat cu kad sidem sa dijete, pa cemo vidjeti...
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.