New Posts New Posts RSS Feed - muskarci, fitness, dlake...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

muskarci, fitness, dlake...

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 19:10
Ne znam za vas, al meni su muškarci dlakavi u gacama nešto preružno,i prenezgodno
Ledja isto grozno. Bradica na par mm samo da bode
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 19:57
Originally posted by ambiciozna ambiciozna wrote:

Ne znam za vas, al meni su muškarci dlakavi u gacama nešto preružno,i prenezgodno


DA, DA, DA ClapClapClap

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 21:06
Originally posted by BuciBoo BuciBoo wrote:


Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

ali razmisljam mozda prsa skroz izdepilirat ali jos se neckam, mislim si onak mozda budu slabije onda rasle?

mr triple, moj cimer se jednom (pijanom) prilikom cijeli obrijao - od glave do pete LOL - i ne da su mu dlake slabije rasle poslije toga, nego baš suprotno - odlakavio je još više Evil Smile 
dobro, on se budala depilirao britvicom, na suho Ouch, tak ako vec želiš oslabiti dlacurine preporucam - vosak! (meni je zakon egipatska depilacija - manje boli, manje urastaju dlacice, a koža je poslije toga glatkaaa)


tnx na savjetu, ma mene prakticki samo zanima za prsa, pazuh pokratim masinicom, a sa ostatkom nemam nekih problema iako sam crn. a i prsa su ovak ok ali kad naraste malo onda je malo grublje pa to smeta i meni i djevojkama. tako da ako cu probat imam tu egipatsku na umu, a i pitat cu cure u salonu kaj sportasi najcesce i tak. imate mozda za preporucit neki salon di je onak ok doci ko sportas i slicno?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 00:02
ja ispod pazuha liti jednom u 15 dana obavezno,zimi 3-4 puta kroz cilu zimu,prsa mi se neda jer neman tu puno dlaka,na ledjima neman nista,na nogama iman dlaka prilicno,ali to ne skidan,jaja i njega doli sredin jednom u misec ili 2 miseca,prije mi je to bilo pederski al eto sad vise nije,sad mi je to cool,bas nisan dugo,moga bi ovih danaLOL
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 10:48
Yebate, sve sami glatkokosci ovdje Big smile
 
Evo da ja malo drugu stranu zastupim /flex LOL
 
Prsa i ramena dlakava i to ne diram pa da me Halle Berry moli da skinem. To sam ja, meni ne smeta i zaboli me.
Svatko ima svoj ukus, u to ne ulazim, ali ako ti smeta ne gledaj Big smile
 
Na ledjima isto imam, ok, definitivno ne ko na prsima jer bih bio smijesan al dovoljno da i mene ne pase.
To obicno voskom par puta preko "ljetne sezone".
 
Pazuh masinicom na 1mm zbog higijene i dolje se skracuje redovno, naravno. (Ehh, too much information LOL)
 
 
Btw. puno njih je govorili "NIKAD sa dlakavim!" pa su na kraju upravo suprotno. Ukljucujuci i moju curu LOL
Al dobro, dosta tih izjava je izaslo iz mladih zenskih osoba koje znaju traziti muskog ko da trazis auto LOL
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 11:38
Originally posted by Kiir Kiir wrote:

 
Btw. puno njih je govorili "NIKAD sa dlakavim!" pa su na kraju upravo suprotno. Ukljucujuci i moju curu LOL



Eto ti jedne Big smile Što me, uz sve ostalo uvjerilo da ti život donese suprotno od onog što želiš, bit ce zato da skužiš da i to nije tako strašno i da nauciš to poštovat Smile U biti, više je stvar fokusa al ajde :)))

