New Posts New Posts RSS Feed - musli
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

musli

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
anthony View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anthony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: musli
    Posted: 17 Lipanj 2008 at 15:19

 pozdrav....

ma zanima me, što je uopce s tim muslima na kraju, neki su skroz za drugi pak skroz protiv....

naravni ako se jedu oni "normalni" tj.bez šecera, cokolade i drugih dodataka koji ih cine "zdravim" doruckom? Ja u zadnje vrijeme jedem one viola sa 6 vrsta žitarica bez šecera i ok su mi, dodam si i grožđice i brusnice cisto za malko bolji okus, pa me zanima dal krivo radim? Tj. da li su poželjne za vrijeme skidanja težine ili ne?...

FUBAR
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 20:15
Originally posted by anthony anthony wrote:

 pozdrav....

ma zanima me, što je uopce s tim muslima na kraju, neki su skroz za drugi pak skroz protiv....

naravni ako se jedu oni "normalni" tj.bez šecera, cokolade i drugih dodataka koji ih cine "zdravim" doruckom? Ja u zadnje vrijeme jedem one viola sa 6 vrsta žitarica bez šecera i ok su mi, dodam si i grožđice i brusnice cisto za malko bolji okus, pa me zanima dal krivo radim?


Prije svega, želim objašnjenje od tih koji su ZA, što je to toliko bolje u muslima od zobenih?

Ne radiš krivo ali možeš to i bolje, sa zobenim pahuljicama. cak i ti "zdravi" musli sadrže nepotrebni šecer, pogledaj sastav - odnosno kolicinu U i masti u odnosu na zobene.

Search google i forum!


Originally posted by anthony anthony wrote:

Tj. da li su poželjne za vrijeme skidanja težine ili ne?...


Musli ne, bolji odabir zobene. Jesu li poželjne ili ne ovisi o kolicini koju pojedeš.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 21:23
Musli ne....jer su ti piuni šecera kako je rekao Hammer... Papaj zobene... zašto je to takav problem? 
Back to Top
anthony View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anthony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2008 at 08:15

 nije problem, nego se još recimo ucim...svugdje se baš musli reklamiraju kao zdrav obrok pa me zanimalo koliko je to istina...

ok, thanks...krecem sa zobenima

FUBAR
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2008 at 09:52
Originally posted by anthony anthony wrote:

 nije problem, nego se još recimo ucim...svugdje se baš musli reklamiraju kao zdrav obrok pa me zanimalo koliko je to istina...


Nema problema Ali zapamti, nijedna reklama nije nekoga ucinila vitkijim ili mu pomogla da skine kg. Najkrace receno, ne vjeruj tome što vidiš ili cuješ na reklamama - jer njihov cilj nije stanjivanje tvojih kg, nego tvoga novcanika.


You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2008 at 20:53
A cuj...reklamiraju i da ti snikers da toliko energije da skašeš cijeli dan ko da si na ef-u....pa...ipak mislim da nije tako... marketing... to ti je danas buisness ...sve se može prodati ako se dobro upakira 
Back to Top
tony123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2008 at 10:29

 pozdrav, koje vi zobene pahuljice koristite, tj za koje mislite da su najkvalitetnije?

ja sam uzimao jedno vrijeme koln, neke njemacke nisu lose bile

samo se treba portudit
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2008 at 11:37
 ma meni je to sve isto.. kak bi se reklo isto s.... drugo pakovanje
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2008 at 11:56
Originally posted by tonyš23 tonyš23 wrote:

 pozdrav, koje vi zobene pahuljice koristite, tj za koje mislite da su najkvalitetnije?

ja sam uzimao jedno vrijeme koln, neke njemacke nisu lose bile


Da, kao što kaže jedna_mala manje više sve su iste, ali nekako najisplativije su one iz konzuma (plava i zelena pakiranja), nekih 4-5kn 500g.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
marttin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marttin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2008 at 01:44
 Mislim da svi vi malo pretjerujete...ja kao sportaš oduvijek se hranim muslima i nemam apsolutno ništa protiv njih...istina je sve to da imaju više šecera itd, ali ako meni odgovaraju i još mnogim drugim profesionalnim sportašima, onda sigurno su dobri i za nekog rekreativca...naravno, druga je stvar ako je netko na dijeti ili baš sa namjerom pazi na svaku kaloriju.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2008 at 10:24
Originally posted by marttin marttin wrote:

 Mislim da svi vi malo pretjerujete...ja kao sportaš oduvijek se hranim muslima i nemam apsolutno ništa protiv njih...istina je sve to da imaju više šecera itd, ali ako meni odgovaraju i još mnogim drugim profesionalnim sportašima, onda sigurno su dobri i za nekog rekreativca...naravno, druga je stvar ako je netko na dijeti ili baš sa namjerom pazi na svaku kaloriju.

