New Posts New Posts RSS Feed - mrsavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mrsavljenje

 Post Reply Post Reply
Author
jagodicabobica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jagodicabobica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mrsavljenje
    Posted: 26 Veljaca 2007 at 20:04
 da li je za mrsavljenje vaznija tezina utega ili broj ponavljanja?
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 20:28

za mrsavljenje je bitno da odredjen vremenski period imas poviseni puls... tako da, ako biramo izmedju te dvije stvari, onda je broj ponavljanja

ali salo se ne skida utezima, nego crobnim vjezbama
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2007 at 23:24
Da, za salo su ti puno ucinkovitije crobne vjezbe, a sta se tice utega sto vise ponavljanja radi!
Radi sto vise na orbitreku , steperu, bicikli i traci i sto vise crobnih vjezbi, jer od samog dizanja utega neces smrsavit!

Ali od velikog broja ponavljanja ces barem napravit definiciju kad malo smrsavis , samo naprijed i ne odustaj

Back to Top
mortisha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mortisha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2007 at 20:01

 Jeli OK 3x tjedno ic u teretanu te iskljucivo radit vjezbe sa utezima i spravama (sa tek malo zagrijavanja na npr. steperu) a onda dane kad nisam u teretani pedalat doma na Orbitrecku?(kojeg kupujem)

Pitam jer ga nema u mojoj teretani a 2 jadna mehanicka stepera i 3 prastare bicikle su uvijek zauzete...

S gore navedenim programom bi htjela ostat na istoj kilazi (moze i koje kilo vise)ali izgubit salo a dobit malo misicne mase...

zvuci li ovo kao mission impossible?

Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2007 at 21:33
za izgubiti salo ti je svaka crobna vjezba dobra(mozes i hodati po sat vremena) pa ti to preporucam svakodnevno...kada ides u teretanu,vazno je prije treninga dobro se zagrijati(5-š0 min minimalno) i istezati misice koje ces raditi.to su ti neka zlatna pravila koja se uvijek trebas drzati.
sto se tice misicne mase-manje ponavljanja sa vise kila i puuuuno dobre hrane!bez klope nema nista.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2007 at 21:33
Tako je, imas potpuno pravo u svemu , slazem se s tobom, bez dobre klope nista 
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 03:04
 da, nazhalost-bez dobre prehrane nish, i ja se moram slozhit..
Back to Top
jagodicabobica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jagodicabobica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 09:54
 ja sam vise-manje redovito u teretani vec 5 mjeseci. imam osobnu trenericu i ona mi je napravila plan od 40-50 min. zagrijavanja s odredjenim pulsom i onda 2-3 serije na spravama 20-25 ponavljanja. otada sam skinula 6 kg, ali nisam drzala nikakvu dijetu. e sad sam pocela dijetu, nista strogo, samo pazim jer zelim da kile brze idu. moram skinuti jos barem 20 kg. zbog toga ne znam na sto da se vise koncentriram: na trcanje, orbitrek ili spravice. moja trenerica kaze: samo polako i strpljivo, ali ....
Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 11:29
trcanje i orbitrek !!!

Ali....najkorisnije ti je prvo malo spravice i utezi pa onda trcanje i orbitrek...uglavnom...idi na sve ;-)!!!!

Samo sto se vise koncentriraj na trcanje i orbitrek...
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 21:31
  ljudi,za mrsavljenje bih vam jos preporucio i kruzni trening!!!
super stvar...budes gotov za 30-45 minuta.
izaberes 8-š2 vjezbi i radis bez pauze izmedu vjezbi.
tezina utega na oko 70% od onoga sto mozes dici š0 puta.tako napravis cijeli krug i onda pauza 2-3min i sve ispocetka.
3-4 kruga na jednom treningu.nakon svake serije neces moci "disati" ali bez muke nema nauke!!!
ne raditi takav trening vise od 2-3 puta tjedno
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2007 at 00:04
 tak nesh slicno imam ja sad.. trener nam shtopa.. nema priche.. samo rad rad i rad :) mal' krepash, al je super..
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2007 at 15:38
Supersetovi su uvijek bili majka , ali ja radim samo 2 vjezbe u supersetu i to obicno obadvije za isti misic, ne radim sve kruzno zato jer nemam potrebe za mrsavljenjem, ja vise zelim nabit malo misicne mase!

Ali  zakon je osjecaj kad se tako radi, kako te stegne misic da vise ni jednom ne mozes napravit, jos ako je muzika u teretani zesca onda jos bolje sav se uzivim
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.