Ma meni je to opcenito sad sve smiješno... i totalno svejedno....kome smeta neka se brije, kome ne neka pusti, ko šta voli neka bira za sebe i to je to :) Mada mi je malo blesavo kad se ne znam, netko svidi curi i sve super dok ona ne vidi recimo te dlake na ledjima..ono, sve pada u vodu...ne samo za to, nego za opcenito neke sitnice preko kojih ne prelazimo pa nekad ni nedamo priliku....ili je to samo znak da ni nismo dovoljno zagrijani na pocetku, ne znam...uglavnom, meni je to bila zadnja stvar na umu kad sam skužila....a bila sam baš zagrižena protiv Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 11:58
ma ok kome se ne svida nek obrije kaj oce, ima ljudi kaj sve depiliraju, ima kaj sve pustaju, a i zena sta vole jedno i drugo. naravno da to nije sad krucijalno :) ali ipak igra neku ulogu, fizicke privlacnosti, neki vole plavuse vise, neki crnke, nisu zato ove druge ruzne samo jedne vise preferiraju, tako i ovo. ja sam poceo kratiti pazuh zbog sporta prvo jer manje smrdis kad se oznojis, pa nastavio, a prsa isto kratit kad sam ih malo sjacao. ali noge i ruke nemam namjeru dirat. svakome kak mu pase. bitno je da si u formi :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 12:11
ma istina, kužim šta hoceš rec :) ali ja govorim o tome da se te preferencije preko noci promijene kad klikne nešto drugo Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 13:50
ma ok vjerujem da zanemaris nesto, ali ne mogu biti sa curom koja ne brije ispod pazuha ili joj smrdi iz usta. jednostavno tolko zgodna nece biti haha, a nece ni doci do toga da ju bolje upoznam. :P
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 17:16
Kod mene nije uopce stvar da se "preferencije promijene" nego da mogu tolerirat ili zanemarit zbog nekih kvaliteta koje su bitnije od tog što ne preferiram, ali i dalje ne preferiram
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 20:11
Originally posted by zika zika wrote:

Sada želim uživat u mladim, izdefiniranim i glatkim momcima punim energije!


Zika živi život
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 20:32
Svi ti koji su "glatki" sumnjivi su mi.Kad sam obrijao saskvacha odštopavao sam cijevi.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 00:39
Originally posted by zika zika wrote:

Znate što, prije dva tjedna sam bila kod frendice koja ima cimera ko odvaljenog od stijene i lik je ovako zgodan, muškarcima, testosteron pun plafon, ali kada sam se probudila ujutro i zatekla ga u kuhinji bez majice kako izgleda ko gorila, ne znam dal je bilo više dlaka na ledjima ili prsima i donjem dijelu trbuha, pitaj boga što bi me tek zateklo u gacama! Pass...
Necu da ispadne da pretjerujem, ali ne mogu se ni zamislit u krevetu s takvim po ljetu kad se to sve ispoljepi...

Radije ti mašinicu u ruke i skidaj to!
 
hahahahahaha, jao kako si me nasmijala! LOL Big smile groooooooznoooooo - još u kuhinji gdje se jede..... necu dalje.....
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 00:46
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ja ispod pazuha liti jednom u 15 dana obavezno,zimi 3-4 puta kroz cilu zimu,prsa mi se neda jer neman tu puno dlaka,na ledjima neman nista,na nogama iman dlaka prilicno,ali to ne skidan,jaja i njega doli sredin jednom u misec ili 2 miseca,prije mi je to bilo pederski al eto sad vise nije,sad mi je to cool,bas nisan dugo,moga bi ovih danaLOL
 
 
hahahahahaha. kako si nam to detaljno ireferirao! Big smileBig smile al sve podržavam Smile
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 01:18
ja san uvik detaljan,sta ces..ma triba drzat do sebe sta sad,neke dlake triba tu i tamo uklonit
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 01:34
apsolutno! a i mislim si... ok, ukusi su razliciti (postoje cak muškarci koji vole dlakave žene i neke busene, ooook...), istina. ali vecina ipak ocekuje od cure da uklanja sve dlake jer je ona nježniji spol, di ceš neke dlake spazit na njoj pa to je nespojivo. al onda se išcudjavaju kad se od njih zatraži da se malo srede po tom pitanju... ma nemoj. osobno mi se dlake gade i na sebi i na frajeru (slaba dlakavost nogu i ruku mi ok) i sve osim obrva i trepavica uklanjam. Big smile
 
e da, potpisujem Zikinu izjavu za uživanje u takvim frajerima! samo kaj moram sebe izdefinirat još do kraja, hehe. Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.