I ja trošim cisti šecer iza treninga pa me to ipak ne opravdava da ga koristim i u ostalim obrocima. Kako god okreneš, musli su lošiji od zobenih, a to što tebi odgovaraju me ne iznenađuje - no nikako ne možeš reci da su musli bolji od zobenih! Neka ih koristi i sama nogometna repka ali to mene nece navesti da ih trošim. Nece nitko umrijeti od musla ali još jednom ponavljam ne mogu se usporediti sa zobenima.

Tko još zdrav i normalan želi unijeti ektra šecera u sebe ako ne mora, pa makar bio i najveci mezomorf?
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2008 at 11:20
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


Tko još zdrav i normalan želi unijeti ektra šecera u sebe ako ne mora, pa makar bio i najveci mezomorf?


Cijenim jako tvoje odgovore, ali ponekad zbilja znas biti neugodan. I ja cu se isto sloziti da su zobene zdravije od muesla, ali ovo pitanje ti je na granici s uvredom. A i moglo bi potaknuti filozofsku raspravu - tko jos zdrav i normalan radi ovo ili ono - pri cemu nitko od nas ne bi ispao ni zdrav ni normalan. (A uostalom, cemu biti skroz normalan, zabavnije je imati nekoliko musica )
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2008 at 14:56
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


Tko još zdrav i normalan želi unijeti ektra šecera u sebe ako ne mora, pa makar bio i najveci mezomorf?


Cijenim jako tvoje odgovore, ali ponekad zbilja znas biti neugodan. I ja cu se isto sloziti da su zobene zdravije od muesla, ali ovo pitanje ti je na granici s uvredom. A i moglo bi potaknuti filozofsku raspravu - tko jos zdrav i normalan radi ovo ili ono - pri cemu nitko od nas ne bi ispao ni zdrav ni normalan. (A uostalom, cemu biti skroz normalan, zabavnije je imati nekoliko musica )

I što je tu nejasno? Ovo tvoje je samo vlastita interpretacija mojih odgovora, a ono što sam iznio su samo nepobitne cinjenice i logicno donešen zakljucak. Nisam generalizirao, da bi ti mogla otici u filozofsku raspravu, nema tu filozofiranja, zadržao sam se iskljucivo na zobenima i muslima.


Bio sam jasan, a ako netko nije shvatio poantu može me lijepo pitati a ne izmišljati protuargumente! Kad emocije vode, tu nema rasprave.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
marttin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marttin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2008 at 16:41
 Nema nikakvih problema niti bi trebalo doci do filozofske rasprave, iznesene su cinjenice da su zobene zdravije od musli, no i jedno i drugo je zdrav obrok, i svatko se hrani po svojoj želji i svojim potrebama.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2008 at 16:45
Originally posted by marttin marttin wrote:

 Nema nikakvih problema niti bi trebalo doci do filozofske rasprave, iznesene su cinjenice da su zobene zdravije od musli, no i jedno i drugo je zdrav obrok, i svatko se hrani po svojoj želji i svojim potrebama.

S ovim se mogu složiti lijepo receno.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2008 at 21:57
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:


I što je tu nejasno? Ovo tvoje je samo vlastita interpretacija mojih odgovora, a ono što sam iznio su samo nepobitne cinjenice i logicno donešen zakljucak. Nisam generalizirao, da bi ti mogla otici u filozofsku raspravu, nema tu filozofiranja, zadržao sam se iskljucivo na zobenima i muslima.


Bio sam jasan, a ako netko nije shvatio poantu može me lijepo pitati a ne izmišljati protuargumente! Kad emocije vode, tu nema rasprave.


Mislim da nije potrebno banalizirati i filozofirati oko svakog odgovora. Musli je ok, zobene su nesto bolje i sve pet. :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.