New Posts New Posts RSS Feed - mrtvo dizanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mrtvo dizanje

 Post Reply Post Reply
Author
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mrtvo dizanje
    Posted: 29 Svibanj 2010 at 10:53
zanimaju me samo osobna iskustva,ne teorija.
na koji nacin izvodite mrtvo dizanje?kakav je ucinak ove vježbe na vas osobno?
takodjer me zanima koja vam širina hvata kod bencha najbolje razvija prsa? npr. meni paše da su ruke postavljene što šire
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2010 at 15:57
  ne znam kome što paše...meni najprije otkažu podlaktice i šake...a najviše pogodim ložu...i nešto leđa.....
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2010 at 20:34
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

zanimaju me samo osobna iskustva,ne teorija.
na koji nacin izvodite mrtvo dizanje?kakav je ucinak ove vježbe na vas osobno?
takodjer me zanima koja vam širina hvata kod bencha najbolje razvija prsa? npr. meni paše da su ruke postavljene što šire


što se tice DL-a, previše me iscrpljuje a pošto se ne bavim direktno PL-om nego BB-om polagano ga izbacujem,znaci radim ga povremeno , radit cu samo stiff leg DL u svrhu izoliranja zadnje lože.
Bench pressevi su mi opcenito najdraže vježbe i radim milijun varijacija, znaci uski, široki hvat, kosi, ravni...znaci stalno mjenjam.
A što se širine hvata tice, nebih ti preporucio da radiš s nekim jako širokim hvatom jer dosta stradaju rameni zglobovi, znaci malo šire od ramena je ok, što ti je uži hvat više ce radit tricepsi.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2010 at 21:08
kažem meni paše da su ruke postavljene što šire dobro možda to i nije toliko široko koliko se meni cini
našao sam si tih par "širini",uvjek mjenjam par cm uže-šire i prsa mi se polako pocinju razvijat.
godinama sam radio odprilike istom širinom hvata i stalno sam bio isfrustriran kak mi prsa ne rastu a oduvjek sam htjeo imat ogromna prsa i nije mi jasno kako sam mogao biti tako glup i ne raširiti malo ruke,još uvjek sam ljut na sebe zbog toga a znao sam da je uži hvat za triceps,normalan i malo širi za prsa a da taj jako široki uništava ramena kako i ti kažeš al izgledaa da meni baš taj širi hvat odgovara ,kažem još jednom možda on i nije toliko širok,trebao bi vidit kak drugi rade.
ruka mi je pristojno velika,pogotovo triceps i rame zahvaljujuci pogrešnom vježbanju bencha gdje sam u biti vježbao triceps a možda su mi baš te vece ruke preuzele teret jel su puno jace od mojih jadnih prsa pa se prsa nisu razvijala.kažem sad je ok ,napokon sam našao svoju širinu a radim i s bucicama pa sve polako dolazi na svoje mjesto.
nepismen sam a napisao sam roman,sad ja teoretitziram a napisao sam da me zanimaju samo vaša osobna iskustva
dalila mrtvo dizanje i je složena vježba i pogadja više mišica,drago mi je da si uspjela pogodit i ledja

Edited by ifaš98š
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2010 at 21:34
Uh, stvarno si roman napisao 

Pa je, stvar je u tom da stalno treba mijenjat širinu hvata, kosinu isl. jednostavno da se mišic ne navikne na određenu varijantu BP.

A što se tice velicine tricepsa, da vjerovatno preuzimaju prevelik posao, a možeš probat npr. prije prsa odradit par serija tricepsa, jednostavno da ga umoriš pa onda prsa moraju preuzet vecinu posla jer triceps nece bit u mogucnosti.

Također možeš izbacit BP na neko vrijeme i ubacit neke izolacije tipa fly-eva pa donekle "ojacat" prsa da kasnije prsa obavljaju veci dio posla u BP-u.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2010 at 01:28
 Pa odradi giljotinu na benc presu i da vidiš kako rade prsa
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2010 at 20:13
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Uh, stvarno si roman napisao Pa je, stvar je u tom da stalno treba mijenjat širinu hvata, kosinu isl. jednostavno da se mišic ne navikne na određenu varijantu BP.A što se tice velicine tricepsa, da vjerovatno preuzimaju prevelik posao, a možeš probat npr. prije prsa odradit par serija tricepsa, jednostavno da ga umoriš pa onda prsa moraju preuzet vecinu posla jer triceps nece bit u mogucnosti.Također možeš izbacit BP na neko vrijeme i ubacit neke izolacije tipa fly-eva pa donekle "ojacat" prsa da kasnije prsa obavljaju veci dio posla u BP-u.

da ovo je dobra fora da triceps prije umorim,na to sam totalno zaboravio.iskoristit cu to
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2010 at 20:14
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Pa odradi giljotinu na benc presu i da vidiš kako rade prsa

neznam šta je giljotina
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2010 at 20:20
evo našao šta je giljotina,svakako cu je isprobat.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.