New Posts New Posts RSS Feed - Mrsavija - prijava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Mrsavija - prijava

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
mrsavija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Travanj 2012
Location: RKA
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Mrsavija - prijava
    Posted: 29 Travanj 2012 at 13:18
Hello treneri i natjecatelji!

Zadnji cas, ali ja bih se ukljucila u izazov!
Imam previse kila kojih se zelim rijesiti i ovo je super prilika jer ce me dodatno motivirati.Nekad se bavila sportom...nekad bilo sad se spominjalo... uredski posao...premalo kretanja. put do stare kilaze bit ce dug i mukotrpan, ali mislim da je ovo pravi start. Nadam se da ce biti barem 10kg manje u ovih 60dana Wink Pravo otkrice mi je prehrana prema krvnoj grupi i jako mi odgovara, pa bih da mi buduci trener to uzme u obzir ako moze.

Visina: 181cm
Tezina:111.9kg
Opsezi:
Vrat:40cm
ramena:126cm
bicepsi:35cm
grudi 114cm
struk 102cm
bokovi 124cm
bedra 73cm
listovi 47cm

Cilj je jasan...dugotrajno skinuti sto vise kila, napasti jako u ovih 60dana

Sto se tice treninga i zdravlja, problema nema. U obzir dolazi teretana (Rijeka) i vjezbanje kod kuce (imam orbitrek,vijacu,bucice i elasticnu traku).

Za trenera nemam posebnih zelja, tko god me uzme, jer vjerujem u sposobnosti svakog od vas.

Svim prijavljenima puno srece, I will need it myself too :)



Edited by mrsavija - 29 Travanj 2012 at 13:20
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:22
Hej... ne znam jesi vidjela, no prijave su gotove... jer su svi treneri zauzeti... Smile

ali, svakako nam se pridruži...
Back to Top
mrsavija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Travanj 2012
Location: RKA
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:25









Edited by mrsavija - 02 Svibanj 2012 at 21:22
Back to Top
mrsavija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Travanj 2012
Location: RKA
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:29
A neeee, pa nisam vidjela da je gotovo s prijavamaCry a mozda bi netko ipak uskocio od trenera??
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:51
joj joj joj, pa di si nam do sad!

Nažalost, svi treneri su zauzeti i sve je zakljuceno s te strane - ti jedino imaš mogucnost natjecati se ali sama za sebe, bez trenera. Tako da, ako ti tako odgovara slobodno, a ako ne ostani s nama na forumu pa cemo ti pokušat svi skupa pomoci Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mrsavija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Travanj 2012
Location: RKA
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 14:13
steta...bez trenera nazalost ne ide (iz dosadasnjeg iskustva). bilo bi mi od velike pomoci da me barem netko usmjeri i kaze koje da vjezbe doma radim, pa cu se natjecati nesluzbeno...
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 14:18
daj mi mail pa cu ti poslati vježbe koje je meni zika poslala kad sam krenula sa mršavljenjem (imala sam 110kg) Wink
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 14:36
Zašto se ne bi solo natjecala, svi smo tu da te pratimo? Wink
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 14:38
Tako je, nemoj odustat. Ti to možeš :))
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 14:40
ne odustaj!
Sto nas je vise, to ce bit zabavnije LOL
Back to Top
mrsavija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Travanj 2012
Location: RKA
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 14:42
necu odustati, nije mi bitno biti sluzbeno u natjecanju kad neide neide...sto da se radi.
nadam se da cu dobiti barem neke vodilje od trenera ili nekog od vas i  trudit cu se sama :) npr. Slavonka se vec ponudila pomoci i to cijenim tim vise sto smo i slicne grade i kile se nakupljaju na istim mjestima, zatim PCOS i sve :)
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 14:48
Ako je Zika pisala program ne moze biti los Kako stojis s prehranom?

*Aha, po krvnoj grupi. I to ti funkcionira? Daj pliz objasni ukratko ili bar napisi koja si krvna grupa da guglam :)

Edited by Sun Chi - 29 Travanj 2012 at 14:50
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
mrsavija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Travanj 2012
Location: RKA
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 15:06
prehranu sam pocela mijenjati, krvna grupa 0 sam i imam super knjigu u .pdf koju ti mogu mailati ako te zanima (na engleskom je) to je alfa i omega. d'abramo napisao.imas za sve krvne grupe unutra. meni je npr super to sto ja smijem jesti meso i sto smijem bas ono povrce koje volim :)) to me ohrabrilo! i mogu ti reci da je super. bila sam ja nazalost i na 120 kg prije godinu dana...ova knjiga mi je puno pomogla sta se tice prehrane (jedino me zeza pekara ujutro...). ali samo od toga nema nista...vjezbanje mi fali...
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 15:16
Slazem se s tobom, jedno ne ide bez drugog
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
mrsavija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Travanj 2012
Location: RKA
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrsavija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 15:16
sorry, d'adamo
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 15:36
Proguglah malo

Mislim da imas dosta dobar izbor namirnica, samo ih treba pravilno posloziti.

Steta da ti ne daju ni jaja ni zobene ni posni - sabotiraju te ...koliko vidim ni whey ne smijes, ispravi me ako sam u krivu.

Ima li sanse da bar nesta od toga stavis u prehranu?

p.s. ja sam B i nema sanse da bi se hranila po onom sta pise, ne odgovara mi nimalo
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.