New Posts New Posts RSS Feed - muskarci, fitness, dlake...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

muskarci, fitness, dlake...

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 17:41
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

da, svatko tko pokrene raspravu "što je pravo muško ili pravo žensko" automatski pada u mojim ocima. bitno je kako se taj muškarac sam osjeca pa tako i ponaša i izražava to, a ne da udvolji nekoj grupi ljudi, koja brojcano možda i nadjacava ostale, i njenim okvirima pravila i ocekivanjima. *roll eyes*
to si recite plivacima i drugim sportašima - da nisu "pravi" muškarci. bahaha


sta je najbolje i medu sportasima imas tak zezancije, kad neko recimo sredi prsa ili nes. imo sam situaciju sa frendom koji me non stop zajebavo za prsa, al sam mu se onda smijo kad je i on sredio prsa, ali zato kaj mu je nova cura rekla haha
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 18:02
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

da, svatko tko pokrene raspravu "što je pravo muško ili pravo žensko" automatski pada u mojim ocima. bitno je kako se taj muškarac sam osjeca pa tako i ponaša i izražava to, a ne da udvolji nekoj grupi ljudi, koja brojcano možda i nadjacava ostale, i njenim okvirima pravila i ocekivanjima. *roll eyes*
to si recite plivacima i drugim sportašima - da nisu "pravi" muškarci. bahaha


sta je najbolje i medu sportasima imas tak zezancije, kad neko recimo sredi prsa ili nes. imo sam situaciju sa frendom koji me non stop zajebavo za prsa, al sam mu se onda smijo kad je i on sredio prsa, ali zato kaj mu je nova cura rekla haha
 
pa tak mi jedan decko u gymu rekao kak su se njemu cudili i rugali pred 5,6 godina, a onda potom i sami sredili, prsa, ledja, pazuhe.
a taj tvoj frend je... beskicmenjak LOL trebo se bar ne rugat tebi.
 
"masculine" opterecenici i napacenici
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 18:51
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

da, svatko tko pokrene raspravu "što je pravo muško ili pravo žensko" automatski pada u mojim ocima. bitno je kako se taj muškarac sam osjeca pa tako i ponaša i izražava to, a ne da udvolji nekoj grupi ljudi, koja brojcano možda i nadjacava ostale, i njenim okvirima pravila i ocekivanjima. *roll eyes*
to si recite plivacima i drugim sportašima - da nisu "pravi" muškarci. bahaha
sta je najbolje i medu sportasima imas tak zezancije, kad neko recimo sredi prsa ili nes. imo sam situaciju sa frendom koji me non stop zajebavo za prsa, al sam mu se onda smijo kad je i on sredio prsa, ali zato kaj mu je nova cura rekla haha




 

pa tak mi jedan decko u gymu rekao kak su se njemu cudili i rugali pred 5,6 godina, a onda potom i sami sredili, prsa, ledja, pazuhe.

a taj tvoj frend je... beskicmenjak LOL trebo se bar ne rugat tebi.

 

"masculine" opterecenici i napacenici


ma lako sam ja to podnio, samo sam pogledo njegovo zbunje na gornjem dijelu leda i vrata
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 19:05
Heart Heart slin, slin Embarrassed


"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2012 at 19:18
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:


ma lako sam ja to podnio, samo sam pogledo njegovo zbunje na gornjem dijelu leda i vrata
 
 
LOLLOLLOL
Back to Top
Mladamamauformi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2012 at 08:22
Ja ne volim dlakave decke sjecam se onog lika iz big brothera mislim da se fvao tomislav po zanimanju frizer. Bio je toliko dlakav od glave do pete dlake su mu virile na veliko mogo si napravit dzemper i jos ti je ostalo za rukavice i sal. Moj decko nema bas puno dlaka ali na juznom polu ga dosta griju hehe, ja sam mu predlozila depilaciju sa voskom a on samo meni, nema teorecke jajca bus mi iscupala. Nemoj koristi nikakve britvice niti kreme, bolje odi na depilaciju prsa i pazuha, ruke si samo depiliraj ako su jako dlakava i noge ali nije potrebno. Istina je boli ali je dugotrajnije nego sa kremom ili britvicom.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.