New Posts New Posts RSS Feed - muskarci, fitness, dlake...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

muskarci, fitness, dlake...

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 12:39
ma ja neman nista protiv da zena doli malo ostavi dlaka,al da ureduje redovite,a ostalo normalno mora se uklanjat,aj ako na rukama ima koju malu m+dlaku nesmeta toliko,bolje da i nemice to jer ce rast vece i gusce,sve ostalo obavezno
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 12:57
Ma nema te sile da si cupam dlake s natkoljenica i ruku Sreca pa sam "zlatokosa" i skoro se ni ne vide
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 13:18
ozbiljno? ma ja nisam vec pred kraj osnovne mogla smislit te male dlacice na nadkoljenicama i rukama. jesam smedjokosa, ali nisu bile tak jako izražajne. no ipak, pocela sve uklanjat, bilo vosak, bilo britvica, ovisi kak stignem. Big smile
 
e da, i tamnije cure uklanjaju i brcice. hehehe neke ne pa mi se smuci kad ih vidim. kaj ceš, hard life Tongue hahahahaha
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 14:11
Ma ne bi ih skidala ni luda, na nogama imam prozirno paperje, kladim se da bi ih vosak samo pokidao
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 14:17
eh pa super, ti si ipak zlatokosa Smile
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 13:49
Ja uopce nemam ništa protiv dlakavih muškarca a niti protiv ne dlakavih.
Bitno da je prirodno. Ako ima dlaka ok a ako nema opet ok!
Tu sam pouku izvuka iz jedne moje traume jer sam imala decka koji se cijeli brijao pa sam imala osjecaj da sam u okršaju s podivljalom Nivetinom cetkom.
Sretni su bili dani kada sam ga uspjela uhvatiti svježe izbrijanog. LOL
 

Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 13:55
Originally posted by OSka OSka wrote:

iz jedne moje traume jer sam imala decka koji se cijeli brijao pa sam imala osjecaj da sam u okršaju s podivljalom Nivetinom cetkom. Sretni su bili dani kada sam ga uspjela uhvatiti svježe izbrijanog. LOL 



hahahahaha
ma daj ja imam traume od dlakavih...ma strašno :) Baš ovaj zadnji decko. Al nikad ne bi rekla da ga vidiš negdje, maneken, fin, dobro obucen...a kad ono...šumetina
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 14:01
Originally posted by OSka OSka wrote:

Ja uopce nemam ništa protiv dlakavih muškarca a niti protiv ne dlakavih.Bitno da je prirodno. Ako ima dlaka ok a ako nema opet ok!Tu sam pouku izvuka iz jedne moje traume jer sam imala decka koji se cijeli brijao pa sam imala osjecaj da sam u okršaju s podivljalom Nivetinom cetkom. Sretni su bili dani kada sam ga uspjela uhvatiti svježe izbrijanog. LOL 



haha da, opcija izbrijavanja cijelog tijela u situaciji kad je dlakavost intezivnija definitvno nije dobra
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 16:28
hahahahaahahahaha, jaaaao! fuj fuuuuj dlake
 
ma treba to trajno uklonit i bok.
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 17:11
Uh ne volim dlake nikako, ni na sebi ni na decku. Doduse, imam tu srecu da kako inace obozavam plavokose/plavooke decke najcesce ni nemaju dlaka, po defaultu LOL
Ne zelim izbrijane noge, ali sve drugo mi smeta... Dobro, doduse, ja i jesam razmazena po tim nekim stvarima Embarrassed

No, da ne budem licemjerna - i sebi skidam doslovno sve osim kose, trepavica i obrva, pogotovo jer sam inace tamna Confused
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2012 at 23:28
imam nešto malo dlaka po prsima i trbuhu, jako sitno na stražnjoj strani ramena, NEMA ŠANSE da to idem skidat, o rukama i nogama necu ni pocinjat jer se tu mora imat ono što se ima, eventualno brijanje pod pazuhom iz higijenskih razloga, drugo ema nitko razloga skidat, ak si dlakav dlakav si, bitno da se ispod napipaju plocice ili bacva :D
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 01:22
nemozes tvrdit da nema niko razloga skidat kad ih ima koji itekako imaju razloga ;) ja da iman po prsima dlaka puno ko neki i ja bi skida,srica pa iman malo
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 09:01
onda sam valjda to samo ja XD
Back to Top
OSka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 124
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OSka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 14:00
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

haha da, opcija izbrijavanja cijelog tijela u situaciji kad je dlakavost intezivnija definitvno nije dobra

Predigra nam je bila mazanje kremom protiv urastanja dlacica. LOL
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 14:49
Originally posted by luna-scarlet luna-scarlet wrote:

Uh ne volim dlake nikako, ni na sebi ni na decku. Doduse, imam tu srecu da kako inace obozavam plavokose/plavooke decke najcesce ni nemaju dlaka, po defaultu LOL
 
i ja isto!!! hehehehhe al u zadnje vrijeme poceli me jako jako zanimat skroooz tamni decki. Wink s lijepim, velikim muževnim nosevima, krupnim pravilnim zubima i divnim smedjim okicama... (kao) s naslovnice Big smile Heart
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 14:57
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

drugo ema nitko razloga skidat, ak si dlakav dlakav si, bitno da se ispod napipaju plocice ili bacva :D
 
ccccccc... a cure isto nemaju razloga skidat, jel. kaj, kakva je, takva je LOLLOLLOL
 
dlake su reliktna obilježja tijela kad su imale funkciju zaštitu gole kože covjeka isto kao i pomicne uške - koje netko i danas može malo micati. funkcija bila zaštita od muha, mislim. LOL ak se dobro sjecam. ucili iz biologije
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.