New Posts New Posts RSS Feed - muskarci, fitness, dlake...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

muskarci, fitness, dlake...

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: muskarci, fitness, dlake...
    Posted: 21 Svibanj 2012 at 16:32
kako, kada, zasto, s cime, kolko? :) sve o ukljanjanju nezeljenih dlacica kod muskaraca. Uklanjate li ih, gdje, kako, zasto i naravno zene svida li vas se to, ako da u kojoj mjeri?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 14:10

osobno mi se jako svidja!!! i podržavam tu ideju Big smile pogotovo uklanjanje dlaka s prsa!

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 15:01
Interesantno, ko klinka sam mrzila dlakave decke i onda sam se zaljubila u takvoga :) Sad mi niti malo ne smeta, dapace - nekako mi muževnije to izgleda tako, skoro da mu nebi ni dala da se obrije da želi :)

Ne znam, ja volim one od stijene odvaljene, jake, rašcupane, dlakave decke...ovi skliski od glave do pete nisu mi baš djir Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 15:32
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Ne znam, ja volim one od stijene odvaljene, jake, rašcupane, dlakave decke...ovi skliski od glave do pete nisu mi baš djir Big smile

same here - ogromni, dlakavi muškarci Heart
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 16:05
+1 LOL

Ma da znam tu i tamo "pasti oci" na savršeno fit izdepiliranim frajerima Embarrassed
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 16:33
Znate što, prije dva tjedna sam bila kod frendice koja ima cimera ko odvaljenog od stijene i lik je ovako zgodan, muškarcima, testosteron pun plafon, ali kada sam se probudila ujutro i zatekla ga u kuhinji bez majice kako izgleda ko gorila, ne znam dal je bilo više dlaka na ledjima ili prsima i donjem dijelu trbuha, pitaj boga što bi me tek zateklo u gacama! Pass...
Necu da ispadne da pretjerujem, ali ne mogu se ni zamislit u krevetu s takvim po ljetu kad se to sve ispoljepi...

Radije ti mašinicu u ruke i skidaj to!

Edited by zika - 23 Svibanj 2012 at 16:36
LiveStrong
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 16:38
Oke, iskreno dlake po ledjima su i meni too much Geek

Jadni naši frajeri, dobit ce komplekse kraj nas ovako zahtijevnih LOL
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 16:47
ja mislim da su ono dlake po ledima kod muskaraca isto ko zenama ispod pazuha haha grozno lol

ja inace podsisam ispod pazuha, prsa, trbuh i to je to, hvala bogu po ledima nis :)

ali razmisljam mozda prsa skroz izdepilirat ali jos se neckam, mislim si onak mozda budu slabije onda rasle?
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 16:51
Probaj, možda ti se svidi LOL

Ma da bi se ja na tvom mjestu prvo osigurala s kojekakvim cudima protiv urastanja dlaka Confused
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 16:57
ma vidjet cu jos, nikud se ne zurim, ok mi je i ovak, samo kaj bi ovak morao rijede
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 17:28

prsa mogu da izgledaju jako lepo izdepilirana, narocito ona dobro istrenirana Wink
samo nemoj noge depilirati... Confused
kod mene u teretani ima par muskih koji depiliraju cijelo tijelo... skroz mi je gadno kad vidim glatke noge Dead
a inace, kad je dobar frajer, nesmeta iako je malo dlakav Wink

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 17:58
Originally posted by zika zika wrote:


Necu da ispadne da pretjerujem, ali ne mogu se ni zamislit u krevetu s takvim po ljetu kad se to sve ispoljepi...

 


Dobit ceš i ti takvog na kraju, ceš vidit LOLLOL

Na kraju krajeva, kad ti je stvarno stalo do nekog to su takve sitnice da ne mogu bit sitnije Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 18:13
Gymka potpis!

Navikneš se i na dlake i na sve LOL
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 18:36
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:


ali razmisljam mozda prsa skroz izdepilirat ali jos se neckam, mislim si onak mozda budu slabije onda rasle?

mr triple, moj cimer se jednom (pijanom) prilikom cijeli obrijao - od glave do pete LOL - i ne da su mu dlake slabije rasle poslije toga, nego baš suprotno - odlakavio je još više Evil Smile 
dobro, on se budala depilirao britvicom, na suho Ouch, tak ako vec želiš oslabiti dlacurine preporucam - vosak! (meni je zakon egipatska depilacija - manje boli, manje urastaju dlacice, a koža je poslije toga glatkaaa)
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 18:49
Ako ti se netko svidi nije toliko bitno-ako i samo ako ih nema puno i nema po ledjima...i ako nije sav "alfa mužjak" karakterno. Meni je taj "muževni, testosteron do plafona" tip izgleda, ponašanja da i ne govorim jako odbojan, preferiram tipove neopterecene time. A što se tice dlaka, ne volim ih, sve osim s nogu i brada može bit sexy, sve ostalo nek micu
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 19:08
Anastasia, žeska moja, kužimo se!

Gymka, naravno da može postati s vremenom sasvim u drugom planu, pa prošli smo svi kroz to...ali u ovom trenutku neda mi se više da prelazim preko busena s 23 godine, ionako ce me docekat dlakavac kad ostarim cisto sumnjam da ce se depilirat sa svojih 40!

Sada želim uživat u mladim, izdefiniranim i glatkim momcima punim energije!
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.